Ātrie kredīti no 20 gadiem

Latvijā ātros kredītus piedāvā vairāki uzņēmumi un nav nekāds brīnums, ka izvēlēties sev piemērotāko nav nemaz tik viegli. Ātrie kredīti no 20 gadiem ir pieejami caur internetu un to saņemšanai nevajag izziņu no darba vietas vai ķīlu. Pirmajā reizē varat pretendēt uz īstermiņa kredītu bez procentu maksas, t.i. iespēju aizņemties līdz 3000 eur ar 0% (uz 30 dienām). Izvēloties šo iespēju, līgumā noteiktajā termiņā būs jāatmaksā tieši tik, cik aizņēmāties. Lai pieteiktos aizdevumam ir vajadzīgas vien dažas minūtes, jo reģistrēties varat 24 stundas diennaktī. Naudu kontā, lieākoties, var saņemt jau 10 – 15 minūtēs pēc pieteikuma apstiprināšanas (precīzs laiks atkarīgs no aizdevēja).

Aizdevējs Nauda kontā* Akcija Maks. summa 1. reizē Vecums (no/līdz) Aizdevuma termiņš Darba laiks
informācija 10 minūtes 1. līdz 3000 eur ar 0% (30 dienas) 3000 € 20-70 līdz 30 dienām 👷‍ 8.00-22.00
b.d.9.00-20.00

informācija

10 minūtes 1. līdz 1000 eur ar 0% (30 dienas) 1000 € 20-75 līdz 30 dienām 7.00 – 23.00
ondo credit.lv

informācija

10 minūtes 1. līdz 3000 eur ar 0% (30 dienas) 500 € 20-75 elastīgs 7.00-23.00
vivus credit.lv

informācija

15 minūtes Samazināti procenti 7000 € 20-75 līdz 5 gadiem 7.00-23.00
credit.lv 24

informācija

10 minūtes 1. līdz 5000 eur (Jaunajiem klientiem īpaši nosacījumi) 4000 € 18-70 līdz 3 gadiem 8.00-22.00
sms credit.lv

informācija

10 minūtes 500 € 20-75 līdz 30 dienām 7.00-23.00

Ātrie kredīti no 20 gadiem ir noderīgs īstermiņa risinājums situācijās, kad vajag apmaksāt kādu neparedzētu rēķinu un esiet droši, ka varēsiet parādu atgriezt noteiktajā laikā. Šī tipa aizdevumi nevar tikt izmantoti ilgtermiņa vajadzību apmierināšanai, jo parāds ir jāatmaksā salīdzinoši īsā laikā. Situācijās, kad tas nav iespējams, vairums kreditoru piedāvā iespēju pagarināt aizdevumu. Par šādu iespēju aizņēmējam ir jāmaksā vidēji astoņi līdz desmit procenti no neatmaksātās kredīta summas mēnesī. Piemēram, ja vēlaties atlikt 200 eur kredīta atmaksu uz vienu mēnesi, tad par šādu iespēju būs jāmaksā vidēji 20 eur. No šādiem maksājumiem gan būtu jācenšas izvairīties. Izvērējiet iespējas atmaksāt kredītu. Aizņemieties atbildīgi.

Kā var pieteikties ātrajam kredītam no 20 gadiem?

Lai aizņemtos, spiediet uz pogas “Saņemt kredītu” un izvēlieties vēlamo aizdevuma summu, termiņu. Aizpildot anketu būs jānorāda kontaktinformācija un ienākumu avoti. Ziņas par nomaksātajiem nodokļiem un kredītvēsturi aizdevējs pārbaudīs online režīmā, līdz ar to nekādas drukātas izziņas nav vajadzīgas. Ja radīsies šaubas par ienākumu apmēru, kreditors var palūgt atsūtīt bankas konta izrakstu par pēdējiem 6 mēnešiem. Praksē kreditori drīkst paļauties tikai uz klientu sniegto informāciju par atalgojuma apmēru, ja piesakieties kredītam līdz 427 eur. Izvēloties aizņemties lielāku aizdevum, maksātspējas pārbaude būs rūpīgāka.

Reģistrācijas procesa veiksmīgai norisei Jums ir nepieciešams savs mobilais tālrunis, epasts un vissvarīgāk – savs bankas konts. Saņemt naudu uz cita cilvēka kontu nav iespējams, jo katrs pieteikums ir jāapstiprina, pārskaitot 0,01 eur uz aizdevēja bankas kontu. Pieteikuma izvērtēšana neaizņem daudz laiku, jo lielā mērā ir automatizēta un pozitīva lēmuma gadījumā naudu kontā saņemsiet jau pēc dažām minūtēm (darba laikā).

Kādēļ ir ieviesti vecuma ierobežojumi kredīta saņemšanai?

Formāli Latvijas likumi nenosaka ierobežojumus kredīta saņemšanai. Tajā pašā laikā lielākā daļa nebanku kredītu devēju ir gatavi aizdot naudu tikai tiem klientiem, kas ir vismaz 20 gadus veci. Šāds vecuma ierobežojums lielā mērā ir brīvprātīga iniciatīva, taču joprojām ir arī uzņēmumi, kuros ir pieejami ātrie kredīti no 18 gadiem. Tajā pašā laikā, ja Jums šobrīd ir 20 gadi, kredīts internetā ir pieejams daudz vieglāk un arī izvēles iespējas ir daudz plašākas.

Atškirībā no 18 vai 19 gadus veciem jauniešiem, kas, lielākoties, vēl mācās vidusskolā vai tehnikumā, 20 gadīgie jau parasti studē augstskolā un/vai ir uzsākuši darba gaitas. Labākajiem studentiem nereti tiek piešķirtas stipendijas un liela daļa jauniešu pēc skolas beigšanas papildus cenšas arī strādāt. Tas dod papildus ienākumus un reizē arī sniedz reālu darba pieredzi. Iespējams, tieši šis ir galvenais iemesls, kādēļ saņemt kredītu 20 gadu vecumā jauniešiem ir jau krietni vieglāk. Varbūtība, ka kāds varētu atmaksāt kredītu bez pastāvīgiem ienākumiem ir ļoti niecīga, līdz ar to kredīti bez ienākumiem apzināti nekad netiek izsniegti. Arī pasaules prakse liecina, ka, pieaugot aizņēmēja vecumam, maksāšanas disciplīna uzlabojas.

Neskatoties uz vecuma ierobežojumiem, gan ir jāņem vērā, ka parāda savlaicīga atmaksa ir ļoti svarīga. Nemaksātāji tiek nodoti parādu piedziņas kompānijām vai tiesai un tas vienmēr ir saistīts ar papildus izmaksām. Šīs izmaksas vēlāk sedz pats kredītņēmējs, kuram papildus vēl tiek sabojāta kreditēšanas vēsture un aizņemties atkārtoti ir krietni grūtāk. Šī iemesla dēļ ir būtiski ņemt vērā – lai nesabojātu kreditēšanas vēsturi un nākotnē varētu saņemt ātro kredītu vai jebkuru citu aizdevumu, naudu ir jāatmaksā laikus. Ja tas nav iespējams, jācenšas aizdevuma termiņu pagarināt vai vienoties aizdevēju par aizdevuma atmaksu saskaņā ar kredīta atmaksas grafiku. Labā ziņa ir tā, ka par parādu neatdošanu cietumā nevienu neliek un neviens nevar likt maksāt parādus vecākiem, brāļiem, māsām, radiniekiem vai draugiem. Vienlaikus gan jāatceras, ka finanšu parādiem nav noilgums un agri vai vēlu nauda jebkurā gadījumā būs jāatmaksā. Tas nozīmē, ka pat, ja 20 gadus veciem jauniešiem, jūra liekas līdz ceļiem, reālā dzīvē viss ir nedaudz sarežģītāk un parādus agri vai vēlu ir jāsedz. Vairāk par ātrajiem kredītiem varat uzzināt, izvēloties atbilstošu sadaļu lapas augšpusē.