Vizia ātrais kredīts

vizia - pieteikties kredītamPatlaban Vizia kredīts līdz 5000 eur ir pieejams jau pirmajā reizē. Aizdevuma atmaksai var izvēlēties termiņu no 2 mēnešiem, līdz 5 gadiem (atkarībā no kredīta summas). Pieteikties kredītam varat 00-24, bet naudas pārskaitījumi tiek veikti tikai darba laikā. Vairāku banku klientiem ir iespēja saņemt naudu jau 15 minūtes pēc pieteikuma apstiprināšanas. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt.

Kā saņemt Vizia ātro kredītu

Reģistrācijas anketu aizpildīt un saņemt aizdevumu var tikai internetā. Lai to paveiktu, Jums jāveic šādas darbības – 1.) jāatver uzņēmuma mājaslapa 2.) jānorādia vēlamo kredīta apmēru un jāizvēlas termiņu, 3.) aizpildiet pieteikuma anketu, 4) pārskaitiet 1 centu uz uzņēmuma kontu (apliecinās jūsu identitāti), 5.) saņemieti naudu savā bankas kontā.

Kādi ir nosacījumi, lai tiktu piešķirts Vizia kredīts?

Pamatprasības, lai varētu aizpildīt pieteikumu aizdevumam:

 • esat vecumā no 20  līdz 80 gadiem,
 • jums ir personīgais bankas konts,
 • ir epasts un mobilais tālrunis (saņemsiet sms kodu).

Vizia ātrais aizdevums ir pieejams Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem, kam ir aktīvs konts kādā no Latvijas bankām, mobilais tālrunis un epasts. Tā kā kreditoram ir atvērti konti vairākās kredītiestādēs Latvijā (Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Norvik), tad vairums klientu var saņemt naudu jau vidēji 5 minūtēs pēc kredīta pieteikuma apstiprināšanas. Ja Jums ir konts kādā mazāk zināmā bankā, piemēram, Blueorange, Rietumu bankā vai citur, tad būs vajadzīgs ilgāks laika sprīdis (orientējoši 3 – 4 stundas, ja pieteikums aizpildīts, līdz plkst. 16.00).

Papildus jau pieminētajām prasībām, protams, ir vajadzīgi arī regulāri ienākumi apmērā, kas ļauj atmaksāt aizdevumu. Ienākumu un izdevumu apmērs ir jānorāda anketā, taču šie dati vēl papildus var tikt pārbaudīti VSAA/VID reģistros (par nodokļu nomaksu). Ja rodas šaubas par ienākumiem, Jums var lūgt atsūtīt arī konta izrakstu par izvēlētu pārskata periodu. Vienlaikus Vizia lv pārbauda arī ziņas par klientu līdzšinējo darbību. Dati tiek testēti kredītvēstures reģistros, kur tiek apkopota informācija par cilvēkiem, kas ir izmantojuši kādu pakalpojumu vai ņēmuši kredītu un ir ilgi kavējuši tā atmaksu vai arī joprojām nav nomaksājuši kavētos maksājumus. Šī informācija ir būtiska, jo ļauj pārliecināties par klientu godaprātu, nevis tikai spēju pildīt kredītsaistības. Ja klients ir iekļauts parādnieku reģistros, viss vēl nav zaudēts, jo ir jāvērtē ne tikai pārkāpuma fakts, bet arī raksturs. Uzreiz gan jāatzīmē, ka nereti aizdevuma atteikumam iemesls ir negatīva atbilde no parādnieku reģistra par klienta kredītvēsturi.

Jau ar pirmo reizi Jūs varat pretendēt uz maksimāli pieejamo kredīta apmēru, taču jāņem vērā, ka katram tiek noteikts savs kredītlimits. Maksimālā summa ir 3000 eur, bet precīzs aizdevuma limits būs atkarīgs no daudziem faktoriem – ienākumi, kredītvēsture, izvēlētais termiņš, ikmēneša izdevumi u.c. Precīzu atbildi par to, cik lielu naudas aizdevumu piedāvā Vizia varat iegūt, aizpildot pieteikuma anketu. Tiem, kuri nav pārliecināti par savu izvēli un grib salīdzināt vairākas iespējas, ir vērts izvērtēt citu kredītu piedāvājumus Credit sākumlapā. Vērts pieminēt, ka, lai paņemtu aizdevumu nevajag nodrošinājumu vai izziņi no darba devēja. Vizia.lv analizē klientu sniegtās ziņas un datus elektroniskajos reģistros tiešsaistē, kas ļauj pieņemt lēmumu bez nepieciešamības tikties klātienē. Vērts pieminēt, ka aizdevumu šajā uzņēmumā vienmēr līdz aizdevuma pirmajam maksājuma datumam varēs atmaksāt, atgriežot tikai summu, ko klients ir aizņēmies.

Kā atmaksāt Vizia ātro kredītu izdevīgi?

Šis ir aizdevums ar atmaksas grafiku, līdz ar to, atmaksājot kredītu ātrāk varat gūt finansiālu ietaupījumu. Lai izmantotu iespēju ietaupīt naudu, ir būtiski piefiksēt, līdz kuram datumam parāds ir jāatmaksā. Ja vizia kredīts netiek atlīdzināts laikus, tad stājas spēkā līgumā minētie nosacījumi, kas paredz soda procentu aprēķinu. Protams, arī šādā situācijā jums joprojām ir iespēja atdot visu aizdevumu pirms termiņa un šādā veidā ietaupīt uz procentiem. Kredītņēmējiem tik iecienītais aizņēmums ar 0% uz 30 dienām šobrīd netiek piedāvāts. Tiem, kas vēlas, lai maksājums ar garantiju sasniegtu visia kontu ir būtiski to darīt laikus, neatliekot maksāšanu uz pēdējo brīdi.

Jau tradicionāli parādu visērtāk atmaksāt no sava internetbankas profila, taču Vizia klienti var doties arī uz pastu vai kādu bankas filiāli. Lai arī abas pēdējās iespējas ir dārgākas (jāmaksā komisijas maksa), tomēr tas var būt labāk nekā kavēt termiņu, jo dators sabojājies vai esat aizmirsuši savas paroles. Veicot pārskaitījumu, ir būtiski maksājuma uzdevumā norādīt precīzu informāciju. Pats svarīgākais ir, lai konta numurs ir pareizs, tad nauda sasniegs adresātu, taču, lai Jūs varētu labāk identificēt ir vēlams norādīt precīzi arī pārējo informāciju, ko prasa aizdevējs.

Situācijās, kad rodas problēmas ar līgumsaistību izpildi ir iespējami divi risinājumi. Pirmkārt, Jūs varat samazināt ikmēneša maksājuma apmēru, palielinot termiņu. Otrkārt, Jūs varat veikt kredīta pagarināšanu, pārskaitot aizdevuma atlikšanas summu uz uzņēmuma bankas kontu. Abas šīs iespējas ir saistītas ar papildus izmaksām, tādēļ ir vērts izvērtēt, kurš konkrētais variants ir izdevīgāks. Precīzāku informāciju par abiem variantiem varat uzzināt savā vizia klienta profilā.

Ja maksājums tiek kavēts, par katru nokavēto dienu tiek rēķināti nokavējuma procenti – 0,12% dienā no atlikušās kredīta summas. Līgumsods 1% apmērā tiek aprēķināts no kavētās un neatmaksātās kredīta procentu maksājuma summas par katru nokavēto dienu.Klienti, kas ilgstoši kavē parāda atmaksu tiek nodoti parādu piedziņas uzņēmumiem vai arī tiek iesniegta prasība tiesā. Papildus izdevumi, ko rada šādas darbības vēlāk ir jāsedz aizņēmējam. Tāpat jārēķinas, ka ziņas par maksājuma kavējuma faktu un kredītsaistību apmēru tiek ievietotas parādnieku datu bāzēs. Šo informāciju ņem vērā jebkurš aizdevējs un arī daudzi citu pakalpojumu sniedzēji, vērtējot sadarbības iespējas ar potenciālo klientu.

Kontaktinformācija

 • SIA ViziaFinance (reģ. nr. 40003040217)
 • Adrese: Raunas iela 44 k-1, Rīga, LV-1039
 • Saziņas e-pasts: info at vizia.lv

VIZIA DARBA LAIKS

 • katru dienu 8:00 - 22:00

SVARĪGĀKAIS

 • Aizdevums 15 minūtēs
 • Saņem līdz 5000 eur
 • Termiņš līdz 60 mēnešiem
 • Fiksēts kredīta ikmēneša maksājums
 • Vecums: 20 - 80 gadi

Summary
Author Rating
1star1star1star1stargray
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Brand Name
vizia.lv
Product Name
vizia
Price
EUR 50 - 2000