Incredit Group

incredit

Uzņēmums “Incredit Group” ir viens no lielākajiem patērētāju kreditēšanas uzņēmumiem Latvijā. Savas pastāvēšanas laikā (dibināts 2010. gadā) uzņēmums ir būtiski kāpinājis apgrozījumu un dažādojis piedāvāto pakalpojumu klāstu. Rietumu bankai piederošais INCREDIT GROUP aizdod bez nodrošinājuma no 100 eur līdz 5000 eur ar atmaksas termiņu līdz 6 gadiem.

Ja plānojat aizņemties, rūpīgi izvērtējiet savas finansiālās iespējas un iespējas atmaksāt kredītu līgumā noteiktajā termiņā. Aizņemieties atbildīgi.

Incredit kredīti un aizdevumu piedāvājumi

Patlaban Incredit Group piedāvā kredītņēmējiem 5 aizņemšanās iespējas:

 • kredīts PRIMA ir ātrā kredīta veids ar iespēju aizņemties no 100 eur līdz 2000 eur un atmaksas termiņu līdz 12 mēnešiem;
 • patēriņa kredīts – līdz 10000 eur, ar atmaksas termiņu līdz 84 mēnešiem.
 • auto kredīts – no 100 eur līdz 25000 eur ar atmaksas termiņu līdz 7 gadiem. Pērkot auto, KASKO apdrošināšana nav obligāta.
 • kredītlīnija – no 50 eur līdz 2000 eur ar termiņu līdz 50 mēnešiem. Noformēšana klientu apkalpošanas  centros vai internetā.
 • pārkreditācija – iespēja apvienot neierobežotu kredītu skaitu, kopējai summai nepārsniedzot 10000 eur.
 • preču un pakalpojumu kredīts – no 70 eur līdz 10000 eur ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem.
 • aizdevums uzņēmumiem – no 100 eur līdz 10000 eur. Atmaksas termiņš līdz 60 mēnešiem.

Neviena finanšu pakalpojuma saņemšanai Incredit neprasa ķīlu, taču klientam ir jābūt labai kredītvēsturei un pietiekami augstiem ienākumiem, lai spētu izpildīt kredītsaistības.

Viens no populārākajiem šī uzņēmuma pakalpojumu izmantošanas piemēriem ir preču līzings. Daudzi sadzīves tehnikas, elektrotehnikas un citu preču tirgotāji sadarbojas ar INCREDIT GROUP, pārdodot preces uz nomaksu. Tas ļauj dažādas mājsaimniecībā noderīgas un izklaides preces iegādāties arī tiem cilvēkiem, kas nevar atļauties samaksāt par pirkumu vienā maksājumā. Ja vēlaties sadarboties ar šo aizdevēju, atcerieties, ka kreditors var noteiktos brīžos piedāvāt dažādas atlaides un akcijas izdevīgākai finansējuma saņemšanai.

Nereti par īpašajiem paziņojumiem tiek paziņots Incredit kontos sociālajos tīklos. Tiem, kas ir pieteikušies jaunumiem paziņojums atnāks e-pastā, bet pārējie iespējams dzirdēs informāciju par jauniem piedāvājumiem tradicionālos masu medijos vai internetā.

InCREDIT GROUP darba laiks un kontakti

 • SIA “Incredit Group” (reģ. nr. 40103307404) ir atvērti 19 kreditēšanas centri Latvijas lielākajās pilsētās un ir noslēgti sadarbības līgumi ar vairākiem partneriem.
 • Uzņēmuma galvenais birojs ir izvietots Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 130 k-4, LV-1012.
 • Tālrunis: 67199103; 67199104
 • Mājaslapa: info at incredit.lv

Darba laiks

 • darba dienās 9:00 – 19.00
 • sestdiena 10.00 – 17.00
 • svētdiena – brīvs

Incredit atsauksmes

Šobrīd internets sniedz iespējas atrast visdažādākās atsauksmes par katru uzņēmumu. Atsauksmes par Incredit Group liecina, ka klientu pieredze ir dažāda. Aizņēmēji, kas ir laikus izpildījuši visas saistības ir apmierināti ar sniegto pakalpojumu kvalitāti un, iespējams, aizņemas atkārtoti.

Ko dara tie, kas nespēj vai negrib pildīt līguma nosacījumus. Jā, vislielākās pretenzijas pauž tie, kas ir kavējuši maksājumus un/vai nav iepazinušies ar līguma nosacījumiem. Brīdi, kad par nemaksāšanu vai līguma izpildes kavēšanu tiek aprēķināta kavējuma nauda parādās liels izbrīns un pretestība. Tajā pašā laikā ir skaidrs, ka visi sadarbības nosacījumi ir zināmi jau no pirmās dienas un ir sīki atrunāti kredītlīgumā. Tas attiecas uz sadarbību ar Swedbank, Vivus, Sefinance un, protams, arī Incredit Group. Mūsdienās vairs aizdevēji nevar rakstīt nesaprotamus nosacījumus ar slēptām izmaksām. Visiem kreditoriem ir vienoti standarti un arī Incredit tos ievēro. Rezultātā līguma nosacījumi ir viegli saprotami, bet neskaidrību gadījumā visu var izrunāt ar konsultantu.