VIASMS Ātrais kredīts

via sms kreditsĀtrais VIASMS kredīts bez izziņas no darba devēja pieejams jau 15 minūtēs. Ātrajam aizdevumam no 50 līdz 350 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām varat pieteikties 24 stundas diennaktī. Aizņēmuma saņemšanai nav vajadzīga ķīla vai galvotājs. Ja nepieciešams, aizdevuma termiņu varat pagarināt uz 7, 14 vai 30 dienām.

Saņemt Viasms ātro aizdevumu

Saņemt ātro kredītu

Aizņēmuma saņemšanai ir jāizpilda 3 vienkāršas darbības: 1) klikšķini uz zaļās pogas un aizpildi pieteikumu, 2) apstiprini profilu (jāpārskaita 0,01 eur uz uzņēmuma bankas kontu), 3) saņem naudu savā bankas kontā.

VIASMS kredits - saņemt uzreiz

Nauda klientiem tiek pārskaitīta uzreiz pēc kredīta pieteikuma apstiprināšanas. Pieteikties via sms kredītam varat 24 stundas diennaktī, bet naudas pārskaitījumi tiek veikti tikai darba laikā. Tas nozīmē, ka aizņemties naktī nav iespējams. Zinot, ka papildus aizdevumu vajadzēs agri no rīta, varat aizpildīt anketu iepriekšējā vakarā vai pat naktī. Tiklīdz via sms kredītspeciālisti sāks darbu, saņemsiet atbildi savā epastā vai mobilajā tālrunī.

Pirmajā reizē varat aizņemties, līdz pat 350 eur, turklāt ar 0%, kas ir vairāk nekā piedāvā daļa citu nebanku kreditoru. Nākotnē aizņemoties atkārtoti, būs pieejams jau lielāks kredītlimits, taču tam tiks piemērota standarta komisijas maksa. Ja vēlies pārliecināties par savu izvēli, ir vērts salīdzināt, kuri ātrie kredīti Latvijā šobrīd ir pieejami izdevīgāk (lētāk) un pieejami bez procentiem.

Kam ir pieejams via sms kredīts?

Uz aizdevumu vari pretendēt, ja atbilsti šādiem nosacījumiem:

 • vecums no 20 līdz 70 gadiem;
 • savs konts kādā no Latvijas bankām;
 • ir mobilais tālrunis un epasts.

Izvērtējot anketā norādīto informāciju, galvenā uzmanība tiek pievērsta kredītvēsturei un ienākumiem. Klientiem ar oficiāliem, pārbaudāmiem ienākumiem aizņemšanās iespējas ir salīdzinoši augstas, ja vien nav problemātiska kreditēšanas vēsture. Jāņem arī vērā, ka alga nav vienīgie iespējamie ienākumi. Latvijā kredīts bez darba vietas var tikt piešķirts, ja Jums ir citi, gana augsti ienākumi, piemēram, pensija, pabalsti, stipendijas u.c.

Kā atmaksāt ViaSMS ātro kredītu?

Atmaksāt ātro aizdevumu visērtāk varat, izmantojot savu internetbankas profilu. Ieejiet savā internetbankā un pārskaitiet naudu uz via sms bankas kontu, maksājuma uzdevumā norādot prasīto informāciju un summu. Naudu varat atmaksāt no jebkuras vietas, kur pieejams internets, kā arī jebkuras bankas filiālē. Izvēloties pēdējo variantu, jāņem vērā, ka par naudas pārskaitījumu būs jāmaksā komisijas maksa saskaņā ar kredītiestādes cenrādi. Apstākļos, kad nevarat atmaksāt VIAsms aizdevumu, varat noformēt kredīta pagarinājumu (par maksu). Īsterminā kredīta pagarināšana var būt izdevīga, jo nav jāsedz pamatsumma, bet ilgtermiņā tas ir ļoti neizdevīgs risinājums, jo parāda summa nemazinās. Situācijās, kad māc šaubas par iespējām atmaksāt parādu, ir vērts apsvērt iespēju atlikt lēmuma pieņemšanu uz citu dienu. Viasms-lv nav vienīgais aizdevējs Latvijā. Līdzīgus pakalpojumus piedāvā arī smscredit, ondo, bino un citi nebanku kreditēšanas sektora uzņēmumi. Detalizētāku informāciju par šobrīd aktuālajiem piedāvājumiem varat atrast Credit sākuma lapā vai atilstošā Aizdevumu piedāvājumu sadaļā šīs lapas augšpusē. Ja šī ir pirmā reize, kad plānojat aizņemties, tad ziniet, ka viasms piedāvājumā ir pirmais kredīts bez maksas uz laiku līdz 30 dienām.

Cik maksā aizdevums?

Pirmais kredīts ir bez maksas, t.i. ar 0% uz 30 dienām. Aizņemoties atkārtoti ir jāmaksā standarta komisijas maksa, saskaņā ar uzņēmuma cenrādi (aptuveni 10% no aizdevuma summa mēnesī, GPL – 179,03%). Šī iemesla dēļ liela daļa Latvijas iedzīvotāju nereti izvēlas otrajā reizē aizņemties pie cita kreditora, kas piedāvā līdzvērtīgus pakalpojumus. Vajadzības gadījumā, Jums ir iespēja salīdzināt viasms credit.lv sākuma lapā. Labāk septiņas reizes nomērīt un tad griezt. Attiecībā uz finanšu pakalpojumiem lēmums ir jāpieņem atbildīgi, rūpīgi izsverot katru soli.

Uzņēmumam ir atvērti konti vairākās bankās – Swedbank, DNB, Citadele, Nordea un Norvik bankā. Tas garantē, ka aizdevumu kontā ļoti ātri (10 – 15 minūtēs pēc pieteikuma apstiprināšanas) var saņemt lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju.

Dzīvē, protams, gadās visādi un ir iespējamas situācijas, kad naudu atdot laikus vairs nav iespējams. Lai klientiem nebūtu jāmaksā soda nauda par saistību nepildīšanu, via sms piedāvā pagarināt līguma darbības termiņu. Tas ir maksas pakalpojums, bet, iespējams, ir labāk nekā maksāt soda naudas un/vai iekļūt parādnieku reģistros, sastapties ar parādu piedzinējiem un tiesu. Kredītu var pagarināt uz termiņu līdz 30 dienām, kas ir pietiekami ilgs termiņš, lai nomaksātu parādus. Jāņem vērā, ka kredīta pagarinājums nemazina aizdevuma pamatsummas apmēru.

Kontakti

 • SIA “VIA SMS” (reģ. nr. 40103259867)
 • Adrese: 13. janvāra 3, Rīga, LV-1050
 • Saziņas e-pasts: info at viasms elve

VIASMS DARBA LAIKS

 • d.d. 7:00 - 23:00
 • b.d. 9:00 - 20:00

SVARĪGĀKAIS

 • Saņem kredītu 15 minūtēs
 • Pirmais aizdevums līdz 350 eur ar 0%
 • Termiņš līdz 30 dienām
 • Vecums: 20 - 70 gadi