SEFINANCE

sefinance

500 € līdz 25000

 • Gada procentu likme no 2% līdz 29%
 • Jānorāda vajadzīgā kredīta summa
 • Pieteikšanās caur internetu

Termiņš līdz 10 gadiem

 • Izvēlies atmaksas termiņu 3 – 120 mēneši
 • Atmaksā aizdevumu ātrāk bez papildus komisijas

Aizdevumu veidi 

 • Patēriņa aizdevums
 • Kredītu apvienošana un pārkreditācija
 • Auto kredīts
 • Nekustamā īpašuma kredīts

Svarīgākais par Sefinance

 • Pirmais kredīts no 500 € līdz 25000 €
 • Atmaksas termiņš no 3 mēnešiem līdz 10 gadiem
 • Vairāk kā 180 tūkstoši klientu Latvijā
 • Individuāli nosacījumi un procentu likmes
 • Dažādi aizdevumu veidi – visām vajadzībām

Aizņemšanās nosacījumi

 • vecums no 19 līdz 75 gadiem
 • ir personīgais konts bankā
 • ir regulāri un pārbaudāmi ienākumi 
 • atbilstoša maksātspēja
 • tiek pārbaudīta kredītvēsture

Sefinance aizdevuma izmaksas

Saņem kredīta piedāvājumu un aplūko aizdevuma izmaksas visā periodā. 

Papildus informācija

Uzņēmums Latvijā strādā jau vairāk kā 10 gadus un šajā laikā ir apkalpojuši vairāk kā 180000 klientus. Aizņēmējiem ir iespējams izvēlēties dažādus kredītu veidus – kredītu apvienošana, patēriņa kredīti, auto kredīts, aizdevums remontam un nekustamā īpašuma iegādei. Uzņēmums sadarbojas ar vadošajiem aizdevējiem, nodrošinot klientiem iespējas iegūt maksimāli izdevīgu aizdevuma piedāvājumu. Uzņēmums ir iekļauts Patērētāju tiesību aizsardzības centra Kredītu starpnieku un kredītu starpnieku pārstāvju reģistrā, līdz ar to varam būt droši, ka sadarbība ar uzņēmumu ir droša un tiek uzraudzīta saskaņā ar Latvijā spēkā esošajiem likumiem.

Sefinance ir gatavs sadarboties ar visiem Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 19 līdz 75 gadiem, kuriem nepieciešams aizdevums, pārkreditācija vai finansējums citu mērķu īstenošanai. Jāņem vērā, ka saņemt kredītu vairs nav tik vienkārši kā agrāk un pirms aizdevuma piešķiršanas tiek vērtēta kredītņēmēju kredītspēja un kreditēšanas vēsture. Pēdējais nosacījums nereti ir liels šķērslis aizdevuma saņemšanā, jo daudziem ir nenomaksāti vai kavēti parādi un informācija par šiem maksājumu kavējiem atspoguļojas parādnieku reģistros. Papildus ir nepieciešama pieeja savai internetbankai vai arī būs jādodas uz savas bankas filiāli.

Vai zinājāt, ka Sefinance bija pirmie, kas Latvijā sāka piedāvāt kredītu apvienošanas pakalpojumus, ko tagad piedāvā pat tādi nebanku aizdevēji kā moneza, kas iepriekš koncentrējās tikai uz īstermiņa kredītiem. Jaunajiem klientiem, piesakoties aizdevumam pirmo reizi, var tikt piedāvāti īpaši izdevīgi nosacījumi, taču šādas atlaides nav regulāras un to pieejamība nevar tikt garantēta.

Šis ir mūsdienīgs uzņēmums, kas savā darbā izmanto jaunākās tehnoloģijas. Kredīta pieteikumi tiek pieņemti 24 stundas diennaktī 365 dienas gadā. Elastīgu pieeju nodrošina elektronsika pieteikumu pieņemšana caur internetu. Finanšu konsultācijas pieejamas uzņēmuma darba laikā (darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 18.00, sestdienās no plkst. 10.00 līdz 14.00.), rakstot uz epastu vai zvanot pa telefonu.   Lai nodrošinātu maksimāli ātrus norēķinus uzņēmumam ir atvērts konts Latvijas lielākajā kredītiestādē (Swedbank), kas iepriekšējā gadā ieviesa zibmaksājumus. Tas nozīmē, ka vienas bankas ietvaros maksājums var tikt veikts pat dažu sekunžu laikā.

Aizdevumu izmaksas ir atkarīgas no klientu izvēlētā kredītu veida, aizdevuma summas, atmaksas termiņa, aizņēmēja kredītsaistībām, kredītspējas un citiem faktoriem. Kredītu kalkulatorā redzamais ikmēneša maksājuma apmērs ir paredzēts tikai kā ilustrācija. Individuālu kredīta piedāvājumu var saņemt pēc sefinance kredīta pieteikuma aizpildīšanas internetā. Saņemot piedāvājumu tajā būs atspoguļota detalizēta informācija par aizdevuma nosacījumiem, t.sk. gada procentu likme un citas izmaksas, kas saistītas ar līguma noformēšanu vai parāda atmaksu.

Rekvizīti

 • SIA “Sefinance”
 • Reģistrācijas nr. 40103224297
 • Adrese: Kr. Valdemāra iela 57/59, Rīga, LV-1010

 

Darba laiks

 • Darba dienās:9:00 – 18:00 
 • Sestdienās: 10:00 – 14:00

*Kredīta pietiekumu iespējams iesniegt 24 stundas diennaktī

 

Jā, nekustamā īpašuma kredīts ir paredzēts mājokļa iegādei, labiekārtošanai vai remontam. Aizdevums tiek izsniegts pret hipotēku un līdz brīdim, kamēr kredīts tiek atmaksāts Zemesgrāmatā ir nostiprināta ķīla par labu kreditoram. 

Jā, līgumu ir iespējams parakstīt elektroniski. Tāpat ir iespējams līgumu piegādāt ar kurjeru uz aizņēmēja dzīvesvietu. Trešā iespēja ir līguma parakstīšana uzņēmuma birojā Rīgā. 

Latvijas iedzīvotājiem, kam nav pastāvīgas darba vietas vai citi oficiāli un pārbaudāmi ienākumi aizņēmums nevar tikt piešķirts. Visiem uzņēmumiem šobrīd ir jāievēro obligātas likuma prasības, kas uzliek par pienākumu pārbaudīt klientu maksātspēju. Dati tiek pārbaudi, izmantojot elektroniskās datu bāzes, kur redzama informācija par nomaksātajiem nodokļiem un parādiem, kā arī citi veidi (bankas konta pārskats, izziņa no darba devēja u.c.)

Sefiinance piedāvā klientiem kredītu apvienošanas pakalpojumus. Patiesībā tas bija pats pirmais uzņēmums, kas piedāvāja pārkreditēšanu. Šobrīd klientiem ir iespējams pārfinansēt saistības līdz pat 25000 EUR ar atmaksas termiņu līdz 10 gadiem. Lai saņemtu individuālu piedāvājumu, aizpildiet pieteikumu. 

Jā, Latvijas iedzīvotājiem, kas dzīvo Latvijā, bet strādā ārzemēs ir iespēja pieteikties un saņemt kredītu. Svarīgi, lai ienākumi uzrādītos kontā bankā Latvijā un būtu reāli pārbaudāmi. Šeit svarīgākais faktors ir klienta kredītspēja, uzticamība un maksātspēja. 

Pensionēšanās vecums Latvijā vīriešiem un sievietēm ir atšķirīgs. Tāpat tiek maksātas arī dažādas izdienas pensijas. Sefinance izsniedz kredītus līdz pat 75 gadu vecumam. Vecāka gadagājuma cilvēkiem aizņēmumi netiek piedāvāti. 

Atšķirībā no ātrajiem kredītiem, kas piedāvā fiksētu procentu likmi, Sefinance sagatavo individuālu piedāvājumu katram klientam. Tas nozīmē, ka kredītu kalkulatoram ir tikai informatīva nozīme. Savu īpašo piedāvājumu ar visām izmaksām var iegūt tikai pēc pieteikuma aizpildīšanas internetā. Piedāvājuma saņemšana neuzliek par pienākumu aizņemties. 

Sākotnēji uzņēmums cenšas vienoties par abām pusēm pieņemamu risinājumu. Situācijās, kad aizņēmuma nosacījumi netiek ievēroti, aizdevējam ir tiesības piemērot kavējuma naudu un prasīt soda procentus. Papildus tam nemaksātājs var tikt iekļauts parādnieku reģistros. Tāpat naudas atgūšanā var tikt iesaistīti parādu piedzinēji un tiesa, bet parāda atgūšanas izmaksas gulsies uz aizņēmēja pleciem.

Rūpīgi izvērtējiet savas finansiālās vajadzības un iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemieties atbildīgi.