KREDĪTU APVIENOŠANA VIENĀ MAKSĀJUMĀ

Apvienot kredītus var būt nepieciešams daudziem, bet tikai daži zina par šādu variantu. Noskaidro savas iespējas un izvēlies piemērotāko risinājumu. ​​

Aizdevējs Izskata pieteikumu* Akcija Nauda kontā Aizdevuma summa Vecums (no/līdz) Aizdevuma termiņš Darba laiks
vivus 30 minūtes Samazināti procenti 1 diena 10000 € 20-75 līdz 6 gadiem 👷‍ 7.00-23.00
  1 stunda 3 dienas līdz 75% no NĪ vērtības 20-70 līdz 15 gadiem 👷‍ 8.00-17.00
15 minūtes Zemāki procenti 2 dienas 25000 € 19-75 līdz 10 gadiem 👷‍ 9.00-18.00
Dažās stundās Bezmaksas izskatīšana
(GPL no 15,5%)
7 dienas 100`000 €
(75% no NĪ vērtības)
20-80 līdz 20 gadiem 👷‍ 9.00-18.00

Svarīgi: Lai uzzinātu papildus informāciju un aprēķinātu katra aizdevēja izmaksas, klikšķiniet uz uzņēmuma logo.

Aizņemies atbildīgi. Izvērtē iespējas atmaksāt. Kredītu apvienošana nav brīnumnūjiņa, bet var palīdzēt samazināt ikmēneša maksājumus par kredītsaistību apkalpošanu.


kredītu apvienošana vienā maksājumāSituācijas, kad ir paņemti vairāki ātrie kredīti vai aizdevumi patēriņa vajadzībām var nākt izpratne, ka procentos ik mēnesi tiek maksāts pārāk daudz. Augsti ikmēneša maksājumi ir galvenais iemesls, kādēļ cilvēki izvēlas kredītu apvienošanu, pārkreditēšanu, konsolidēšanu vai refinansēšanu. Otrs iemesls, lai pārkreditētos pie cita aizdevēja ir neapmierinoši sadarbības noteikumi. Situācijas mēdz būt dažādas, taču labā ziņa ir tā, ka neesat piesieti vienam aizdevējam un, iespējams, varat to nomainīt.

Pieteikties kredītu apvienošanai varat 24 stundas diennaktī, jo viss process noiek internetā. Atbildi saņemsiet maksimāli ātri. Orientējoši pieteikuma izvērtēšanas termiņi ir norādīti tabulā augstāk un ir spēkā, ja pieteikums tiek iesniegts darba laikā. Aizpildot anketu naktī nevajadzētu cerēt, ka saņemsiet piedāvājumu 30 minūšu laikā, jo nakts laikā neviens nestrādā.

Kā apvienot kredītus?

Labākais veids, kā saprast, vai šodien nepārmaksājat, ir noskaidrot savas iespējas. Aizpildiet pieteikumu kredītu refinansēšanai vairākos uzņēmumos un saņemiet piedāvājumu epastā. Lai apstiprinātu pieteikumu vairumā gadījumu būs jāpārskaita 0,01 eur no sava Latvijā reģistrētas kredītiestādes konta uz aizdevēja kontu. Ja darījuma nosacījumi būs izdevīgāki, varēsiet pārkreditēties un ietaupīt naudu.

Saņemot piedāvājumu savā epastā, rūpīgi iepazīstieties ar līguma nosacījumiem un plānotajām izmaksām. Nereti par darījuma noformēšanu ir jāmaksā komisijas maksa dažu procentu apmērā no aizdevuma kopējās summas. Papildus tam līgums par kredītu pārstrukturizāciju var būt jāparaksta klātienē – uzņēmuma birojā vai arī to piegādās kurjers. Katram uzņēmuma ir sava naudas aizdevumu izsniegšanas procedūra un ir vērts iepazīties ar to nosacījumiem rūpīgi. Nauda jāatmaksā saskaņā ar kredīta atmaksas grafiku, katru mēnesi veicot maksājumu uz jaunā kreditora bankas kontu.

Vairumā gadījumu apvienot kredītus varēsiet, ja esat vecumā no 20 līdz 80 gadiem, saņemat pastāvīgus ienākumus (alga, pensija, autoratlīdzība, dividendes, pabalsti) apmērā, kas ļauj segt kredītsaistības. Atšķirībā no citiem finanšu pakalpojumiem, kredītu apvienošana ir paredzēta tieši parādniekiem, t.i. cilvēkiem, kas jau kādam ir parādā. Interesanti, ka maksmālais kredītu skaits, ko var pārfinansēt ir 10 aizdevumi.


Alternatīvi piedāvājumi

Aizdevējs Nauda kontā* Pirmais ar 0% Atlaides apmērs (30 d.) Maks. summa 1. reizē Vecums (no/līdz) Aizdevuma termiņš Darba laiks
10 minūtes
4000 € 18-70 līdz 5 gadiem 8.00-22.00
10 minūtes
1. līdz 500 ar 0% 500 € 20-75 līdz 30 dienām 7.00-23.00
10 minūtes
1. līdz 1000 ar 0% 1000 € 20-75 līdz 30 dienām 7.00 – 23.00
15 minūtes

Samazināti procenti 7000 €
20-75 līdz 5 gadiem 7.00-23.00
20 minūtes
1500 € 21-70 līdz 12 mēnešiem 👷‍ 8.00-22.00
🎉 9.00-18.00

Vai kredītu apvienošana ir izdevīgāka par citiem finanšu aizdevumiem?

Apvienot aizdevumus vienā maksājumā mēdz būt finansiāli izdevīgi, taču ir arī citas alternatīvas. Atsevišķās situācijās pašam paņemt vienu lielu kredītu, lai segtu daudzus mazos var būt izmaksu ziņā efektīvi. Tajā pašā laikā jāatceras, ka neviens finanšu speciālists Jums nekad šādu iespēju neieteiks, jo izmantot vienu kredītu cita segšanai skaitās slikta prakse. No otras puses, Latvijas valsts izmanto šo metodi, lai pārfinansētu savas kredītsaistības starptautiskajos tirgos. Protams, ko var atļauties darīt valsts vai lieli uzņēmumi, to nevar atļauties parastie cilvēki – privātpersonas, kurām savi parādi ir arī jāatmaksā. Pirms izvēlēties vienu vai otru variantu, rūpīgi izrēķiniet, cik šobrīd maksājiet par savām kredītsaistībām un, cik varētu maksāt, ja nolemtu veikt kredītu apvienošanu. Pievērsiet uzmanību ar darījuma noslēgšanu saistītajām izmaksām, jo par slēdzot līgumu var tikt prasīta komisijas maksa, kas darījumu padara mazāk pievilcīgu. Plašāku kreditoru sarakstu, meklējiet Credit sākumlapā.


Pieprasītākie kredītu apvienošanas veidi

Bezmaksas jeb bezprocentu

Samēra daudzi kredītņēmēji vēlas atrast kredīta pārfinansēšanu bez procentiem ar elastīgu atmaksas termiņu. Tas nozīmē, ka kreditors pārņem visas saistības un neprasa debitoram maksāt procentus. Tas ir iespējams, taču tikai tad, ja aizdevējs ir kāds ģimenes loceklis vai draugs. Neviens uzņēmums Latvijā nepiedāvā apvienot kredītus bez maksas vai bez procentiem. Šāda biznesa darbības shēma būtu lemta neveiksmei jau no paša sākuma, jo kredītņēmējam nebūtu nekāda interese naudu atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā.

Kredītu apvienošana bez darba vietas

Kreditors ļoti labi saprot, ka darba vieta nebūt nav vienīgais veids kā gūt ienākumus. Tas nozīmē, ka arī tie cilvēki, kas vēlas refinansēt aizdevumu var to izdarīt, ja vien saņem oficiālus ienākumus kādā citā veidā. Apvienot aizdevumus bez darba vietas var pensionāri, studenti, izdienas pensijas saņēmēji, pašnodarbinātie, uzņēmumu īpašnieki – visi šie cilvēki var nebūt oficiālās darba attiecībās un vienlaikus saņemt pietiekami augstus ienākumus. Parādu restrukturizācija, pārnesot līdzšinējās saistības pie cita aizdevēja šādās situācijās ir iespējama, pie nosacījuma, ka ir oficiāli pārbaudāmi un reāli ienākumi.

Bez ķīlas un galvotāja

Kredītu apvienošana bez galvotāja ir standarta pakalpojums, ko piedāvā lielākā daļa kreditoru. Pirms aizdot naudu tiek pārbaudīti ienākumi un kredītspēja. Vajadzības gadījumā kreditors var prasīt nodrošināt ķīlu – auto vai nekustamo īpašumu, bet daudzos gadījumos pietiek ar apliecinājumu, ka alga ir pietiekami augsti. Pietiekami augsti ikmēneša ienākumi un samērīga kredīta kopējā summa ir galvenie nosacījumi, lai tiktu piedāvāts darījums bez ķīlas. Klientiem, kuriem vajadzīga pārkreditācija, taču ienākumi nav pietiekami augsti, visticamāk, tiks piedāvāts pārfinansēt saistības pret ķīlas nodrošinājumu.

Precīzu informāciju par savām iespējām ir iespējams noskaidrot, piesakoties pakalpojumam internetā vai klātienē uzņēmuma birojā. Jāņem vērā, ka līdz ar izmaiņām Latvijas likumos gala lēmuma pieņemšanai var būt nepieciešams ilgāks laiks un papildus var tikt prasīts uzrādīt izziņu no VSAA par saņemtajiem ienākumiem un nomaksātajiem nodokļiem.

Kredītu apvienošana ar sliktu kredītvēsturi

Visi cilvēki, kam vajadzīga kredītu apvienošana jau pēc definīcijas ir uzskatāmi par parādniekiem, kas vēlas iegūt labākus aizdevuma atmaksas nosacījumus. Situācijās, kad visi maksājumi ir veikti noteiktajā termiņā un parāda nomaksa netiek kavēta kredītņēmējam ir pozitīva vēsture. Kavētājiem, t.i. cilvēkiem, kas kavē kredītmaksājumus ilgāk par 30 dienām kreditēšanas vēsture var būt sabojāta. Pēdējā variantā sadarbības iespējas ar jaunu aizdevēju būs apgrūtinātas, jo apvienot kredītus ar sabojātu kredītvēsturi ir sarežģītāk un arī dārgāk. Nebanku kreditori vai bankas, kas piedāvā kredītu pārfinansēšanu rūpīgi izvērtē katru pieteikumu un sabojāta vēsture ir kā brīdinājuma signāls. Vairumā gadījumu šādiem klientiem pārkreditēšanās tiek piedāvāta, piesaistot galvotāju vai ķīlas nodrošinājumu. Vienlaikus ir iespējams, ka sadarbības iespējas tiek noraidītas, pamatojoties uz parādnieku reģistros iegūto informāciju par maksājumu kavēšanu. Apstākļos, kad sadarbība tiek uzsākta kredītu restukturizēšana var palīdzēt pakāpeniski atmaksāt aizdevumu uz izdevīgākiem nosacījumiem.

Pārkreditācija – priekšrocības un trūkumi

  • Refinansēšana var palīdzēt samazināt ikmēneša kredītu maksājumu apmērus.
  • Katru mēnesi jāmaksā tikai viens vienīgs rēķins par kredītsaistību dzēšanu.
  • Elastīgāks atmaksas termiņš un atsevišķos gadījumos iespējamas arī kredītbrīvdienas.
  • Kredītu apvienošana iespējama bez ķīlas vai piesaistot nodrošinājumu, ja aizdevuma summa pārsniedz noteiktu limitu.
  • Iespēja izvairīties no iekļūšanas parādnieku reģistros un saglabāt tīru kreditēšanas vēsturi. Tas ir sevišķi nozīmīgi, ja nākotnē plānots ņemt aizdevumu mājokļa iegādei vai uzņēmējdarbības attīstībai.
  • Lielākais izaicinājums ir pieteikuma aizpildīšana. Lai saņemtu atbildi ir jāaizpilda bezmaksas pieteikums un jāgaida atbildes.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kam ir piemērots šis finanšu pakalpojums? 

Apvienošana ir paredzēta visiem Latvijas iedzīvotājiem, kas jau ir paņēmuši vienu vai vairākus kredītus un vēlas samazināt ikmēneša maksājumu apmēru. Labākas sadarbības iespējas būs tiem kredītņēmējiem, kas ir ar atbilstošu maksātspēju, jo kreditori mūsdienās pievērš īpašu uzmanību cilvēku spējai savlaicīgi izpildīt uzņemtās saistības. Papildus jāņem vērā, ka par darījuma noformēšanu ir jāmaksā komisijas maksa, līdz ar to ir būtiski izvērtēt, vai ieguvumi no pārfinansēšanās ir pietiekami lieli pirms parakstīt līgumu ar jauno kreditoru.

Kādus kredītus ir iespējams apvienot? 

Aizdevumu pārkreditācija ir iespējama dažādiem kredītu veidiem, t.sk. tiem, kas paņemti no nebanku kredītu uzņēmumiem. Nereti tieši sms kredīti vai vairāki ātrie patēriņa aizdevumi un auto līzingi var radīt pārlieku lielu slogu mājsaimniecības budžetam. Tā kā katram uzņēmuma ir savi nosacījumi un sadarbības noteikumi, ir vērts ar tiem iepazīties pirms pieteikuma iesniegšanas.

Vai ir vajadzīgi dokumenti, lai apvienotu kredītus? 

Sākotnēji, iesniedzot pieteikumu nekādi dokumenti nav vajadzīgi. Turpmākajās fāzēs var būt vajadzīgs nosūtīt dokumentus, kas apliecina ienākumus – bankas konta izraksts par pēdējiem mēnešiem, VID, VSAA izziņa par nomaksātjaiem nodokļiem, ienākumiem. Situācijās, kad aizdevums tiek izsniegts pret ķīlas nodrošinājumu būs nepieciešama arī zemesgrāmata vai citi īpašumtiesības apliecinoši dokumenti.

Vai kredītus var apvienot arī ārzemēs strādājošie? 

Pieteikumu vari iesniegt, atrodoties ārzemēs, taču kreditors vēlēsies pārliecināties, ka ienākumus gūsti Latvijā. Ja nauda tiek aizdota pret nekustamā īpašuma ķīlu, kredītu apvienošanā iespējams tiks piedāvāti labvēlīgāki nosacījumi. Dzīvojot un strādājot ārzemēs, bez konta bankā Latvijā aizņemties nebūs iespējams.

Kāda ir kredītu apvienošanas ietekme uz kredītvēsturi? 

Jebkuru kredītsaistību savlaicīga izpilde pozitīvi ietekmē ikvienas privātpersonas kredītvēsturi. Pirms izsniegt aizdevumu dati tiek pārbaudīti kredītu reģistros, kur apkopotas ziņas par aktuālajiem un senākiem parādiem. Kredītņēmēji, kas tur doto vārdu un godprātīgi veic maksājumus var uzlabot savu kredītvēsturi. Kredītu apvienošana šādā izpratnē ir tikai viens no daudziem aizdevumu veidiem, kura izmantošana var dot gan labumu, gan sagādāt problēmas nākotnē.

Kredītu apvienošanas priekšrocības

Kredītu apvienošanas priekšrocības

Pārkreditācija pie cita aizdevēja uz izdevīgākiem nosacījumiem ir galvenais iemesls, kādēļ izvēlēties kredītu apvienošanu. Tomēr ir arī citi ieguvumi.