Incredit Group

incredit

incredit group

Uzņēmums “Incredit Group” ir viens no lielākajiem patērētāju kreditēšanas uzņēmumiem Latvijā. Savas pastāvēšanas laikā (dibināts 2010. gadā) uzņēmums ir būtiski kāpinājis apgrozījumu un dažādojis piedāvāto pakalpojumu klāstu. Rietumu bankai piederošais INCREDIT GROUP aizdod bez nodrošinājuma no 100 eur līdz 5000 eur ar atmaksas termiņu līdz 6 gadiem.

Patlaban Incredit Group piedāvā kredītņēmējiem 5 aizņemšanās iespējas:

  1. kredīts prima ir ātrā kredīta veids ar iespēju aizņemties no 100 eur līdz 2000 eur un atmaksas termiņu līdz 12 mēnešiem;
  2. naudas kredīts – līdz 5000 eur, piesakoties aizņēmumam filiālē vai līdz 200 eur, piesakoties kredītam internetā;
  3. auto kredīts – no 1501 eur līdz 8000 eur ar atmaksas termiņu līdz 7 gadiem. Pērkot auto, KASKO apdrošināšana nav obligāta.
  4. kredītlīnija – no 50 eur līdz 2000 eur ar termiņu līdz 50 mēnešiem. Noformēšana klientu apkalpošanas  centros vai internetā.
  5. pārkreditācija – iespēja apvienot neierobežotu darījumu skaitu, kopējai summai nepārsniedzot 5000 eur.

Neviena finanšu pakalpojuma saņemšanai Incredit neprasa ķīlu, taču klientam ir jābūt labai kredītvēsturei un pietiekami augstiem ienākumiem, lai spētu izpildīt kredītsaistības.

Viens no populārākajiem šī uzņēmuma pakalpojumu izmantošanas piemēriem ir preču līzings. Daudzi sadzīves tehnikas, elektrotehnikas un citu preču tirgotāji sadarbojas ar INCREDIT GROUP, pārdodot preces uz nomaksu. Tas ļauj dažādas mājsaimniecībā noderīgas un izklaides preces iegādāties arī tiem cilvēkiem, kas nevar atļauties samaksāt par pirkumu vienā maksājumā. Ja vēlaties sadarboties ar šo aizdevēju, atcerieties, ka kreditors var noteiktos brīžos piedāvāt dažādas atlaides un akcijas izdevīgākai finansējuma saņemšanai.

varat mēģināt to darīt kādā brīdī, kad tiek piedāvatas atlaides vai akcijas finansējuma saņemšanai.

InCREDIT GROUP darba laiks un kontakti

SIA “Incredit Group” (reģ. nr. 40103307404) ir atvērti 19 kreditēšanas centri visā Latvijā un ir noslēgti sadarbības līgumi ar vairākiem partneriem. Uzņēmuma galvenais birojs ir izvietots Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 130 k-4, LV-1012.

Darba laiks

  • darba dienās 9:00 – 19.00
  • sestdiena 10.00 – 17.00
  • svētdiena – brīvs

Atsauksmes

Šobrīd internets sniedz iespējas atrast visdažādākās atsauksmes par katru uzņēmumu. Atsauksmes par Incredit Group liecina, ka klientu pieredze ir dažāda. Aizņēmēji, kas ir laikus izpildījuši visas saistības ir apmierināti. Vislielākās pretenzijas pauž tie, kas ir kavējuši maksājumus un/vai nav iepazinušies ar līguma nosacījumiem. Brīdi, kad par nemaksāšanu vai līguma izpildes kavēšanu tiek aprēķināta kavējuma nauda parādās liels izbrīns, taču visi sadarbības nosacījumi ir zināmi jau no pirmās dienas un ir sīki atrunāti kredītlīgumā.