KREDĪTU SALĪDZINĀŠANA

Tagad tu izvēlies aizdevumu gudrāk!

 • Kredītu salīdzināšana ir bez maksas un bez papildus saistībām;salidzinat-kreditus
 • Bez reģistrācijas – visa informācija redzama uzreiz;
 • Pieņem pārdomātu lēmumu. Izvēlies izdevīgāko un ietaupi;
 • Piesakies aizdevumam izvēlētajā uzņēmumā.

 

Aizdevējs Nauda kontā* Atlaides Maks. summa 1. reizē Vecums (no/līdz) Aizdevuma termiņš Darba laiks
informācija 10 minūtes 1. līdz 3000 eur ar 0% (30 dienas) 3000 € 20-70 līdz 10 gadiem 👷‍ 8.00-22.00
b.d.9.00-20.00
ondo credit.lvinformācija 10 minūtes 1. līdz 3000 eur ar 0% (30 dienas) 3000 € 20-75 elastīgs 7.00-23.00

informācija
10 minūtes 1000 € 20-75 līdz 30 dienām 7.00 – 23.00
vivus credit.lv

informācija

15 minūtes Samazināti procenti 7000 € 20-75 līdz 5 gadiem 7.00-23.00
sms credit.lv
informācija
10 minūtes 3000 € 20-75 elastīgs 7.00-23.00

informācija
15 minūtes ✔  Samazināti procenti 15000 € 19-75 līdz 84 mēnešiem 👷‍ 9.00-18.00

informācija

15 minūtes 2000 € 21-70 līdz 12 mēnešiem 👷‍ 8.00-22.00
b.d.9.00-18.00
informācija 1 stunda 25000 € 20-65 līdz 7 gadiem 8.00-18.00

 

KĀ NOTIEK KREDĪTA SAŅEMŠANA?

Mūsu kredītu salīdzināšanas platforma piedāvā informāciju par, galvenokārt, nebanku aizdevējiem, kas piedāvā finanšu pakalpojumus Latvijas iedzīvotājiem un uzņēmumiem. Informācijas izmantošana neuzliek nekādas saistības un ļauj pieņemt pārdomātākus lēmumus par turpmākajiem finanšu darījumiem. Kādēļ maksāt vairāk, ja var ietaupīt?

 • Salīdzini piedāvājumus;
 • Pievērs uzmanību vecuma ierobežojumiem, kredīta limitiem un citiem nosacījumiem;
 • Aizpildi pieteikumu aizdevēja mājaslapā;
 • Apstiprini savu jaunizveidoto lietotāja profilu;
 • Pozitīva lēmuma gadījumā saņem naudu savā bankas kontā.
 • Ietaupi laiku un naudu, izvēloties sev piemērotāko kredītu.

Kredītu salīdzināšanas portāls nodrošina dažādu aizdevēju piedāvājumu salīdzināšanu vienā vietā. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, sazinieties ar izvēlēto kreditēšanas uzņēmumu. Pieejamie aizdevumu veidi, to ierobežojumi kā arī procentu likmes var mainīties pa dienām vai pat pa stundām. Neatbilstību gadījumā par pareizo ir uzskatāma kreditora mājaslapā publicētā informācija.

Kredītu salīdzināšanas veidi

Vēl pirms dažiem gadiem vienīgais veids, kā salīdzināt kredītus bija visu aizdevēju (banku) filiāļu apmeklēšana. Kredītņēmējam bija jāaizpilda neskaitāmas anketas, jāsēž rindās, jārunā ar kredītspeciālistiem. Process bija garš, laikietilpīgs un šodienas perspektīvā skatoties arī dārgs. Līdz ar moderno tehnoloģiju attīstību Latvijas iedzīvotājiem salīdzināt aizdevumus ir kļuvis daudz vienkāršāk. Viss, kas nepieciešams ir pacietība, ja vēlaties apmeklēt visas mājaslapas un pierakstīt svarīgāko informāciju. Tomēr ir arī cits veids – kredītu salīdzināšana izmantojot jau citu veidotos resursus. Pēdējais variants nodrošina laika ietaupījumu un ļauj uzreiz saprast, kur ir labākās akcijas un īpašie piedāvājumi, kas var palīdzēt ietaupīt naudu.

Kādus aizdevuma veidus mēs varam salīdzināt? Credit mājaslapā ir iespējams salīdzināt, galvenokārt, privātpersonām paredzētos aizdevumu veidus. Pieejamas šādas iespējas:

 • ātro kredītu salīdzināšana;
 • auto kredītu salīdzināšana;
 • patēriņa kredītu salīdzināšana;
 • banku kredītu salīdzināšana (izstrādes stadijā).

Ņemot vērā pašreizējo tirgus situāciju un ekonomiku, Latvijas iedzīvotāji samērā bieži meklē, kur ir pieejami ātrie kredīti bez darba vietas vai ar sliktu kredītvēsturi. Tāpat pieprasīta ir kredītu apvienošana un ātrie kredīti bez konta pārskata. Tas viss ļauj secināt, ka cilvēki meklē izeju situācijās, kad jau ir radušies finansiāli sarežģījumi. Aizņemties šādās reizēs nekad nav vienkārši, jo aizdevējiem šādi klienti rada papildus riskus. Izņēmums varētu būt kredītu apvienošana, jo apvienot visus kredītus vienā vēlas īstenot arī kredītņēmēji, kas vienkārši meklē izdevīgākus nosacījumus (zemākas procentu likmes, elastīgāks atmaksas termiņš, citas ērtības).

Kredītu salīdzināšana bez maksas

Salīdzināt kredītus 2020. gadā ir vieglāk kā jebkad. Viss, kas nepieciešams ir dators, mobilais telefons vai viedtālrunis ar interneta pieslēgumu. Atviert Credit.lv, izvēlieties nepieciešamo aizdevuma veidu un salīdziniet, kurš no nebanku aizdevēju piedāvājumiem šobrīd ir jums izdevīgākais. Pakalpojuma izmantošana ir par brīvu. Tātad kredītu salīdzināšana ir pieejama arī tiem, kam kontā nav neviens eiro cents. Pēc aizdevumu salīdzināšanas atliek vien pieņemt lēmumu – aizņemties vai nedarīt neko. Neviens neliek pieņemt sasteigtu vai nepārdomātu lēmumu. Pirms aizņemšanās ir rūpīgi jāizvērtē iespējas atmaksāt kredītu. Aizņemieties atbildīgi.