Ondo Ātrais kredīts

Ar Ondo.lv varat pirmajā reizē aizņemties līdz 3000 EUR. Jaunajiem klientiem 100% atlaide aizdevuma pirmā maksājuma procentu maksai (30 dienas bez procentiem). Nauda ienāks kontā jau 5 -10 minūtēs pēc pieteikuma apstiprināšanas (vienas bankas ietvaros), ja piekrītat veikt līguma grozījumus un piemaksāt vai septiņu dienu laikā standarta nosacījumu ietvaros. Kredītu varat saņemt bez nodrošinājuma un bez galvotāja. Uzņēmums piedāvā atmaksāt visu summu vienā vai vairākos maksājumos. 

Pieteikties aizdevumam internetā

Saņemt ātro kredītu

Aizņemties no Ondo ir vienkārši, 1.) spiediet uz zaļās pogas (Saņemt ātro kredītu), 2.) kredītu kalkulatorā norādiet aizdevuma atmaksas termiņu un nepieciešamo naudas summu, 3.) apstipriniet pieteikumu (jāpārskaita 1 cents uz ondo.lv kontu),
4.) saņemiet naudu kontā.

 

Prasības Ondo kredīta saņemšanai

 

Ondo.lv aizdevums, līdzīgi kā citi ātrie kredīti ir pieejams Latvijas iedzīvotājiem, kas atbilst šādiem nosacījumiem:

 • ir savs konts kredītiestādē Latvijā,
 • ir mobilais tālrunis un epasts,
 • nav sabojāta kredītvēsture,
 • vecumā no 20 līdz 75 gadiem.

Aizpildiet pieteikumu ātrajam kredītam jebkurā sev ērtā laikā, t.sk. naktī vai brīvdienās. Ondo kredītspeciālisti izvērtēs anketā norādīto informāciju darba laikā (no plkst. 7.00 līdz plkst. 23.00). Ja lēmums būs pozitīvs, naudu kontā saņemsiet maksimāli ātri, jo uzņēmumam ir atvērti konti vairākās Latvijas komercbankās.

Aizdevuma atmaksa

Kredīts ondo tiek izsniegts ar elastīgu atmaksas termiņu. Nauda ir jāatgriež vienā vai vairākos maksājumos. Jo ātrāka atmaksa, jo mazāk samaksāsiet procentu maksājumos.  tošanai. Piemēram, aizņemoties 200 eur, aizdevumu ir iespējams atmaksāt 20 dienu laikā vai ilgākā laika periodā. Detalizētas kredīta izmaksas ir redzamas aizdevuma līgumā.

Klienti, kuriem rodas problēmas ar saistību izpildi, ir jārēķinas, ka par saistību kavēšanu var tikt prasīti soda procenti, kas nepārsniedz 36% virs aizņēmuma likmes gadā. Izmantojot šo iespēju, jārēķinas ar papildus izmaksām, kuru apmērs ir atkarīgs no aizdevuma summas un pagarinājuma termiņu. Papildus vienmēr ir iespējams mēģināt vienoties par citiem atmaksas nosacījumu, lai mazinātu soda procentu apmēru.

Ja vēlaties atmaksāt kredītu pirms termiņa, variet to izdarīt jebkurā sev izdevīgā laikā. Maksājumus par aizdevumu varat veikt arī jebkurā Latvijas pasts, Narvesen vai bankas filiālē. Visērtāk un vienkāršāk to varat paveikt no sava internetbankas konta.

Cik maksā kredīts Ondo?

Pirmais kredīts līdz 425 eur agrāk bija pieejams bez komisijas un ar 0% uz laiku līdz 30 dienām. Šobrīd piedāvājums ir vēl labāks, jo pirmais aizņēmums (līdz 3000 EUR) tiek piedāvāts ar 100% atlaidi procentu maksai (uz 30 dienām). Aizņemoties atkārtoti Jums būs jāmaksā komisijas maksa par pakalpojuma izmantošanu. Jaunajiem klientiem bieži tiek piedāvāti īpaši izdevīgi nosacījumi.

Ilustratīvs izmaksu piemērs (var atšķirties no izmaksām konkrētā situācijā):

 • Aizdevuma summa –  300 eur
 • Termiņš – 30 dienas
 • Gada procentu likme – 28,76%

Ja šobrīd jau esat izmantojuši Ondo.lv pakalpojumus un vēlaties aizņemties atkārtoti, salīdziniet kredītu piedāvājumus Credit sākumlapā. Vairums aizdevēju ļauj aizņemties bez procentiem tikai vienu reizi dzīvē. 

 

Saņemt ātro kredītu

Ondo.lv kontakti

 • SIA “ONDO” (reģ. nr. 40103780706)
 • Adrese: Lielirbes iela 17a – 9, LV-1046, Rīga
 • Par norēķiniem rakstiet norekini at ondo lv

Atbalstam atbildīgu aizņemšanos

Pirms aizņemties rūpīgi izvērtējiet, vai kredīts Jums tiešām ir nepieciešams un, vai spēsiet to savlaicīgi atmaksāt. Ātro kredītu pakalpojumi ir paredzēti, lielākoties, īstermiņa vajadzībām un ir jāatmaksā neilgā laikā. Ja vēlaties aizņemties uz ilgāku termiņu un maksāt kredītu pa daļām (saskaņā ar atmaksas grafiku), aplūkojiet, ko piedāvā patēriņa kredīti. Situācijās, kad naudas aizdevums netiek atgriezts savlaicīgi, izmaksas strauji palielinās. Piemēram, nokavējuma procenti Ondo ir 0,36% no neatmaksātās summas dienā, nepārsniedzot pamatsummu vairāk par 36% virs aizņēmuma likmes gadā. Lai atgūtu naudu no nemaksātājiem, kreditori var vērsties tiesā vai nodot parāda atgūšanu parādu piedziņas uzņēmumiem. Papildus tam nemaksātāja vārds tiek iekļauts parādnieku datu bāzēs, kas apgrūtina iespējas nākotnē aizņemties atkārtoti, sevišķi bankās. Aizņemieties atbildīgi.

DARBA LAIKS

 • 7:00 - 23:00

Svarīgākais par Ondo

 • Nauda kontā 5- 10 minūtēs
 • Akcijas piedāvājumi
 • Aizdevums līdz 3000 eur
 • Termiņš - elastīgs
 • Vecums: 20 - 75 gadi