Kredīts pret ķīlu

Kredīti pret ķīlu nereti tiek izvēlēti kā risinājums, kad nepieciešams aizņemties lielāku naudas summu, atmaksājot to pa daļām. Šī tipa aizdevumi ļauj aizņemties ar termiņu uz vairākiem gadiem. Izsniedzot kredītu, par ķīlu var kalpot divu veidu nodrošinājums – nekustamais īpašums (māja, dzīvoklis, zeme) vai automašīna. Pieejamā aizdevuma summa ir atkarīga no ķīlas vērtības, termiņa, ienākumiem, kredītsaistībām, kredītvēstures un citiem nosacījumiem.

Kredīts pret auto ķīlu

Aizdevums līdz 90% no auto ķīlas vērtības. Atbilde 30 minūtēs.

Kredīts pret nekustamo īpašumu

Aizdevumi līdz 200000 eur. Termiņš līdz 30 gadiem.

JAUTĀJUMI UN ATBILDES

Cik ātri tiek izskatīti pieteikumi?
Pieteikties aizdevumam varat jebkurā sev izdevīgā laikā (24h) internetā, taču jāņem vērā, ka kredīta pieteikumi tiek vērtēti tikai darba laikā. Izvēloties aizņemties pret auto ķīlu, atbildi saņemsiet aptuveni 30 minūšu laiķa. Aizdevumiem, kas tiek piešķirti pret nekustamā īpašuma ķīlu ir ilgāks izvērtēšanas process, līdz ar to atbildes saņemšanai varētu būt nepieciešama pat viena darba diena.
Kādas ir aizdevuma izmaksas?
Šī tipa kredītiem izmaksas ir ļoti svārstīgas un tiek noteiktas katram individuāli. Savas iespējas varat noskaidrot, aizpildot pieteikuma anketu. Galvenie ietekmējošie faktori – aizdevuma summa, termiņš, ķīlas vērtība, klienta ienākumi, izdevumi un kredītvēsture. Jāņem vērā, ka ķīla kredītam kalpo kā nodrošinājums, līdz ar to procentu likmes mēdz būt zemākas kā citiem aizdevumiem. Atsevišķos gadījumos procentu likmes var samazināt papildus piesaistot galvotāju.
Vai līgumu varu parakstīt internetā?
Aizpildīt anketu un noskaidrot savas iespējas Jūs varat internetā, taču līgums ir jāparaksta klātienē uzņēmuma birojā. Visi kredītdevēji, kas piedāvā saņemt naudu pret ķīlu vēlas tikties ar klientu personīgi. Pirmkārt, dokumentu kārtošanas procedūra ir sarežģītāka. Otrkārt, kredīta summas ir daudz lielākas nekā piedāvā citi aizdevumi. Ierodoties parakstīt līgumu, līdzi ir jāņem pase vai ID karte (pievērsiet uzmanību dokumenta derīguma termiņam).