Portāla https://credit.lv Privātuma politika

Mums rūp Jūsu privātums un datu drošība un šī iemesla dēļ esam izstrādājuši portāla Credit privātuma politiku, kas ļaus saprast kā mēs aizsargājam Jūsu privātuma. Šī informācija palīdzēs Jums pieņemt lēmumu, vai vēlaties arī turpmāk lietot šo portālu.

CREDIT privātuma politika paredz šādus nosacījumus:

  • Informācija, ko iegūstam no vietnes apmeklētājiem (brīdī, kad lietotāji aizpilda saziņas formu vai atstāj komentārus) tiek izmantoti tikai portāla darbības uzturēšanai un uzlabošanai. Šie dati netiek nodoti trešajām personām.
  • Apmeklētāju datu apkopošana notiek ņemot talkā trešo pušu programnodrošinājumu. Ar tā palīdzību mēs varam gūt vispārīgu priekšstatu par apmeklētāju biežāk skatītajām lapām, sadaļām, avotiem, taču neredzam lietotāju IP adreses (Izņēmums – komentāri un atsauksmes) un nevaram identificēt konkrētu lietotāju. Ņemiet vērā, ka šādas iespējas var būt tiesībsargājošajām iestādēm un serveru uzturētājiem. Jūs varat atslēgt statistikas apkopošanas programmu lietošanu savā pārlūkprogrammā, atspējojot sīkdatņu failu lietošanu. Šāda rīcība var negatīvi ietekmēt atsevišķu portāla Credit un citu tīmekļa vietņu lietošanu.
  • Nospiežot uz kāda attēl vai teksta saites, kas ved uz trešo pušu vietni, lietotājs nokļūst resursā, kur ir spēkā cita privātuma politika un lietošanas nosacījumi. Pirms izmantot šos resursus aicinam iepazīties ar to privātuma politiku.
  • Ņemiet vērā, ka portālam var būt finansiālas attiecības ar kādu no pakalpojumu sniedzējiem, kas atrodami Credit.lv. Mums nav administratīvās pieejas un mēs nespējam ietekmēt sīkdatnes, ko izmanto reklāmdevēji mūsu mājas lapā.
  • Credit apmeklētāji ir atbildīgi par iepazīšanos ar portāla Privātuma politiku.
  • Mēs paturam tiesības veikt izmaiņas Privātuma politikā iepriekš par to nebrīdinot.

Pēdējo reizi labots: 27.10.2017.