Viasms ātrais kredīts

viasms aizdevumam var pieteikties onlineKredīts no ViaSMS ir pieejams bez izziņas no darba devēja pieejams jau 15 minūtēs. Aizdevumam no 50 līdz 350 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām pirmajā reizē nav jāmaksā komisijas maksa un ir 0% likme. Kredītam iespējams pieteikties 24 stundas diennaktī, turklāt netiek prasīta ķīla vai galvotājs. Ja nepieciešams, aizdevuma termiņu varat pagarināt par maksu uz 7, 14 vai 30 dienām.

Pieteikties kredītam internetā

Saņemt ātro kredītu

Aizņēmuma iegūšanai ir jāizpilda šādas darbības: 1) klikšķini uz zaļās pogas un aizpildi pieteikumu, 2) apstiprini profilu (jāpārskaita 0,01 eur no internetbankas uz uzņēmuma bankas kontu), 3) saņem naudu savā kontā jau dažu minūšu laikā pēc pieteikuma apstiprināšanas (vienas bankas ietvaros).

Instrukcija aizdevuma saņemšanai un atbildīgai atmaksai

Pirmajā reizē varat aizņemties, līdz pat 350 eur, turklāt ar 0%, kas ir vairāk nekā piedāvā daļa citu nebanku kreditoru. Nākotnē aizņemoties atkārtoti, būs pieejams jau lielāks kredītlimits, taču tam tiks piemērota standarta komisijas maksa. Ja vēlies pārliecināties par savu izvēli, ir vērts salīdzināt, kuri ātrie kredīti Latvijā šobrīd ir pieejami izdevīgāk (lētāk) un īstermiņā pat bez procentiem.

Nosacījumi Viasms kredīta saņemšanai

Uz aizdevumu vari pretendēt, ja atbilsti šādiem nosacījumiem:

 • vecums no 20 līdz 70 gadiem;
 • savs konts kādā no Latvijas bankām;
 • ir mobilais tālrunis un epasts.

Izvērtējot anketā norādīto informāciju, galvenā uzmanība tiek pievērsta kredītvēsturei un ienākumiem. Klientiem ar oficiāliem, pārbaudāmiem ienākumiem aizņemšanās iespējas ir salīdzinoši augstas, ja vien nav problemātiska kreditēšanas vēsture. Jāņem arī vērā, ka alga nav vienīgie iespējamie ienākumi. Latvijā kredīts bez darba vietas var tikt piešķirts, ja Jums ir citi, gana augsti ienākumi, piemēram, pensija, pabalsti, stipendijas u.c.

Kā notiek aizņēmuma atmaksa?

Atmaksāt ātro aizdevumu visērtāk varat, izmantojot savu internetbankas profilu. Ieejiet savā internetbankā un pārskaitiet naudu uz viasms bankas kontu, maksājuma uzdevumā norādot prasīto informāciju un summu. Naudu varat atmaksāt no jebkuras vietas, kur pieejams internets, kā arī jebkuras bankas filiālē. Izvēloties pēdējo variantu, jāņem vērā, ka par naudas pārskaitījumu būs jāmaksā komisijas maksa saskaņā ar kredītiestādes cenrādi.

Apstākļos, kad nevarat atmaksāt  aizdevumu, varat noformēt kredīta pagarinājumu (par maksu). Īsterminā kredīta pagarināšana var būt izdevīga, jo nav jāsedz pamatsumma, bet ilgtermiņā tas ir ļoti neizdevīgs risinājums, jo parāda summa nemazinās. Situācijās, kad māc šaubas par iespējām atmaksāt parādu, ir vērts apsvērt iespēju atlikt lēmuma pieņemšanu uz citu dienu. Viasms.lv nav vienīgais aizdevējs Latvijā. Līdzīgus pakalpojumus piedāvā arī smscredit, ondo, bino un citi nebanku kreditēšanas sektora uzņēmumi. Detalizētāku informāciju par šobrīd aktuālajiem piedāvājumiem varat atrast Credit sākuma lapā vai atilstošā Aizdevumu piedāvājumu sadaļā šīs lapas augšpusē. Ja šī ir pirmā reize, kad plānojat aizņemties, tad ziniet, ka uzņēmuma piedāvājumā ir pirmais kredīts bez maksas uz laiku līdz 30 dienām.

Kādas ir kredīta izmaksas?

Pirmais kredīts uz 30 dienām ir pieejams ar 0%, bet atkārtotam aizdevuma ir spēkā standarta nosacījumi (aptuveni 10% no aizdevuma summa mēnesī, GPL – 179,03%). Piemēram, aizņemoties otrajā reizē 200 eur, pēc mēneša būtu jāatmaksā 220 eur, t.i. 200 eur – pamatsumma, plus 20 eur komisijas maksa. Šī iemesla dēļ liela daļa Latvijas iedzīvotāju nereti izvēlas otrajā reizē aizņemties pie cita kreditora, kas piedāvā līdzvērtīgus pakalpojumus. Vajadzības gadījumā, Jums ir iespēja salīdzināt viasms credit.lv sākuma lapā. Labāk septiņas reizes nomērīt un tad griezt. Attiecībā uz finanšu pakalpojumiem lēmums ir jāpieņem atbildīgi, rūpīgi izsverot katru soli.

Klientu ērtībai un, lai nodrošinātu ātrākus norēķinus, aizdevējs ir atvēris kontus vairākās bankās – Swedbank, DNB, Citadele, Nordea un Norvik bankā. Tas garantē, ka aizdevumu kontā ļoti ātri (10 – 15 minūtēs pēc pieteikuma apstiprināšanas) var saņemt lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju.

Dzīvē, protams, gadās visādi un ir iespējamas situācijas, kad naudu atdot laikus vairs nav iespējams. Lai klientiem nebūtu jāmaksā soda nauda par saistību nepildīšanu, uzņēmums piedāvā pagarināt līguma darbības termiņu. Tas ir maksas pakalpojums, bet, iespējams, ir labāk nekā maksāt soda naudas un/vai iekļūt parādnieku reģistros, sastapties ar parādu piedzinējiem un tiesu. Kredītu var pagarināt uz termiņu līdz 30 dienām, kas ir pietiekami ilgs termiņš, lai nomaksātu parādus. Jāņem vērā, ka kredīta pagarinājums nemazina aizdevuma pamatsummas apmēru.

Viasms kontaktinformācija

 • SIA “VIA SMS” (reģ. nr. 40103259867)
 • Adrese: 13. janvāra 3, Rīga, LV-1050
 • Saziņas e-pasts: info at viasms.lv

Atbildīga aizņemšanās sākas katram ar sevi

Aizņemieties atbildīgi. Izvērtējiet iespējas atmaksāt kredītu jau pirms līguma noslēgšanas. Ņemiet vērā, ka par saistību nepildīšanu tiek piemērots līgumsods un soda nauda par saistību nepildīšanu (kopējais apmērs nepārsniedz 100% no aizdevuma summas). Lai atgūtu savus līdzekļus aizdevējs var piesaistīt parādu piedziņas firmu vai sniegt prasību tiesā. Abos gadījumos papildus izmaksas ir jāsedz kredītņēmējam. Papildus tam nemaksātājs var tikt iekļauts parādnieku reģistros un šādā veidā tiek sabojāta kredītvēsture. Detalizētu informāciju par sadarbības nosacījumiem un izmaksām vienmēr varat aplūkot aizdevuma līgumā sadaļā standartinformācija.

Biežāk uzdotie jautājumi

Aizņemšanās process, sevišķi pirmajā reizē nav vienkāršs un var būt daudz neskaidri jautājumi par Viasms kredīta saņemšanu, atmaksu un citām niansēm. Zemāk esam apkopojuši atbildes uz dažiem no populārākajiem.

Vai aizdevuma saņemšanai ir vajadzīgs galvotājs vai nodrosīnājums?

Nē. Kredītu var saņemt bez ķīlas vai galvotāja.

Kādi dokumenti jāiesniedz papildus kredīta pieteikumam?

Nav nepieciešami nekādi dokumenti. Klienta kredītspējas pārbaude noris izmantojot datus valsts institūciju datu bāzēs (par nomaksātajie nodokļiem), parādnieku reģistros (kredītvēstures pārbaude) un uzņēmuma datu bāzē (par esošajiem klientiem). Atsevišķos gadījumos var tikt lūgts nosūtīt bankas konta izrakstu par pēdējiem mēnešiem.

Vai kredīts bankā ir šķērslis, lai aizņemtos?

Nē. Ja nav kavēti maksājumi un neesat iekļauti parādnieku reģistros, tad šobrīd spēkā esošs aizdevums nav šķērslis, lai aizņemtos. Šis fakts gan var tikt ņemts vērā, vērtējot klienta kredītspēju un pieļaujamo kredītlimita apmēru.

Ko darīt, ja rodas problēmas ar aizdevuma atmaksu?

Grūtos brīžos ir svarīgi uzturēt kontaktus ar kreditoru. Ja rodas problēmas ar maksājumu veikšanu, sazinieties ar uzņēmuma kredītspeciālistiem. Saskaņā ar līguma nosacījumiem par saistību kavēšanu tiek aprēķināta soda nauda 0,5% apmērā no aizdevuma summas.

Vai šis ir licencēts aizdevējs?

Jā, ņemot kredītu šajā uzņēmumā varat būt droši, ka jūsu tiesības ir aizsargātas. saskaņā ar Latvijas likumiem. Licenci patēriņa kredītēšanas pakalpojumu sniegšanai Via sms ir saņēmis no Patērētāju tiesību un aizsardzību centra, kas nodrošina nozarē strādājošo uzņēmumu uzraudzību.

DARBA LAIKS

 • d.d. 7:00 - 23:00
 • b.d. 9:00 - 20:00

Svarīgākais par Viasms

 • Saņem kredītu 15 minūtēs
 • Pirmais aizdevums līdz 350 eur ar 0%
 • Termiņš līdz 30 dienām
 • Vecums: 20 - 70 gadi
 • Atvērti konti: Swedbank, Citadele, Luminor (DNB, Nordea) un Norvik bankāi