Par CREDIT

CREDIT piedāvā privātpersonām iespēju atrast sev piemērotāko aizdevumu. Mēs esam informatīvs resurss un paši nevienam kredītus neizsniedzam. 21. gs informācija mēdz būt vērtīgāka par naudu. Cerams, ka šeit ievietotā informācija palīdzēs kādam pieņemt pārdomātāku lēmumu. 

Nav noslēpums, ka Latvijā ir reģistrēti daudzi un dažādi nebanku kreditori un bankas. Izvēlēties sev atbilstošāko risinājumu palīdz aizdevumu salīdzināšana un iepazīšanās ar līguma nosacījumiem. Mēs regulāri pārskatam aizdevēju sniegto informāciju un atjaunojam ziņas mājaslapā, bet katrs lietotājs pats ir atbildīgs par līguma izlasīšanu. Katram klientam var tikt piemēroti individuāli līguma noteikumi, līdz ar to ir svarīgi to izlasīt līdz beigām. Šobrīd internetā piedāvāto kredītu atmaksas termiņš svārstās robežās no dažām dienām līdz vairākiem gadiem. Tas dod plašas izvēles iespējas un ļauj piemeklēt piemērotāku risinājumu. Reizēm priekšroka var tikt dota ātram īstermiņa aizdevumam (naudas kredītam) un kredītlīnijai, citreiz ilgtermiņa aizdevumam.

Kredīta summas, ko piedāvā nebanku kreditēšanas uzņēmumi parasti ir robežās no  50 līdz 15000 eur (ar vai bez ķīlas). Lai pieteiktos aizdevumam, Jums ir vajadzīgs mobilais tālrunis, epasts un savs bankas konts kādā no Latvijā reģistrētām komercbankām vai ārvalstu kredītiestādes meitasuzņēmumiem Latvijā.

Pieteikties aizdevumam iespējams 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā, izmantojot savu datoru vai mobilo telefonu ar interneta pieslēgumu. Visi pieteikumi tiek rūpīgi izvērtēti un atbilde par kredīta pieejamību tiek sniegta epastā un/vai pa mobilo tālruni. Pozitīva lēmuma gadījumā nauda uz kontu tiek pārskaitīta maksimāli ātri, nereti pat minūšu laikā (vienas bankas ietvaros, darba laikā). Ja katrai pusei ir konts atšķirīā bankā, tad līdz bezskaidras naudas pārskaitījums aizņems ilgāku laiku. 

CREDIT Latvijā piedāvā informāciju un analīzi, galvenokārt, par sms kredītu un ātro kredītu uzņēmumiem, taču ne tikai. Pat šķietami vienādiem piedāvājumiem mēdz būt atšķirīgas nianses, kas padara vienu no aizdevumiem izdevīgāku par citiem. Credit.lv apmeklētāji var ietaupīt naudas līdzekļus, aizņemoties pie aizdevēja, kas ir lētāks un/vai izvēlēties aizņēmumu veidu, kurš atbilst vajadzībām un interesēm. Ja Jūsu dzimtā valoda ir krievu valoda, iesakam meklēt informāciju portāla credit.lv/ru/ sadaļā.. Tas ļaus ātrāk gūt atbildes un atrast vajadzīgo informāciju.

Aicinam rūpīgi izvērtēt savas vajadzības un finansiālās iespējas pirms lēmuma pieņemšanas. Aizņemieties atbildīgi.