Nepieciešams ātri un ērti noformējams aizdevums līdz 1000 eur? Credit ir redzami visi pieprasītākie ātrie kredīti un tas ir tieši tas, ko meklējat! Parasti SMS kredīti ir salīdzinoši nelieli, bet, lai saņemtu lielāku aizdevumu bankā, ir jāgaida vairākas dienas un jākārto neskaitāmas formalitātes. Ātrie aizdevumi apvieno SMS kredītu un banku izsniegto aizdevumu labākās īpašības – ir vienkārši noformējami un to summa pārsniedz dažus simtus eiro.

Ātrie aizdevumi:

  • Maksimālais apmērs līdz 1000 eur un vairāk;
  • Jāatmaksā laikā līdz 36 mēnešiem;
  • Pieejams jau 5-15 minūšu laikā (pēc pieteikuma apstiprināšanas).

Parasti SMS kredīti jeb ātrie aizdevumi ir nelieli īstermiņa aizdevumi. To maksimālais apmērs reti kad pārsniedz dažus simtus latu un to atmaksas termiņš parasti ir tikai 30 dienas. Tajā pašā laikā internetā ir pieejami naudas aizdevumi, kuru apmērs ir krietni lielāks, līdz pat 1000 eito un bsitšk, un atmaksas termiņš vairākas reizes pārsniedz citu kompāniju piedāvāto.

Salīdzinoši lielais aizdevuma apmērs un elastīgais atmaksas grafiks šādus aizdevumus padara piemērotu arī situācijām, kad nauda nepieciešama ne tikai negaidīta rēķina apmaksai vai neliela pirkuma veikšanai, bet arī nozīmīgāku mērķu sasniegšanai, piemēram, ja vēlaties veikt mājokļa remontu vai iegādāties sadzīves tehniku. Kad plānots aizņemties, ir vērts pārbaudīt, ko piedāvā nebanku aizdevēji (neprasot ķīlu), t.sk. Mogo, Moneza un smscredit.lv. Piedāvājumu klāsts ir plašs un šie ir tikai daži no piemēriem. Pilnvērtīgu aizdevumu salīdzinātāju vienmēr varat atrast Credit sākuma lapā.

Lai arī aizdevuma apmērs un elastīgai atmaksas grafiks padara šos aizdevumus nedaudz līdzīgus banku izsniegtajiem patēriņa kredītiem, starp šiem aizdevumiem ir vairākas būtiskas atšķirības, no kurām pati galvenā ir aizdevuma noformēšana. Internetā aizdevums ir pieejams tikai 15 minūšu laikā, pat neizejot no mājām, kamēr bankas patēriņa kredīta noformēšana prasa laiku, enerģiju un dažādu formalitāšu kārtošanu. Protams, patēriņa kredītu var saņemt, izmantojot kredītkarti, bet šādā gadījumā vispirms ir jānoformē kredītkarte.

Aizdevumiem ir arī citas īpašības, kas to padara ērtākus nekā banku aizdevumus. Piemēram, aizdevumi, tāpat kā citi SMS kredīti, ir pieejami ārpus ierastā banku darba laika – brīvdienās un darba dienu vakaros, jo nebanku kredītu devēji strādā arī plkst. 7.00 un beidz darbu vēlu vakarā – plkst. 23.00.

Tiem, kas vēlas aizņemties internetā ir jāatceras, ka ātrie aizdevumi pieejami vecumā no 18 līdz 80 gadiem. Dažos uzņēmumos kredīti tiek izsniegti arī skaidrā naudā, nevis ar bankas pārskaitījumu. Tas var būt ērti, jo citi aizdevēji nevar redzēt bankas kontā, ka ir paņemti citi kredīti. Ja plānojat aizņemties, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas atmaksāt aizņēmumu. Uzziniet vairāk par to, kā aizņemties pareizi Credit sadaļā Atbildīga aizņemšanās. Informēts cilvēks ir spēcīgs. Finanšu darījumos ir svarīgi veltīt pienācīgu uzmanību mājasdarbu veikšanai. Rīkojieties apzinīgi.