Holm Bank

Holm Bank pašreizējā veidolā ir viens no jaunākajiem Latvijas nebanku kreditēšanas uzņēmumiem Latvijā. Iedzīvotājiem šeit pieejami dažādi patērētāju kreditēšanas pakalpojumi, kuriem var pieteikties internetā vai klātienē.

Kādus pakalpojumus piedāvā Holm Bank?

Uzņēmums ir saņēmis Patērētāju tiesību aizsardzības centra licenci, kas dod tiesības izsniegt patēriņa aizdevumus visā Latvijas teritorijā. Šobrīd uzņēmums publiski piedāvā šādus pakalpojumus:

Katram aizdevumam ir noteikts atšķirīgs maksimālais limits. Piemēram, auto iegādei var aizņemties līdz 15000 eur, patēriņa aizdevumam līdz 12000 eur, bet preču iegādei līdz 5000 eur. Kredīta atmaksas periodu izvēlas pats klients. Pieejamais kredīta apmērs tiek noteikts, ņemot vērā aizņēmēja kredītreitingu, ienākumus, pašreizējās kredītsaistības, kredītvēsturi un citus faktorus.

Svarīgi: izvērtējiet iespējas atmaksāt. Aizņemieties atbildīgi!

Uzņēmuma īpašnieki

SIA “Holm Bank Latvia” ir igauņiem piederošās bankas “Holm Bank” meitasuzņēmums Latvijā. Savu darbību Latvijā tas uzsāka nopērkot šeit daudzus gadus strādājošo “Best Līzings”, tādējādi iegūstot pieeju plašai klientu datu bāzei.

Papildus Latvijai un Igaunijai banka ir pārstāvēta arī Austrijā, Vācijā u Zviedrijā. Šobrīd tajā kopumā strādā vairāk kā 100 darbiniekus un uzņēmuma mērķis ir tuvāko gadu laikā Latvijā būtiski palielināt savu tirgus daļu.

Cik maksā kredīts Holm bank?

Katram klientam tiek sagatavots individuāls kreditēšanas līgums un precīzi noskaidrot aizdevuma izmaksas iepriekš nav iespējams. Vienlaikus cenrādis ļauj gūt labāku priekšstatu par dažādām izmaksu pozīcijām. Piemēram, sadaļā auto kredīta cenrādis ir norādīts, ka komisijas maksa par līguma noslēgšanu ir 7% no līguma summas. Savukārt kredīta atmaksas termiņš samazināšana vai pagarināšana maksā 10 eur. Turpretim komisijas maksa par saistību restrukturizāciju, t.sk. saistību nodošanu citai personai ir 50 eur.

Holm Bank atsauksmes

Lai arī pārņēmis citu uzņēmumu, savā pašreizējā veidolā tas vēl ir pavisam jauns uzņēmums. Šī iemesla dēļ atsauksmes par Holm Bank vēl nav pieejamas.

Uzņēmums kā savas vērtības definē rūpes, izpalīdzību, sapratni un godīgumu. Papildus tam pašreizējie un topošie klienti tiek aicināti vērsties pie aizdevēja, lai saņemtu finanšu konsultācijas, turklāt tiek solīts, ka tās būs profesionālas un atbildīgas. Pārbaudīt šo vārdu patiesumu var katrs personīgi. Ja jums ir atsauksmes par šo uzņēmumu, atrakstiet un, iespējams, pievienosim tās šajā sadaļā.

Kontakti

  • SIA “Holm Bank Latvija” (reģ. nr. 54103053771)
  • Juridiskā adrese: Pils iela 16, Alūksne, LV-4301
  • Biroja adrese: Gustava Zemgala gatve 74, Rīga, LV-1039
  • Tel. 28607070

Darba laiks

  • darbadienās: 9.00-20.00
  • sestdienās: 10.00-18.00

Kopsavilkums

Vai zinājāt, ka “holm” igauņu valodā nozīmē sala? Tas gan nav izšķiroši svarīgi, taču tieši šis vārds ir iekļauts arī uzņēmuma nosaukumā.

Jaunu, starptautisku uzņēmumu ienākšana Latvijā ir vērtējama pozitīvi. Lielāka konkurence ilgtermiņā nodrošinās, ka nebanku kredīti patērētājiem kļūst lētāki un pieejami uz labākiem nosacījumiem. Šis solis arī apliecina, ka procentu likmju un kredītu soda naudas apmēra ierobežojumi nav pilnībā mazinājuši ārvalstu uzņēmumu interesi par Latvijas finanšu tirgu. Papildus tam mums ir cerība, ka plašāka igauņu kapitāla piesaiste Latvijai stiprinās arī igauņu biznesa kultūras ieviešanu vietējā ekonomikā.

Finanšu portāls Credit nodrošina plašu informāciju par dažādiem kredītiem, finanšu produktiem un citiem Latvijas kredītņēmējiem aktuāliem jautājumiem. Jūs varat atrast papildus ziņas par citiem aizdevējiem portāla sākumlapā.