Lande

Lande piedāvā kredītu zemnieku saimniecībām pret ķīlu (zeme, mežs vai nākotnes raža). Finansējums ir pieejams:  1) lauksaimniekiem, 2) lopkopjiem, 2) mežsaimniekiem. Uzņēmums sadarbojas tikai ar juridiskām personām (uzņēmums, saimnieciskās darbības veicējs). Aizpildiet pieteikumu bezmaksas un saņemsiet piedāvājumu 1 dienas laikā. 

Pieteikties aizdevumam internetā

Saņemt aizdevumu no Lande ir gana vienkārši: 1) Aizpildiet pieteikumu internetā (nav jāmaksā), 2) Norādiet kontaktinformāciju un nepieciešamo aizdevuma summu. Papildus varat norādīt datus par savu īpašumu (kadastra numurs, atrašanās vieta). Uzņēmuma pārstāvji izvērtēs pieteikumu, ja vajadzēs piezvanīs vai atrakstīs, lai precizētu ziņas. Atbildi saņemsiet 24 stundu laikā. Ja izlemsiet sadarboties, parakstiet līgumu un saņemsiet naudu savā bankas kontā.

Svarīgi: līgumu ir iespējams parakstīt attālināti (ar SmartD vai eID karti + karšu lasītāju) vai klātienē.

Kādas ir prasības Lande aizdevuma saņemšanai

Lande.lv kredīts tiek piešķirts juridiskajām personām (zemnieku saimniecībām), kas plāno izmantot finansējumu:

 • saimniecības paplašināšana;
 • izejmateriālu, lopu, zemes iegādei; 
 • ēku būvniecībai;
 • tehnikas remontam vai iegādei; 
 • citiem mērķiem. 

Kredīts tiek piešķirts 1) pret meža vai nekustamā īpašuma ķīlu vai 2) pret nākotnes ražu – graudi, rapsis u.c. kulturaugi.

Finansējums ir pieejams jau nostiprinātām zemnieku saimniecībām un arī jaunajiem zemniekiem. Tas nozīmē, ka aizdevumu var saņemt gan jauni, ambiciozi jaunie saimnieki, gan uzņēmumi, kas uzkrājuši pieredzi un vēlas pāriet nākamajā līmenī.

Cik lielu kredītu es varu saņemt?

Pieejamā finansējuma apmērs ir atkarīgs no 1) jūsu vajadzībām un 2) ķīlas vērtības (zeme, mežs, raža). Zinot ķīlas vērtību, varat aptuveni aprēķināt arī pieejamā aizdevuma apmēru.

Kredīta izmaksas un detalizēti sadarbības nosacījumi tiek sagatavoti katram klientam individuāli un to ietekmē dažādi faktori. Labā ziņa – pieteikuma aizpildīšana ir bez maksas un neuzliek nekādas saistības. Tas nozīmē, ka aizpildot pieteikumu internetā varat noskaidrot savas iespējas. Ja nosacījumi liksies atbilstoši, atliks tikai parakstīt līgumu un saņemsiet finansējumu savā bankas kontā.

Kā noslēgt līgumu par kredīta saņemšanu?

 • Šobrīd saņemt aizdevumu ir iespējams, nebraucot uz Rīgu vai pat neizejot no mājas.
 • Kad pieteikums aizpildīts, Lande to izvērtē un nosūta klientam līgumu uz e-pastu. Ja ir neskaidri jautājumi, visu var izrunāt pa telefonu vai elektroniskā sarakstē.
 • Pēdējais posms ir līguma parakstīšana, ko var paveikt divos veidos – 1) ar e-parakstu (kurjers pēc tam atvedīs līgumu arī papīra formā) vai 2) klātienē uzņēmuma birojā.

Kādiem mērķiem tiek izmantoti kredīti lauksaimniekiem?

Zemnieku saimniecības un to darbības spektrs Latvijā ir ļoti dažāds – zemkopība, lopkopība, mežsaimniecība, cita veida darbi. Aizņēmums var tikt izmantots īstermiņa vai ilgtermiņa mērķu sasniegšanai.

Kādiem mērķiem izmantot finansējumu? Populārākie varianti – lauksaimniecībai nepieciešamā aprīkojuma, zemes, meža vai lopu iegāde, ēku būvniecība vai remonts – iespējas u.c. varianti. Vieni izmanto aizdevumu, lai iepirktu visu vajadzīgo vai trūkstošo jaunajai darba sezonai, citi vēlas atīstīt saimniecību, bet nedaudz pietrūkst, lai straujāk attīstītos.

Zemnieku saimniecību galvenais pluss ir rīcības brīvība. Zemnieki paši ir sev kungi un saimnieki un attīstība var būt bezgalīga. Ja vajadzīgs aizdevums, Lande var sagatavot individuālu piedāvājumu 1 darba dienas laikā.

Vai aizdevums tiek piešķirts jaunajiem lauksaimniekiem?

Jā, protams. Arī jaunajām zemnieku saimniecībām ir dažādas vajadzības un nepieciešams atbalsts. Pieejamā finansējuma apmērs ir atkarīgs no aizdevuma mērķa, nodrošinājuma un attīstības plāniem.

Lande.lv kontakti

 • SIA “Secured Finance MGMT” (reģ. nr. 50103266451)
 • Adrese: Bukultu -1, Rīga, LV-1005
 • E-pasts: info at lande.lv

Atbildīga aizņemšanās

Jebkurš kredīts ir saistīts ar zināmiem riskiem un pirms aizņemšanās ir vērts tos rūpīgi izvērtēt. Zemnieku saimniecībām atšķirībā no privātpersonām bieži ir liela pieredze biznesa attīstībā un dažādu finanšu instrumentu izmantošanā.

Aizdevums lauksaimniekiem – Lande tiek piešķirts uz individuāliem nosacījumiem, kas pielāgoti konkrētai situācijai.

Pieteikuma aizpildīšana internetā ir 1) bezmaksas, 2) neuzliek juridiskas saistības.Piedāvājumu saņemsiet e-pastā, rūpīgi iepazīstieties ar tā nosacījumiem. Ja ir kādi jautājumi vai ierosinājumi, visu izrunājiet pirms līguma parakstīšanas. Atbildīga aizņemšanās sākas ar sevi.

Novēlam lielas un bagātīgas ražas un, lai bizness izdodas.

DARBA LAIKS

 • d.d. 9:00 - 18:00

Svarīgākais par Lande

 • Izvērtēšana - bez maksas
 • Nauda kontā 2 - 3 dienas
 • Kredīts zemnieku saimniecībām
 • Aizdevums līdz 800000 eur
 • Termiņš - elastīgs