Ondo Ātrais kredīts

Ondo.lv piedāvā aizņemties līdz 3000 EUR. Jaunajiem klientiem 100% atlaide aizdevuma pirmā maksājuma procentu maksai (30 dienas bez procentiem). Nauda tiek pārskaitīat uz kontu 5 -10 minūtēs pēc pieteikuma apstiprināšanas (vienas bankas ietvaros), ja piekrītat veikt līguma grozījumus un piemaksāt vai septiņu dienu laikā standarta nosacījumu ietvaros. Uzņēmums piedāvā atmaksāt visu summu vienā vai vairākos maksājumos. Izvērtējiet iespējas atmaksāt. Aizņemieties atbildīgi. 

Kā pieteikties aizdevumam internetā

Ondo  tīmekļa vietnē aizpildiet pieteikumu un kredītu kalkulatorā norādiet aizdevuma atmaksas termiņu un nepieciešamo naudas summu. Iepazīstieties ar līguma nosacījumiem un kredīta izmaksām. Ja ir jautājumi, rakstiet uzņēmuma kredītspeciālistiem. Apstipriniet pieteikumu (jāpārskaita 1 cents uz ondo.lv kontu). Pozitīvas atbildes gadījumā saņemsiet naudu norādītajā bankas kontā. 

 

Prasības Ondo kredīta saņemšanai

Ondo.lv aizdevums, līdzīgi kā citi ātrie kredīti ir pieejams Latvijas iedzīvotājiem, kas atbilst šādiem nosacījumiem:

 • ir savs konts kredītiestādē Latvijā,
 • ir mobilais tālrunis un epasts,
 • nav sabojāta kredītvēsture,
 • vecumā no 20 līdz 75 gadiem.

Aizdevuma atmaksa

Kredīts ondo tiek izsniegts ar elastīgu atmaksas termiņu. Nauda ir jāatgriež vienā vai vairākos maksājumos. Jo ātrāka atmaksa, jo mazāk samaksāsiet procentu maksājumos.  tošanai. Piemēram, aizņemoties 200 eur, aizdevumu ir iespējams atmaksāt 20 dienu laikā vai ilgākā laika periodā. Detalizētas kredīta izmaksas ir redzamas aizdevuma līgumā.

Klienti, kuriem rodas problēmas ar saistību izpildi, ir jārēķinas, ka par saistību kavēšanu var tikt prasīti soda procenti, kas nepārsniedz 36% virs aizņēmuma likmes gadā. Izmantojot šo iespēju, jārēķinas ar papildus izmaksām, kuru apmērs ir atkarīgs no aizdevuma summas un pagarinājuma termiņu. Papildus vienmēr ir iespējams mēģināt vienoties par citiem atmaksas nosacījumu, lai mazinātu soda procentu apmēru.

Kredītu drīkst atmaksāt pirms termiņa bez papildus komisijas maksas. Lai segtu parādu, maksājumus par aizdevumu var veikt arī jebkurā Latvijas pasts, Narvesen vai bankas filiālē. Visērtāk un vienkāršāk to, protams, izdarīt no internetbankas profila. 

Cik maksā kredīts Ondo?

Pirmais kredīts līdz 425 eur agrāk bija pieejams bez komisijas un ar 0% uz laiku līdz 30 dienām. Šobrīd piedāvājums ir vēl labāks, jo pirmais aizņēmums (līdz 3000 EUR) tiek piedāvāts ar 100% atlaidi procentu maksai (uz 30 dienām). Ja nauda netiek atgriezta savlaicīgi būs jāmaksā soda nauda vai saskaņā ar uzņēmuma piestādīto maksājumu grafiku. Aizņemoties atkārtoti atlaides netiek piemērotas un jāmaksā standarta komisijas maksas un procenti. 

Ilustratīvs izmaksu piemērs (var atšķirties no izmaksām konkrētā situācijā):

 • Aizdevuma summa –  300 eur
 • Termiņš – 30 dienas
 • Gada procentu likme – 28,76%

Ja iepriekš jau ir izmantoti Ondo.lv pakalpojumi un vēlaties aizņemties atkārtoti, izvērtējiet variantus Credit sākumlapā. Parasti aizdevēji piedāvā aizņemties bez procentiem tikai vienu reizi dzīvē. 

Ondo.lv kontakti

 • SIA “ONDO” (reģ. nr. 40103780706)
 • Adrese: Lielirbes iela 17a – 9, LV-1046, Rīga
 • Par norēķiniem rakstiet norekini at ondo lv

Atbalstam atbildīgu aizņemšanos

Pirms aizņemties rūpīgi izvērtējiet, vai kredīts tiešām ir nepieciešams un, vai spēsiet to savlaicīgi atmaksāt. Ātro kredītu pakalpojumi ir paredzēti, lielākoties, īstermiņa vajadzībām un ir jāatmaksā neilgā laikā. Ja vēlaties aizņemties uz ilgāku termiņu un maksāt kredītu pa daļām (saskaņā ar atmaksas grafiku), aplūkojiet, ko piedāvā patēriņa kredīti. Situācijās, kad naudas aizdevums netiek atgriezts savlaicīgi, izmaksas strauji palielinās. Piemēram, nokavējuma procenti Ondo ir 0,36% no neatmaksātās summas dienā, nepārsniedzot pamatsummu vairāk par 36% virs aizņēmuma likmes gadā. Lai atgūtu naudu no nemaksātājiem, kreditori var vērsties tiesā vai nodot parāda atgūšanu parādu piedziņas uzņēmumiem. Papildus tam nemaksātāja vārds tiek iekļauts parādnieku datu bāzēs, kas apgrūtina iespējas nākotnē aizņemties atkārtoti, sevišķi bankās. Aizņemieties atbildīgi.

DARBA LAIKS

 • 7:00 - 23:00

Svarīgākais par Ondo

 • Nauda kontā 5- 10 minūtēs
 • Akcijas piedāvājumi
 • Aizdevums līdz 3000 eur
 • Termiņš - elastīgs
 • Vecums: 20 - 75 gadi