Smscredit – pieprasītākais īstermiņa aizdevējs Latvijā

smscredit.lvPiesakoties kredītam smscredit.lv, tiek izvēlēts Latvijā populārākais nebanku aizdevējs, kas izsniedz īstermiņa aizdevumus internetā. Jaunajiem klientiem līguma nosacījumu ietvaros ir pieejama 100% atlaide kredīta komisijai un procentu maksājumiem. 30 dienu laikā atmaksā tieši tik, cik aizņēmies.

Piedāvājums

 • Saņem naudu: 10 minūtes (darba laikā, vienas bankas ietvaros)
 • Pirmais kredīts bez komisijas maksas un procentiem uz 30 dienām
 • Pirmajā reizē var saņemt līdz pat 425 €  
 • Pieteikumus pieņem 24 stundas diennaktī (katru dienu)

Reģistrēties kredītam internetā

Lai pieteiktos kredītam klikšķiniet uz izvēlnes – “Saņemt naudu” un aizpildiet pieteikuma anketu. Pēc tam apstipriniet profilu (jāpārskaita 0,01 eur uz uzņēmuma kontu) un jāgaida atbilde. Pozitīva lēmuma gadījumā naudu kontā saņemsiet jau pavisam drīz.

smscredit - pieteikties aizdevumam - instrukcija kā aizņemties

Aizņemoties atkārtoti šajā pašā uzņēmumā pietiks nosūtīt sms, norādot nepieciešamo kredīta summu, termiņu un savu unikālo paroli. Reģistrējoties aizdevumam pirmo reizi, visa procedūra drošības nolūkos ir jāveic caur internetu, izmantojot savu internetbankas pieslēgumu. Latvijā patlaban sms kredits bez reģistrācijas un 0,01 eur pārskaitīšanas no privātā bankas konta nav pieejams nevienā uzņēmumā. Tieši šis simboliskais maksājums ļauj aizdevējam pārliecināties, ka pieteikuma iesniedzējs ir tas par ko uzdevās.

Pieteikties kredītam varat 24 stundas diennaktī, bet saņemt naudu kontā no plkst. 7.00 līdz plkst. 23.00 – uzņēmuma darba laikā.  Pieteikt aizdevumu varat bez ķīlas, bez izziņas no darba vietas un arī bez galvotāja. Kredīta summa ir pietiekami maza, turklāt jebkura šāda papildus prasība neļautu naudu aizdot maksimāli ātri. Mobilais tālrunis, konts kādā no bankām un epasts ir viss, kas vajadzīgs, lai pieteiktos kredītam online. Naudas pārskaitījumi ir ļoti ātri, taču visātrāk konts tiek papildināts Swedbank, SEB, Luminor (iepriekš DNB un Nordea), Citadele un Norvik banku klientiem. Cilvēkiem, kuriem ir konts kādā citā kredītiestādē, līdz naudas saņemšanai var nākties gaidīt ilgāku laiku.

Kredīta saņemšanas noteikumi

Pretendēt uz aizdevumu var ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Galvenie nosacījumi kredīta saņemšanai ir šādi:

 • ir savs bankas konts kādā no Latvijas bankām
 • ir savs mobilais tālrunis un epasts
 • nav kavēti kredītmaksājumi un parādsaistības (tiek pārbaudīta kredītvēsture)
 • jāpārskaita 0,01 eur no sava konta uz uzņēmuma bankas kontu (profila apstiprināšanai)

Pieteikumi aizdevumam tiek izvērtēti ļoti ātri, jo uzņēmums izmanto speciālas datorprogrammas, kas nosaka klienta atbilstību. Galvenie šķēršļi naudas saņemšanai parasti ir sabojāta kredītvēsture, nepietiekami ienākumi, neprecīzi vai nepilnīgi aizpildīts pieteikums. Mikro kredītiem līdz 425 eur uzņēmums var izvēlēties paļauties uz klientu sniegto informāciju par gūtajiem ienākumiem, taču var arī izvēlēties pārbaudīt ziņas par nomaksātajiem nodokļiem VID un VSAA datu bāzēs. Vajadzības gadījumā smscredit var lūgt atsūtīt bankas kontas izrakstu par pēdējiem 6 mēnešiem. Tiem kredītņēmējiem, kuri ienākumus gūst skaidrā naudā un arī visus norēķinus ikdienā veic tikai skaidrā naudā šāda prasība var būt neizpildāma. Situācijās, kad piedzīvojat atteikumu vai jūs neapmierina konkrētā aizdevēja nosacījumi, salīdziniet citu keditoru piedāvājumus Credit sākumlapā.

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Vai sms credit ļauj pagarināt līgumu?

Jā. Klientiem ir iespējams pagarināt kredīta termiņu. Izmaksas varat precizēt savā lietotāja profilā pēc pieteikuma apstiprināšanas. Tiem, kas jau sākotnēji nav droši, ka spēs atmaksāt parādu laikus, ir vērts aplūkot patēriņa kredītu piedāvājumus šīs lapas augšpusē sadaļā Aizdevumi.

2. Kā atmaksāt kredītu?

Pārskaitiet naudu uz uzņēmuma bankas kontu, norādot prasīto informāciju. Visērtāk to izdarīt no sava internetbankas profila, taču varat doties arī uz jebkuras kredītiestādes filiāli. Izvēloties otro variantu, jārēķinas, ka papildus būs jāmaksā komisijas maksa par pārskaitījumu saskaņā ar bankas cenrādi.

3. Kas notiek, ja nevaru atmaksāt parādu?

Sākotnēji smscredit.lv piedāvā visiem veikt kredīta līguma pagarināšanu. Ja tas noteiktajā laikā netiek izdarīts, naudas atgūšana tiek uzticēta parādu piedzinējiem un/vai tiesai. Jārēķinas, ka parādu piedzinēju un tiesas izmantošana ir saistīta ar papildus izmaksām, kas vēlāk būs jāsedz klientam. Papildus tam nemaksātāji tiek iekļauti parādnieku reģistros un viņiem vēlāk ir grūtāk saņemt aizdevumu arī pie jebkura cita kreditora.

4. Vai aizņemties internetā ir izdevīgi?

Katrs aizdevumu veids ir paredzēts citām vajadzībām. Šobrīd uzņēmums piedāvā aizdot naudu pirmajā reizē ar 0% un bez komisijas uz laiku līdz 30 dienām. Noteiktajā termiņā Jums ir jāatmaksā tieši tikpat, cik aizņēmāties. Ja līgumsaistības netiek pildītas, ir jārēķinas ar papildus izdevumiem. Arī aizņemoties vienā un tajā pašā uzņēmumā atkārtoti, ir jārēķinas, ka būs jāmaksā standarta komisijas maksa.

5. Smscredit kontakti un adrese

  • Lielirbes 17a-8, Rīga, LV-1046
  •  AS “4Finance” (reģ. nr. 40003991692)
  • info at smscredit.lv

6. Cik daudz naudas es varu aizņemties? Pirmajā reizē varat pretendēt uz kredītu līdz 425 eur. Aizņemties atkārtoti var pretendēt uz lielāku aizdevumu, bet jārēķinas, ka 2. reizē ir jāmaksā komisijas maksa.

7. Kā aizņemties ar SMS?

Pirmajā reizē pieteikties kredītam ar sms nevar. Pieteikums ir jāaizpilda internetā (procedūra aprakstīta iepriekš). Ja kļūsiet par pastāvīgo klientu, jau otrajā reizē varēsiet pieteikties aizdevumam nosūtot īsziņu.

8. Alternatīvi piedāvājumi un atbildīga aizņemšanās Visi īstermiņa vajadzībām pieejamie aizdevumi ir paredzēti noteiktu mērķu īstenošanai un tikai ārkārtas vajadzībām. Ja šāds kredīts  tiek izmantoti regulāri, tas nozīmē, ka ir problēmas ar budžet un jādomā, kā palielināt ienākumus un/vai samazināt izdevumus. Ilgtermiņā šāds uzvedības modelis nav dzīvotspējīgs un regulāri aizņemoties situācija neuzlabosies.  Alternatīvus piedāvājumus varat atrast credit sākuma lapā.

9. Vai smscredit ir licencēts aizdevējs?

Jā. Uzņēmums ir saņēmis patērētāju kreditēšanas pakalpojumu nodrošināšanai nepieciešamo licenci (izsniedz PTAC) un ir tiesīgs darboties visā Latvijas teritorijā.

Aizdevuma nosacījumu kopējais novērtējums

Izvēloties aizņemties no smscredit.lv, Jūs dodat priekšroku Latvijā populārākajam īstermiņa kredītu devējam. Tā pakalpojumus, līdz šim brīdim ir izmantojuši jau vairāki desmiti vai pat simti tūkstoši iedzīvotāju un viņu skaits turpina pieaugt. Pirmajā reizē varat pretendēt uz  kredītu līdz 425 eur bez komisijas maksas un ar 0%. Atmaksājot naudu ne vēlāk kā 30 dienu laikā procenti nebūs jāmaksā. Šādi nosacījumi ir finansiāli izdevīgi, taču tikai pie noteikuma, ka atgriežat visu parāda summu noteiktajā termiņā. Ja sanāks kavēties, būs jāmaksā par kredīta pagarināšanu vai arī tiks aprēķināta soda nauda par saistību nepildīšanu. Pirms aizņemties rūpīgi iepazīstieties ar līguma noteikumiem un izmaksām. Ja radušies kādi jautājumi, sazinieties ar uzņēmuma kredītspeciālistiem. Darba laiks viņiem ir ļoti ilgs un atbildes saņemsiet ļoti ātri. Pirms pieteikties kredītam, obligāti izvērtējiet iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemieties atbildīgi.

Darba laiks

 • 7:00 - 23:00

Svarīgākais par smscredit

 • Saņem naudu 10 minūtēs*
 • Pirmais aizdevums ar 0% uz 30 dienām
 • Aizdevums līdz 425 eur
 • Atmaksas termiņš līdz 30 dienām
 • Vecuma ierobežojumi: 20 - 75 gadi