Smscredit

smscredit-lvSmscredit.lv ir Latvijā populārākais uzņēmums, kas izsniedz īstermiņa aizdevumus internetā. Jaunajiem klientiem 100% atlaide kredīta komisijai un procentiem. 30 dienu laikā atmaksā tieši tik, cik aizņēmies. Nepieciešamības gadījumā ir iespējams noformēt kredīta pagarināšanu (par papildus maksu). Izvērtē iespējas atmaksāt. Aizņemiest atbildīgi.

Piedāvājums

 • Saņem naudu: 10 minūtes (darba laikā, vienas bankas ietvaros)
 • Pirmais kredīts bez komisijas maksas un procentiem uz 30 dienām
 • Pirmajā reizē var saņemt līdz pat 425 €  
 • Pieteikumus pieņem 24 stundas diennaktī (katru dienu)

Lai pieteiktos aizdevumam klikšķiniet uz pogas – Saņemt naudu un aizpildiet pieteikuma anketu. Pēc tam būs jāapstiprina savs profils (jāpārskaita 0,01 eur uz uzņēmuma kontu) un jāgaida atbilde. Pozitīva lēmuma gadījumā naudu kontā saņemsiet jau pavisam drīz.

Aizņemoties atkārtoti no smscredit, pietiks nosūtīt sms, norādot nepieciešamo kredīta summu, termiņu un savu unikālo paroli. Diemžēl pirmajā reizē sms kredits bez reģistrācijas un 0,01 eur pārskaitīšanas no privātā bankas konta nav pieejams nevienā uzņēmumā. Tieši šis simboliskais maksājums ļauj aizdevējam pārliecināties, ka pieteikuma iesniedzējs ir tas par ko uzdevās.

Tā kā SMScredit.lv strādā no agra rīta, līdz vēlam vakaram, tad saņemt kredītu var praktiski jebkurā brīdī, izņemot naktīs. Visātrāk naudu kontā redzēs Swedbank, SEB, Luminor (iepriekš DNB un Nordea), Citadele un Norvik banku klienti, jo šajās bankās uzņēmumam ir atvērti konti. Pārējiem, līdz naudas saņemšanai var nākties gaidīt nedaudz ilgāk (atsevišķos gadījumos viena diena).

Pieteikt aizdevumu varat bez ķīlas, bez izziņas no darba vietas un arī bez galvotāja. Kredīta summa ir pietiekami maza, turklāt jebkura šāda papildus prasība neļautu naudu aizdot maksimāli ātri. Mobilais tālrunis, konts kādā no bankām un epasts ir viss, kas vajadzīgs, lai pieteiktos kredītam online.

Aizdevuma saņemšanas nosacījumi

Pretendēt uz aizdevumu var ikviens LR iedzīvotājs vecumā no 20 līdz 75 gadiem, kas abilst šādām prasībām:

 • ir savs bankas konts kādā no Latvijas bankām
 • ir savs mobilais tālrunis un epasts
 • nav kavēti kredītmaksājumi un parādsaistības (tiek pārbaudīta kredītvēsture)
 • jāvar pārskaitīt 0,01 eur no sava konta uz smscredit.lv bankas kontu (profila apstiprināšanai)

Pieteikumi aizdevumam tiek izvērtēti ļoti ātri, jo uzņēmums izmanto speciālas datorprogrammas, kas nosaka klienta atbilstību. Galvenie šķēršļi naudas saņemšanai parasti ir sabojāta kredītvēsture, nepietiekami ienākumi, neprecīzi vai nepilnīgi aizpildīts pieteikums. Mikro kredītiem līdz 425 eur uzņēmums var izvēlēties paļauties uz klientu sniegto informāciju par gūtajiem ienākumiem, taču var arī izvēlēties pārbaudīt ziņas par nomaksātajiem nodokļiem VID un VSAA datu bāzēs. Šaubu gadījumā atsevišķiem klientiem smscredit var lūgt atsūtīt bankas kontas izrakstu par pēdējiem 6 mēnešiem. Tiem, kuri ienākumus gūst skaidrā naudā vai neizmanto internetbanku tas var radīt sarežģījumus. Ja piedzīvojat atteikumu, salīdziniet citu keditoru piedāvājumus Credit sākumlapā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Vai sms credit ļauj pagarināt līgumu?

Jā. Klientiem ir iespējams pagarināt kredīta termiņu. Izmaksas varat precizēt savā lietotāja profilā pēc pieteikuma apstiprināšanas. Tiem, kas jau sākotnēji nav droši, ka spēs atmaksāt parādu laikus, ir vērts aplūkot patēriņa kredītu piedāvājumus šīs lapas augšpusē sadaļā Aizdevumi.

2. Kā atmaksāt kredītu?

Pārskaitiet naudu uz uzņēmuma bankas kontu, norādot prasīto informāciju. Visērtāk to izdarīt no sava internetbankas profila, taču varat doties arī uz jebkuras kredītiestādes filiāli. Izvēloties otro variantu, jārēķinas, ka papildus būs jāmaksā komisijas maksa par pārskaitījumu saskaņā ar bankas cenrādi.

3. Kas notiek, ja nevaru atmaksāt parādu?

Sākotnēji Smscredit lv piedāvā visiem veikt kredīta līguma pagarināšanu. Ja tas noteiktajā laikā netiek izdarīts, naudas atgūšana tiek uzticēta parādu piedzinējiem un/vai tiesai. Jārēķinas, ka parādu piedzinēju un tiesas izmantošana ir saistīta ar papildus izmaksām, kas vēlāk būs jāsedz klientam. Papildus tam nemaksātāji tiek iekļauti parādnieku reģistros un viņiem vēlāk ir grūtāk saņemt aizdevumu arī pie jebkura cita kreditora.

4. Vai aizņemties internetā ir izdevīgi?

Katrs aizdevumu veids ir paredzēts citām vajadzībām. Smscredit piedāvā aizdot naudu pirmajā reizē ar 0% un bez komisijas uz laiku līdz 30 dienām. Noteiktajā termiņā Jums ir jāatmaksā tieši tikpat, cik aizņēmāties. Ja līgumsaistības netiek pildītas, ir jārēķinas ar papildus izdevumiem. Arī aizņemoties vienā un tajā pašā uzņēmumā atkārtoti, ir jārēķinas, ka būs jāmaksā standarta komisijas maksa.

5. Smscredit kontakti un adrese

  • Lielirbes 17a-8, Rīga, LV-1046
  •  AS “4Finance” (reģ. nr. 40003991692)
  • info at smsredit-lv

6. Cik daudz naudas es varu aizņemties? Pirmajā reizē varat pretendēt uz kredītu līdz 425 eur. Aizņemties atkārtoti var pretendēt uz lielāku aizdevumu, bet jārēķinas, ka 2. reizē ir jāmaksā komisijas maksa.

7. Alternatīvi piedāvājumi un atbildīga aizņemšanās Visi īstermiņa vajadzībām pieejamie aizdevumi ir paredzēti noteiktu mērķu īstenošanai. Ja šādi kredītu veidi tiek izmantoti regulāri, tas nozīmē, ka ir problēmas ar budžet un jādomā, kā palielināt ienākumus un/vai samazināt izdevumus. Ilgtermiņā šāds uzvedības modelis nav dzīvotspējīgs un smscredit pakalpojumu izmantošana situāciju var tikai pasliktināt.  Alternatīvus piedāvājumus varat atrast credit sākuma lapā.

 

Darba laiks

 • 7:00 - 23:00

Svarīgākais par smscredit

 • Saņem naudu 10 minūtēs*
 • Pirmais aizdevums ar 0% uz 30 dienām
 • Aizdevums līdz 425 eur
 • Atmaksas termiņš līdz 30 dienām
 • Vecuma ierobežojumi: 20 - 75 gadi