KREDĪTS PRET AUTO ĶĪLU

Tagad ikvienam automašīnas īpašniekam ir pieejams kredīts pret auto. Transporta līdzeklis kalpo kā nodrošinājums un pēc kredīts pret auto ķīlunaudas saņemšanas varēsiet turpināt to lietot arī turpmāk. Piesakoties pakalpojumam internetā, atbildi saņemsiet aptuveni 30 minūtēs (darba laikā). Līgums jāparaksta uzņēmuma birojā, līdzi ņemot pasi vai ID karti. Aizņemieties atbildīgi. Iepazīstieties ar līguma nosacījumiem un izvērtējiet iespējas atmaksāt aizdevumu.

Kā aizņemties pret automašīnas ķīlu?

Spiediet uz pogas “Pieteikties kredītam”, norādiet vēlamo summu un termiņu un aizpildiet pieteikuma anketu. Gaidiet atbildi savā epastā. Pirms naudas aizdošanas būs nepieciešamas novērtēt arī auto tehnisko stāvokli. Pievērsiet uzmanību, lai norādītā kontaktinformācija būtu precīza. Atcerieties – pieteikuma aizpildīšana neuzliek nekādas saistības. Ja saņemtais piedāvājums Jūs neapmierina, varat līgumu neparakstīt.

Nosacījumi aizdevuma saņemšanai

 • Pretendēt uz kredītu pret automašīnas ķīlu var ikviens transportlīdzekļa īpašnieks, pie nosacījuma, ka auto nav apgrūtinājumi (aktīvs līzinga vai kredīta līgums) un tas drīkst piedalīties satiksmē (reģistrēts CSDD, ir OCTA apdrošināšana).
 • Vērtējot pieteikumu, tiek ņemta vērā auto tirgus vērtība un realizācijas iespējas, klienta ienākumi, kredītsaistības, kredītvēsture un citi faktori.
 • Aizdevuma summa no 600 eur līdz 15000 eur (līdz 90% no novērtējuma vērtības).
 • Lielākiem darījumiem var būt nepieciešama KASKO apdrošināšana.
 • Atmaksas termiņš no 3 mēnešiem līdz 6 gadiem.

Galvenās priekšrocības:

 • Ātra pieteikumu izvērtēšana (jāpiesakas internetā).
 • Iespējas izvēlēties aizdevuma summu, termiņu un maksājuma datumu (pieskaņojiet algas dienai).
 • Saņemiet kredītu pret auto un turpiniet ar to braukt arī turpmāk.
 • Naudu varat saņemt pret jebkāda vecuma auto.
 • Nav vajadzīgs galvotājs.
 • Ik mēnesi jāmaksā fiksēts maksājums.
 • Var atmaksāt pirms termiņa bez papildu komisijas maksas.
 • Var izmantot visdažādāko mērķu īstenošanai (netiek prasīts kredīta izlietojuma mērķis).
 • Iespējams aizņemties arī situācijās, kad bez nodrošinājuma aizdevums nav iegūstams.

Ja vēlaties samazināt ikmēneša maksājumu, izvēlieties ilgāku atmaksas termiņu, taču ņemiet vērā, ka tas palielinās kopējo summu, ko laika gaitā samaksāsiet par kredīta izmantošanu.

Vai aizdevums pret auto ir izdevīgs?

Ikviens Kredīts pret ķīlu var būt izdevīgāks par parastiem aizdevumie, ja vien ļauj samazināt aizņemšanās izmaksas un atmaksājat to laikus. Zemāks ikmēneša maksājums, garāks atmaksas periods un mazākas kopējās izmaksas – šie ir ieguvumi, ko dod labs aizdevums pret nodrošinājumu. Lai saprastu, vai tas ir Jums piemērotākais variants, ir vērts salīdzināt šo pakalpojumu ar citiem aizdevumu veidiem.  Aizpildot pieteikumu, Jūs jau pavisam drīz saņemsiet piedāvājumu savā epastā. Pēc darījuma noslēgšanas uzņēmums uz laiku kļūs par auto īpašnieku, bet Jūs par transporta līdzekļa turētāju jeb lietotāju. Kad parāds būs atmaksāts, automašīna tiks pārrakstīta atpakaļ uz Jūsu vārda. Ja nosacījumi apmierina, parakstiet līgumu un saņemiet naudu savā bankas kontā jau pavisam drīz vai Credit mājas lapā izvērtējiet citus aizdevumu veidus un to priekšrocības.

Kā ieķīlāt savu automašīnu izdevīgāk?

Vienīgā iespēja noskaidrot savas iespējas saņemt aizdevumu pret transportlīzekļa nodrošinājumu ir aktīva rīcība. Aizpildiet pieteikumu internetā un jau pavisam drīz atbilde būs rokā. Pirms līguma noslēgšanas auto stāvoklis tiks novērtēts arī klātienē kādā no uzņēmuma filiālēm. Auto novērtējuma vērtība būs atkarīga no vairākiem faktoriem un ir jārēķinas, ka tā var būt zemāka par to, ko sludinājumu portālos prasa pārdevēji. Galvenie faktori, kas noteiks auto novērtējuma cenu ir šādi:

 • auto izlaiduma gads,
 • automašīnas marka un modelis,
 • nombraukums,
 • tehniskais stāvoklis,
 • vizuālais izskats.

Lielākā daļa no šiem nosacījumiem ir statiski un automašīnas īpašnieks tos nevar ietekmēt. Ja tomēr vēlaties mēģināt palielināt auto novērtējuma vērtību, tad pirms auto apskates parūpējieties, lai tas būtu maksimāli tīrs un pievilcīgs. Vizuālajam izskatam ir liela nozīme un identiskas auto markas, modeļa, gada un nobraukuma auto cena var būtiski atšķirties, nemot vērā tā vizuālo izskatu.

Piesakoties kredītam, nav uzreiz jācenšas aizņemties maksimālo iespējamo summu. Ja kredītā vēlaties saņemt 2000 eur, bet auto novērtējuma vērtība ir krietni augstāka un varat saņemt pat 5000 eur, atcerieties savas vajadzības. Ikviens aizdevums ir finansiālas saistības un atmaksāt naudu vienmēr ir grūtāk nekā to aizņemties. Aizņemoties vairāk nekā nepieciešams, pastāv lielāks risks, ka nākotnē var rasties sarežģījumi ar kredītsaistību savlaicīgu izpildi un to neviens nevēlas.

Vai pieejams kredīts pret auto ķīlu jaunas automašīnas iegādei?

Ne vienmēr ir nepieciešams ieķīlāt savu veco transporta līdzekli, lai tiktu pie naudas. Arī situācijās, kad tiek pirkts jauns, lietots vai mazlietots auto līzingā, tas automātiski tiek ieķīlāts par labu kreditoram. Gandrīz vienmēr, līdz brīdim, kamēr automašīna tiek pilnībā izmaksāta, tā tiek reģistrēta uz aizdevēja vārda, bet kredītņēmējs tiek reģistrēts kā auto lietotājs. Otra iespēja ir reģistrēt transporta līdzekli uz kredītņēmēju, bet papildus uzlikt liegumu auto pārreģistrācijai, ieķīlāšanai, pārdošanai un lietošanas tiesību nodošanai citai fiziskai vai juridiskai personai.

Atsevišķos gadījumos kredītdevējs var piedāvāt pircējam ieķīlāt savu veco auto jauna auto iegādei. Šādas akcijas ietvaros automašīna tiek novērtēta un novērtējuma vērtība tiek ieskaitīta kā pirmā iemaksa jauna transportlīdzekļa pirkšanā. Vecā automašīna pāriet dīlera īpašumā, kas to ieliek savā auto placī un mājaslapā un cenšas pārdot tālāk par iespējami izdevīgāku cenu. Izvēloties šādu variantu, ir jārēķinas, ka iespējams, pārdodot auto privāti, varat iegūt labāku cenu nekā piedāvā līzinga devējs. No otras puses, ja nevēlaties šādām darbībām veltīt savu laiku un uzticaties profesionāļiem, tad auto ieķīlāšana var būt saprātīgs risinājums, lai ātrāk tiktu pie jauna auto.

Kopsavilkums un secinājumi

Latvijas iedzīvotājiem šobrīd ir radusies jauna iespēja tikt pie naudas līdzekļiem. Kredīts pret auto nodrošinājumu sniedz iespēju aizņemties vairāk, uz ilgāku termiņu un, iespējams, arī uz izdevīgākiem nosacījumiem  nekā aizņemoties bez nodrošinājuma. Lai  ieķīlātu auto, ir jāaizpilda pieteikums internetā un jāseko turpmākām instrukcijām. Pirms naudas saņemšanas auto stāvoklis tiek novērtēts arī klātienē, taču rīkojoties savlaicīgi naudu var saņemt jau tajā pašā dienā.

Pretendēt uz kredītu var ikviens Latvijas iedzīvotājs, kas sasniedzis 18 gadu vecumu. Slikta kredītvēsture – aktīvs nenomaksāts parāds un ieraksts parādnieku datu bāzē var apgrūtināt iespējas aizņemties, jo šādi klienti skaitās paaugstināta riska grupa. Ja kavētās kredītsaistības ir nokārtojutas un vēlaties aizņemties pret auto ķīlu, jāatceras, ka informācija par kredītsaistību kavēšanas faktu joprojām būs redzama kredītu reģistros un nosacījumi var būt ne tik izdevīgi kā vēlētos.

Maksimāli pieejamā aizdevuma summa ir 90% no auto novērtējuma vērtības, bet maksimālais termiņš ir 6 gadi. Detalizētu informāciju par aizdevuma izmaksām un sadarbības nosacījumiem varat aplūkot kreditēšanas līguma paraugā . Lai redzētu aptuvenas izmaksas, izvēlieties vēlamo termiņu, summu un aizpildiet pieteikumu. Pieteikuma aizpildīšana neuzliek nekādas saistības nevienai no pusēm, turklāt ir bez maksas. Individuālu piedāvājumu saņemsiet pēc auto tehniskā stāvokļa novērtēšanas.