Situācijās, kad steidzami nepieciešami papildus naudas līdzekļi, bet iekrājumu nav, var meklēt iespēju naudu aizņemties. Ja nav iespējams aizņemties no kāda drauga vai radinieka, viens no risinājumiem varētu būt ātrais kredīts internetā – to ir vienkārši noformēt un ātri saņemt. Šāda veida kredīti pieejami bez ķīlas, galvojumiem un sarežģītu formalitāšu kārtošanas. Nav arī nepieciešams tērēt laiku stāvot garajās kredītiestāžu rindās, jo kredītu iespējams pieteikt un saņemt pat neizejot no mājas- ar interneta palīdzību. Vēl pie ātro kredītu plusiem jāmin arī tas, ka nereti tas pieejams pilnīgi bez procentiem un komisijas maksas jeb bez maksas. Protams, šādas atlaides nav pieejamas vienmēr. Pretendēt uz bezprocentu aizdevumu var tikai jaunie klienti un parāda atmaksas termiņš nepārsniedz 30 dienu termiņu. Ja termiņš tiek nokavēts, jāmaksā papildus – soda nauda, maksa par līguma pagarināšanu vai vēl citas izmaksas.

Bezmaksas ir tikai siers peļu slazdā. Pat saņemot bezprocentu kredītu uz 1 mēnesi un kavējot atmaksu nāksies piemaksāt. Izvērtējiet savas iespējas atmaksāt pirms aizņemšanās. Aizņemieties atbildīgi.

Bezmaksas pirmo kredītu saviem jaunajiem klientiem (atmaksas termiņš 30 dienas) piedāvā vairāki aizdevēji un tos visus varat atrast portālā Credit – tas padara šo iespēju vēl izdevīgāku, jo jāatdod būs tieši tik, cik aizņēmies. Situācijās, kad rodas problēmas ar naudas atmaksu, ir iespējams atmaksas termiņu pagarināt- tāds pakalpojums ir pieejams. Vienīgi jārēķinās, ka tad tas vairs nebūs bezmaksas kredīts, jo termiņa pagarināšanai tiek piemērota maksa. Tieši tāpēc, lai izvairītos no papildus maksām, pirms aizņemšanās būtiski rūpīgi izvērtēt savas iespējas un izvēlēties tādu aizdevuma summu, ko noteiktajā termiņā būs iespējams atmaksāt.

Kredītu iespējams noformēt 15 minūšu laikā, kas ir īpaši būtiski, kad nauda nepieciešami steidzami. Turklāt, daļa uzņēmumu strādā katru dienu no 7-23, kas nozīmē, ka vajadzības gadījumā aizdevums būs pieejams arī svētku dienās un brīvdienās.

Lai pieteiktos ātrajam kredītam internetā, vispirms atrodiet piemērotāko variantu portāla sākumlapā, tad vajadzīgs reģistrēties aizdevēja mājas lapā. Pēc tam iespējams aizpildīt pieteikuma formu un nosūtīt to izskatīšanai.

Gadījumā, kad nepieciešams īstermiņa aizdevums, izmantojiet izdevīgo piedāvājumu saņemt kredītu pilnīgi bez maksas.