AUTO KREDĪTS UN LĪZINGS PIEEJAMS INTERNETĀ

Latvijā daudziem auto kredīts jeb auto līzings ir iespējami ātrākais veids kā nopirkt automašīnu, ja ar saviem iekrājumiem vien nepietiek. Saņemiet līdz 15000 eur ar atmaksas termiņu līdz 7 gadiem. Izvērtējiet iespējas atmaksāt. Aizņemieties atbildīgi.

Aizdevējs Izskata pieteikumu* Auto jābūt ar TA GPL Maks. summa Vecums (no/līdz) Termiņš Darba laiks
1 minūtē pēc vienošanās 15000 € 20-75 līdz 7 gadiem 👷‍ 9.00-18.00
b.d.10.00-14.00
30 minūtes pēc vienošanās
15000 € 18-70 līdz 6 gadiem 👷‍ 8.00-20.00
b.d.10.00-15.00

*Pieteikuma izskatīšanas laiki spēkā, aizpildito anketu darba laikā vairumā gadījumu. Dokumentus parasti var nokārtot 1 dienas laikā.


Kredīts auto iegādei ir ilgtermiņa aizdevumu veids, kas paredzēts transportlīdzekļa iegādei. Izvēlotiesauto kredīts vai auto līzings Latvijā. Auto atslēga melna. šo pakalpojumu, automašīna sākotnēji tiek reģistrēta uz aizdevēja vārda, bet kredītņēmējs kļūst par auto lietotāju. Ja vēlaties nopirkt auto bez apgrūtinājuma un uzreiz reģistrēt uz sava vārda, iespējams, noderēs patēriņa kredīti. Tiklīdz visas saistības ir izpildītas automašīna tiek pārreģistrēta uz Jūsu vārda un varat ar to rīkoties pēc saviem ieskatiem – pārdot, ieķīlāt, uzdāvināt vai vienkārši turpināt braukt.

Latvijā auto kredītu piedāvā nebanku kreditētāji un pakalpojumam varat pieteikties internetā. Atbilde tiek sniegta stundas vai ilgākais vienas dienas laikā. Ja lēmums ir pozitīvs, dosieties uz uzņēmuma biroju parakstīt līgumu un jau pavisam drīz varēsiet braukt ar jauno auto.

Ieteikums – aizpildot pieteikumu vairākos uzņēmumos uzreiz varat labāk noskaidrojiet savas iespējas, jo aizdevēji katram klientam gatavo individuālu piedāvājumu. Nav prātīgi ņemt pirmo līzinga vai kredīta piedāvājumu, kas pagadās. Rīkojieties izlēmīgi, iegūstiet labākus nosacījumus un ietaupiet.


AIZDEVUMA PROCESS IR ĀTRS UN VIENKĀRŠS

 • Piesakieties aizdevumam caur internetu sev izdevīgā laikā un vietā.
 • Saņemiet atbildi par kredīta pieejamību epastā vai pa telefonu.
 • Parakstiet aizdevuma līgumu klātienē uzņēmuma birojā.
 • (Tiek nokārtotas formalitātes ar pārdevēju un CSDD).
 • Sēdies un brauc.

Auto kredīta noteikumi

 • Aizdevuma summa: 500 € līdz 20000 €
 • Atmaksas termiņš: līdz 6 gadiem
 • Kredīta procentu likme: no 8,9%
 • Vecuma ierobežojumi: 18 – 73 gadi
 • Maksa par līguma noformēšanu: saskaņā ar cenrādi
 • Pieteikuma izskatīšana: 15 – 30 minūtes (darba laikā vairumā gadījumu)

Līguma parakstīšanai vajadzīgie dokumenti

 • Autolīzinga vai kredīta pieteikums
 • Personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte)
 • iespējams arī bankas konta izdruka par pēdējiem mēnešiem vai VSAA izziņa

Vai aizdevumu var atmaksāt pirms termiņa?

Jā. Latvijas likumi paredz iespēju aizņēmumu atmaksāt pirms līgumā noteiktā termiņa bez papildus komisijas maksas. Atmaksājiet parādu ātrāk un ietaupiet uz procentu maksājumiem.

Vai ir pieejams auto līzings bez pirmās iemaksas?

Šādas akcijas tiek rīkotas regulāri un ļauj klientiem tikt pie automašīnas ātrāk. To, vai auto kredīts bez pirmās iemaksas veikšanas ir pieejams arī šobrīd varat redzēt auto līzinga kalkulatorā lapas augšpusē. Ņemiet vērā, ka spēkā var būt arī kāda cita, iespējams, izdevīgāka akcija. Pērkot auto uz nomaksu, nereti svarīgāk par sākotnējo ietaupījumu ir tas, cik daudz samaksāsiet par finanšu resursu piesaisti ilgtermiņā. Vērtējot piedāvājumus, ņemiet vērā visas izmaksas. Piedāvājumus ērtāk salīdzināt, izmantojot gada procentu likmes lielumu. Diemžēl katram klientam tiek sagatavots individuāls piedāvājums, līdz ar to iepriekš nevar prognozēt kādu piedāvājumu saņemsiet.

Vai ir ierobežojumi auto pirkšanai?

Vairums aizdevēju vēlas, lai automašīna būtu ar izietu tehnisko apskati un ne vecāka par 10, 15 vai 20 gadiem. Jaunākiem un/vai vērtīgākiem auto bez OCTA var būt vajadzīga arī KASKO apdrošināšana.

Kas ir auto kredīta izsniedzēji?

Kredītu auto iegādei vai līzingu nodrošina kredītiestādes vai nebanku kredītu uzņēmumi, t.sk. Mogo, VitaCredit, NordAuto Lizings u.c. Visi portālā Credit redzamie aizdevēji ir licencēti atbilstoši LR prasībām un uzskatāmi par drošiem.

Vai es varu aizņemties ar sliktu kredītvēsturi vai bez darba vietas?

Auto līzings ar sabojātu kredītvēsturi var tikt piešķirts, pie nosacījuma, ka vecie parādi ir nokārtoti un informācija par to atspoguļojas parādnieku reģistros. Katram klientam tiek sagatavots individuāls piedāvājums, līdz ar to lēmums un aizdevuma nosacījumi iepiekš nav prognozējami. Auto kredīts bez darba vietas savukārt var būt pieejams cilvēkiem, kam ir citi regulāri un oficiāli ienākumi – pensionāri, pašnodarbinātie, uzņēmumu vadītāji, kas paši izmaksā sev naudu personīgām vajadzībām vai saņem dividendes u.c. Aizņemties vispār bez ienākumiem nav iespējams, jo šādi klienti nav spējīgi atmaksāt aizdevumu un aizdevējiem ir jāvērtē klientu maksātspēja.

Kā novērtēt, vai drīkstu ņemt kredītu automašīnas iegādei?

Aprēķiniet savus pašreizējos ienākumus, izdevumus, kā arī paredzamās izmaiņas ienākumos un tēriņos. Pasaules prakse liecina, ka ilgtermiņa kredītsaistībām nevajadzētu aizņemt vairāk kā 30% no mēneša ienākumiem. Izvērtējiet, vai maksājot par auto iegādi neradīsiet pārlieku lielu slogu savam budžetam un varēsiet atļauties lietas un pakalpojumus, ko līdz šim pirkāt.

Kādi ir alternatīvi kredīta saņemšanas veidi?

Šobrīd Latvijā tiek piedāvāti visdažādākie finanšu pakalpojumi, turklāt lielai daļai no tiem var pieteikties internetā. Sadaļā Aizdevumi varat aplūkot patlaban aktuālos kredītu veidus un salīdzināt, vai kāds no tiem labāk neatbilst Jūsu pašreizējām vajadzībām. Auto kredīts ir tikai viens no daudziem kredītu veidiem.