Sotero

Uzņēmums “SOTERO” (reģ. nr. 41503080070) ir dibināts 2017. gada nogalē un šobrīd piedāvā Latvijas iedzīvotājiem iespēju iegādāties auto uz nomaksu. Tā sniegtie pakalpojumi – finanšu līzings un atgriezeniskais līzings ļauj tikt pie jauna auto, maksājot par to pa daļām. Pērkot auto kredītā vai izmantojot līzinga pakalpojumus pie sava transporta līdzekļa var tikt arī tās fiziskās un juridiskās personas, kas nespēj samaksāt pilnu automašīnas vērtību vienā maksājumā. Ja šādi pakalpojumi nebūtu, mēs uz valsts autoceļiem redzētu mazāk auto un to iegādes cena, visticamāk, būtu zemāka.

Cik daudz es varu aizņemties?

Jūs varat uzzināt vairāk par Sotero piedāvājumu, apmeklējot uzņēmuma mājaslapu. Pieejamās aizdevuma summas apmērs ir atkarīgs no Jūsu kredītvēstures, ienākumu apmēra, kā arī izvēlētā kredīta atmaksas termiņa un aizdevuma summas.

Kādas ir prasības kredīta saņemšanai?

Jūsu ienākumiem ir jābūt regulāriem un tādā apmērā, kas ļauj izpildīt kredītsaistības. Katrs pieteikums tiek izvērtēts individuāli, taču daudz lielākas izredzes ir tiem klientiem, kam nav sabojāta kredītvēsture.

Sotero atsauksmes

Mums nav pieejamas atsauksmes vai sūdzības par šī uzņēmuma darbību. Ja Jums ir personiska pieredze, lūdzu padalieties un, iespējams, mēs to publicēsim.

Vai šis uzņēmums darbojas likumīgi?

Jā, SIA “Sotero” ir saņēmis PTAC izsniegtu licenci, kas tam dod tiesības sniegt patērētāju kreditēšanas pakalpojumus visā Latvijas teritorijā. Citi nebanku kreditori un to piedāvājumi ir atrodami Credit sākumlapā.

Kā atmaksāt aizdevumu?

Visērtāk un vienkāršāk atmaksāt aizņēmumu varat, izmantojot savu internetbankas profilu. Ņemot vērā, ka maksājumi ir jāveic katru mēnesi, lai nenokavētu termiņu, varat savā ibankā izveidot automātisko maksājumu.

Kas notiek, ja nevaru atmaksāt parādu savlaicīgi?

Kredītņēmējiem ir jāveic maksājumi saskaņā ar maksājumu grafiku. Ja rodas problēmas ar saistību izpildi, sazinieties ar uzņēmuma kredītspeciālistiem. Vairumā gadījumu par kavēšanos tiek piemērota soda nauda, bet pats kavētājs tiek iekļauts parādnieku reģistros. Detalizētus sadarbības nosacījumus varat izlasīt savā līgumā.

Kontaktinformācija

  • SIA “SOTERO LV” (pvn numurs LV41503080070)
  • Adrese: Neretas iela 2 k-1 – 107, Rīga, LV-1004
  • info at credico.lv
  • Licences nr. NK-2018-001 (izsniegta 22.05.2018.)
  • Tālr. +371 65511888
credit.lv home