Sohocredit ātrais kredīts

soho creditPirmais Sohocredit aizdevums no 70 līdz 1000 eur ir pieejams internetā. Atmaksājiet 4 līdz 24 mēnešu laikā vai, ja vēlaties pirms termiņa bez papildus komisijas maksas. Aizņemoties atkārtoti spēkā ir standarta komisijas maksa (saskaņā ar cenrādi). Papildus informāciju par citiem aizdevumiem varat atrast Credit sākuma lapā. Izvērtējiet iespējas atmaksāt. Aizņemietie atbildīgi.

Kā saņemt Sohocredit ātro aizdevumu?

 • Jebkurā sev izdevīgā brīdī aizpildiet kredīta pieteikumu (jāspiež uz pogas – Saņemt naudu), norādot vēlamo summu un termiņu (naudas pārskaitījumi uz kontu notiek tikai darba laikā). Obligāti iepazīstieties ar līguma nosacījumām un tajā ietvertajiem sadarbības nosacījumiem, iespējamām izmaksām.
 • Pēc reģistrācijas uz sohocredit kontu jāpārskaita 1 cents. Tas kalpos kā apliecinājums Jūsu identitātei. Atcerieties – kredītu var saņemt tikai savā personīgajā bankas kontā.
 • Kredītspeciālisti izvērtēs pieteikumā norādītos datus, kā arī pārbaudīs ziņas par Jūsu nomaksātajiem nodokļiem un informāciju kredītu reģistros. Vajadzības gadījumā tiks prasīts atsūtīt bankas konta izrakstu par pēdējo pusgadu. Ja lēmums būs pozitīvs, Swedbank, Citadele un Luminor (iepriekš DNB, Nordea) klienti naudu kontā saņems 15 minūšu laikā pēc kredīta pieprasījuma apstiprināšanas. Klientiem, kuriem ir atvērts konts kādā citā kredītiestādē, jārēķinas, ka līdz naudas saņemšanai var būt nepieciešams arī ilgāks laiks.

Atbilstības nosacījumi

Pamatprasības naudas aizdošanai ir ļoti vienkāršas:

 • vecums 20 – 75 gadi;
 • ir savs bankas konts, epasts, mobilais tālrunis;
 • ir regulāri ienākumi;
 • nav kavēti maksājumi vai kredītsaistības citos uzņēmumos.

Par informācijas precizitāti un patiesumu ir atbildīgs klients. Datu pārbaude noris interneta vidē, pieslēdzoties VSAA datu bāzēm, kur atspoguļotas ziņas par nomaksātajiem nodokļiem un saņemtajiem pabalstiem. Vajadzības gadījumā uzņēmums var lūgt atsūtīt bankas konta izrakst, lai pārliecinātos par klienta maksātspēju. Aizdevuma saņemšanai ienākumu apmēram ir jābūt samērīgam ar kredīta lielumu. Soho credit atbalsta atbildīgu aizņemšanos un neaizdod naudu cilvēkiem bez oficiāli pārbaudātiem ienākumiem.

Izprotot klientu vajadzības pēc ātriem naudas pārskaitījumiem, uzņēmums neprasa no klientiem izziņu no darba vietas, ķīlu vai galvotāju. Kredīta pieteikšanas procedūras vienkāršums ir viens no iemesliem, kādēļ Latvijā ātrie kredīti ir kļuvuši tik populāri. Aizpildot pieteikumu internetā, Jūs varat būt droši, ka uz uzņēmumu nebūs jānes nekādi dokumenti un viss tiks nokārtots online vidē.

 

Aizdevuma izmaksas

Īstermiņā pirmais kredīts agrāk bija bez procentiem, bet aizņemoties atkārtoti bija jāmaksā komisija 8,8% mēnesī (GPL 179,03%). Šobrīd gada procentu likme ir samazināta, bet maksimālais atmaksas termiņš ir pagarināts. Aizdevuma likme ir no 40,04%, bet GPL no 48,24%. Maksājuma kavējuma gadījumā sohocredit drīkst prasīt nokavējuma procentus (0,1% dienā, bet ne vairāk kā 36% no neatmaksātās aizdevuma pamatsummas gadā). Ja Jums rodas problēmas ar aizdevuma savlaicīgu atmaksu, SIA “Soho Group” piedāvā iespēju pagarināt termiņu (maksas pakalpojums).

Ilustratīvi Izmaksu piemēri:

 •   Saņem 1. kredītu 300 eur apmērā uz 120 dienām. Atmaksā laikus pamatsummu 300 eur, bet procentos 25,40 eur. Kopā 325,40 eur.
 • Saņem 2. kredītu 500 eur apmērā uz 180 dienām. Atmaksā noteiktajā termiņā 563,69. eur.
  – gada procentu likme – 51,85%
  -aizņēmuma likme – 42,53%
  -komisija – 63,69 eur

Piesakoties kredītam, aizdevumu kalkulatorā Jūs varat redzēt visas izmaksas (detalizēti šīs izmaksas ir atspoguļotas līgumā). Ņemiet vērā, ka pret nemaksātājiem var tikt vērsta parādu piedziņa (tiesā vai izmantojot parādu piedziņas firmas) un vārdi var tikt iekļauti parādnieku reģistros. Lai tas nenotiku, ir būtiski atmaksāt aizdevumu nolīgtajā termiņā.

 

Galvenās priekšrocības

 • bezprocentu aizdevums līdz 300 eur (jaunajiem klientiem uz 30 d.) vairs netiek piedāvāts. Tā vietā ir pieejami aizdevumi ar garāku atmaksas termiņu un par lielākām summām. 
 • ātra kredīta noformēšana un saņemšana (15 min. pēc pieteikuma apstiprināšanas, vienas bankas ietvaros, darba laikā).
 • iespēja pieteikties lielākam kredītlimitam, aizņemoties atkārtoti.
 • darījuma noformēšana un naudas saņemšana notiek online (nav jādodas uz uzņēmuma biroju).
 • netiek prasīts naudas izlietošanas mērķis.

 

Biežāk uzdotie jautājumi

 

1. Vai kredītu ir iespējams pagarināt?

Kredīta atmaksas termiņa pagarināšana ir iespējama uz laiku līdz 30 dienām. Šī iespēja ir maksas pakalpojums. Precīzas izmaksas atkarīgas no aizdevuma summas un pagarinājuma termiņa un varat tās uzzināt savā lietotāja profilā.

2. Vai es varu atmaksāt aizdevumu ātrāk?

Jā. Jūs varat atmaksāt aizdevumu pirms termiņa bez papildus komisijas maksas. Papildus tam Latvijas likumi paredz, ka soho kredīts var tikt atteikts 14 dienu laikā (Atteikuma tiesības). Jūs varat uzzināt vairāk par šo iespēju Patēretāju tiesību un aizsardzības centrā vai sazinoties ar uzņēmuma kredītspeciālistiem.

3. Vai aizņemoties atkārtoti ir jāmaksā komisijas maksa vai procenti?

Aizdevums ar īpašām atlaidēm – bezprocentu kredīts – sohocredit vairs nav pieejams arī aizņemoties pirmo reizi. Ņemot kredītu atkārtoti ir jāmaksā standarta komisijas maksa. Apmēru varat noskaidrot kredītu kalkulatorā.

4. Vai es varu saņemt naudu uz cita cilvēka vārda?

Kredīts tiek pārskaitīts tikai uz klienta personīgo bankas kontu. Saņemt naudu uz svešinieku vai tuvinieku –  drauga, brāļa vai mātes konta nav iespējams.

5. Vai es varu paņemt divus kredītus reizē?

Kredītsaistības citos uzņēmumos nav izšķirošs šķērslis, taču Jūs nevarat aizņemties Sohocredit vienlaicīgi divas reizes. Ja vēlaties aizņemties atkārtoti, vispirms ir jāatmaksā iepriekšējais aizdevums. Alternatīva būtu izvērtēt citus kredītu variantus Credit sākuma lapā vai aplūkot, ko piedāvā smscredit  vivus vai bankas.

Kopsavilkums

Soho kredīts Latvijā ir pieejams internetā klientiem vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Pretendēt uz aizņēmumu var visi, bet lai to saņemtu ir jābūt pārbaudāmiem ienākumiem un tiek vērtēta arī kredītvēsture. Tā kā nauda tiek pārskaitīta uz bankas kontu, Jums ir jābū savam personīgajam bankas kontam, epastam un mobilajam tālrunim. Naudu uz konta vairāku banku (DNB, Nordea, Swedbank, Citadele)  klienti var saņemt jau 15 minūtēs pēc pieteikuma apstiprināšanas.

Jaunajiem kientiem iepriekš bija spēkā īpaši nosacījumi, kas ļaāva aizņemties līdz 300 eur ar 0% komisiju un 0% uz laiku līdz 30 dienām. Šobrīd Soho credit ļauj pieteikties lielākam kredīta limitam (līdz 1000 eur), kas apliecina ilgtermiņa sadarbības priekšrocības. Vienlaikus gan jāņem, otrajam aizdevumam netiek piemērotas atlaides un būs jāmaksā komisijas maksa apmērā no aizdevuma summas (saskaņā ar cenrādi un līguma nosacījumiem). Situācijās, kad nepieciešams lielāks aizdevums ir vērts aplūkot, ko piedāvā citi ātrie kredīti internetā. Piemēram, credit24 piedāvā aizdot līdz pat 4000 eur (termiņš līdz 4000 eur), bet Moneza līdz pat 5000 eur (termiņš līdz 5 gadiem).

Situācijās, kad radušies neparedzēti sarežģījumi un naudu laikus atmaksāt nevarat, uzņēmums piedāvā iespēju veikt līguma pagarināšanu. Šāda iespēja ir maksas pakalpojums, līdz ar to nav prātīgi to izmantot kā pastāvīgu risinājumu, pagarinot termiņu atkal un atkal. Par saistību nepildīšanu ir jāmaksā soda naudu 0,01% dienā, bet pacietības mērs nav mūžīgs un ilgstošiem nemaksātājiem ir jārēķinas, ka naudas atgūšanai tiek piesaistīti parādu piedzinēji. Internetā pieejamās sohocredit atsauksmes liecina, ka klienti ir gana apmierināti ar pakalpojumu sniedzēji, taču jāpatur prātā, ka atsauksmes internetā nekad nebūs uzticamas, jo to autoru personību nav iespējams pilnībā pārbaudīt. Šī iemesla dēļ, ja vēlaties pozitīvu aizņemšanās pieredzi, atmaksājiet parādu savlaicīgi un nekādi sarežģījumi neradīsies.

Kontaktinformācija

Sohocredit kontakti:

 • SIA “Soho Group”
 • adrese: Lāčplēša iela 87, Rīga, Latvija, LV-1010
 • mājaslapa: sohocredit.lv

Darba laiks

 • 8:00 - 22:00
 • pieteikumus pieņem 24h diennaktī

Svarīgākais par Sohocredit

 • Kredīts jau 15 minūtēs*
 • Pirmajā reizē aizdevums līdz 1000 eur
 • Atmaksā pat 24 mēnešu laikā
 • Vecums: 20 - 75 gadi
 • Visātrāk saņem Swedbank, Citadele, Luminor (Nordea, DNB) klienti

Summary
Author Rating
1star1star1star1stargray
Aggregate Rating
2.5 based on 25 votes
Brand Name
SIA SOHO GROUP
Product Name
sohocredit
Price
EUR 70 - 1000