Par mums

Par CREDIT

CREDIT piedāvā privātpersonām iespēju atrast sev piemērotāko aizdevumu bez ķīlas, kā arī pret kustamā vai nekustamā īpašuma ķīlu. Kredīta atmaksas termiņš svārstās robežās no dažām dienām līdz vairākiem gadiem, līdz ar to ir iespēja pieteikties ātram īstermiņa aizdevumam (naudas kredītam) un kredītlīnijai vai ilgtermiņa aizdevumam.

Kredīta summa var būt no 50 līdz 3000 un vairāk eur (bez ķīlas) vai līdz pat 10000 eur un vairāk pret nodrošinājumu (auto un nekustamā īpašuma ķīla). Lai pieteiktos aizdevumam, Jums ir vajadzīgs mobilais tālrunis, epasts un savs bankas konts kādā no Latvijā reģistrētām komercbankām vai ārvalstu kredītiestādes meitasuzņēmumiem Latvijā.

Pieteikties aizdevumam varat 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā, izmantojot savu datoru vai mobilo telefonu ar interneta pieslēgumu. Visi pieteikumi tiek rūpīgi izvērtēti un atbilde par kredīta pieejamību tiek sniegta epastā un/vai pa mobilo tālruni. Pozitīva lēmuma gadījumā nauda uz kontu tiek pārskaitīta maksimāli ātri, nereti pat minūšu laikā – vienas bankas ietvaros, darba laikā.

CREDIT Latvijā piedāvā informāciju un analīzi, galvenokārt, par sms kredītu un ātro kredītu uzņēmumiem, jo tieši tie ir vispieprasītākie. Pat šķietami vienādiem piedāvājumiem mēdz būt atšķirīgas nianses, kas padara vienu no aizdevumiem izdevīgāku par citiem. Credit.lv apmeklētāji var ietaupīt naudas līdzekļus, aizņemoties pie aizdevēja, kas ir lētāks un/vai izvēlēties aizņēmumu veidu, kurš atbilst vajadzībām un interesēm. Ja Jūsu dzimtā valoda ir krievu valoda, iesakam meklēt informāciju portāla credit.lv/ru/ sadaļā.. Tas ļaus ātrāk gūt atbildes un atrast vajadzīgo informāciju.

Aicinam rūpīgi izvērtēt savas vajadzības un finansiālās iespējas pirms lēmuma pieņemšanas. Aizņemieties atbildīgi.