MONEZA

moneza logoNebanku kredītu devējs Moneza  sniedz patērētāju kreditēšanas pakalpojumus visā valsts teritorijā. Latvijas iedzīvotājiem ir iespējams saņemt īstermiņa aizdevumu līdz 1950 eur ar termiņu līdz 3 gadiem un patēriņa aizdevumu līdz 5000 eur ar termiņu līdz 5 gadiem. Šobrīd uzņēmuma piedāvājumā neietilpst bezprocentu kredits. Ja vēlaties izvērtēt vairākus piedāvājumus, ielūkojieties Credit.lv sākuma lapā.

Pēc kredīta apstiprināšanas naudas pārskaitījums internetā aizņem vien dažas minūtes un Jums nebūs vajadzīgs ierasties birojā. Pirms aizņemties izvērtējiet iespējas atmaksāt naudu, kā arī visus par un pret. Aizņemieties atbildīgi.

Piesakoties Moneza lv aizdevumam ir piejami 3 kredītu veidi.

 

Priekšnosacījumi kredīta saņemšanai

Moneza piedāvā aizdot naudu LR iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 72 gadiem, kas atbilst šādiem nosacījumiem:

 • savs bankas konts un pieeja ibankai,
 • ir epasts, mobilais tālrunis,
 • regulāri ienākumi,
 • tiek pārbaudītas ziņas parādnieku reģistros.

Pieteikties kredītam varat, aizpildot pieteikuma anketu, kurā jānorāda jānorāda precīza kontaktinformācija, nodarbošanās, kredītsaistības un ienākumi. Lai apstiprinātu profilu un vienlaikus arī kredīta pieteikumu, ir nepieciešams pārskaitīt 0,01 eur uz uzņēmuma bankas kontu.

Kā pareizi aizpildīt kredīta anketu?

Saņemot klienta pieteikumu, kredītspeciālisti ņem vērā visu anketā norādīto informāciju. Papildus tam tiek vērtēti dati par nomaksātajiem nodokļiem un saņemtajiem pabalstiem. Šīs ziņas tiek pārbaudītas elektroniski, ielūkojotiesi valsts uzturētajās informācijas datu bāzēs (VID, VSAA).

Aizpildot anketu varat brīvi norādīt vēlamo aizdevuma termiņu. Atkarībā no izvēlētā finanšu pakalpojuma, varat izvēlēties termiņu no 2 līdz pat 60 mēnešiem. Garāks atmaksas termiņš ļaus aizņemties lielāku summu un/vai samazināt ikmēneša maksājuma apmēru, taču vienlaikus arī palielināsies summa, ko samaksāsiet uzņēmumam procentu maksājumos. Kredīti ir dažādi, taču visizdevīgākie ir tie, kurus var iegūt ar pēc iespējas mazākām izmaksām. Tajā pašā laikā situācijas mēdz būt dažādas un katram pašam ir jāvar aprēķināt, kurš no aizdevumu veidiem un pakalpojumu sniedzējiem piedāvā labākos nosacījumus.

Galvenie atteikuma iemesli naudas aizdošanai parasti ir trīs – nepietiekami ienākumi, sabojāta kredīvēsure vai pārāk lielas kredīsaistības. Šobrīd krediti ar sliktu vesturi, lielākoties, tiek izsniegts retāk un tikai tiem, kas vecos parādus jau sen ir nomaksājuši. Tā kā katrs klients tiek vērtēts individuāli, neviens iepriekš nevar prognozēt vai Jums tiks izsniegts aizdevums. Vienīgā iespēja noskaidrot savas iespējas ir piesakoties aizņēmumam internetā.

Aizdevuma kalkulators

Aplūkot ikmēneša maksājuma apmēru.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai pieteikuma apstiprināšanas maksājumu (0,01 €) varu veikt no jebkura bankas konta?

Reģistrācijas maksājumu drīkstat veikt tikai no sava privātā bankas konta. Šis maksājums kalpo kā apliecinājums, ka pieteikumu aizpildījāt tieši Jūs.

Kādēļ neizdevās reģistrēties kredītam?

Moneza ļauj pieteikties kredītam LR iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Ja neatbilstat kādam no šiem kritērijiem, sistēma var neļaut veikt reģistrāciju.

Vai pirmajā reizē varu pieteikties maksimālajai kredīta summai?

Jā, Jums ir tiesības pieteikties 5000 € kredītam jau pirmajā reizē. Izvērtējot pieteikumā norādītos datus un citu informāciju, katram klientam tiek noteikts individuāls kredītreitings. Tas kalpo par pamatu maksimālās kredīta summas noteikšanai.

Vai kredīta saņemšanai ir jāiesniedz dokumenti?

Nē, aizdevums tiek izsniegts attālināti. Jums nav jāiesniedz pilnīgi nekādi dokumenti, jo visi dati tiek pārbaudīti internetā. Arī izziņa no darba vietas nav nepieciešama. Pozitīva lēmuma gadījumā nauda uz kontu vienas bankas ietvaros tiek pārskaitīta jau 15 minūtēs.

Vai ir iespējams saņemt kredītu, ja ir bijusi negatīva kredītvēsture?

Jā, klientiem, kuriem parādnieku reģistros neuzrādas aktīvi parādi ir iespējams pretendēt uz kredīta saņemšanu.

Vai varu pieteikties aizdevumam, ja esmu ārzemēs?

Jā, LR pastāvīgie iedzīvotāji, kas uzturas ārzemēs var pieteikties kredītam internetā. Reģistrācijas maksājums ir jāveic no Latvijas bankā atvērta konta. Arī nauda tiek pārskaitīta tikai uz LR kredītiestādē atvērtu kontu.

Vai par pieteikšanos kredītam ir jāmaksā komisijas maksa?

Nē, Moneza neprasa komisiju par kredīta saņemšanas iespēju izvērtēšanu. Vienīgais maksājums ir 0,01 € pārskaitījums, kas jāveic, lai apstiprinātu savu pieteikumu.

 

Kredīta atmaksa un pagarināšana

Aizdevuma atmaksa skaidrā naudā nav iespējama. Lai atmaksātu parādu, Jums ir jāveic maksājums uz kreditora bankas kontu. Moneza piedāvā izvēlēties vienu no šo kredītiestāžu kontiem – SEB, Citadele, Norvik, Swedbank un Luminor (iepriekš DNB un Nordea). Vajadzības gadījumā ir iespējama arī kredīta pagarināšana. Pakalpojuma izmaksas Jūs varat noskaidrot savā profilā.

Klientiem, kam nav pieeja internetbankai tiek piedāvāta iespēja veikt naudas pārskaitījumus caur pastu vai apmeklējot bankas filiāli. Izvēloties pēdējo variantu, lūdzu ņemt vērā, ka bankas šobrīd par jebkuru darījumu Jums liks maksāt komisijas maksu saskaņā ar tā brīža spēko esošo cenrādi.

Svarīgi – Latvijas likumi paredz Jums iespēju atmaksāt kredītu pirms termiņa bez papildus komisijas. Atmaksājiet naudu ātrāk un ietaupiet uz procentu maksājumiem. Ja vēlaties varat iegūt informāciju par dažādiem nebanku kredītu veidiem arī krievu valodā.

 

Kontakti

 • Moneza” pieder uzņēmumam SIA “OC Finance” (reģ. nr. 40103203191).
 • Adrese: Mūkusalas iela 41, Rīga.
 • Darba laiks: darba dienās 8:00 – 22:00, brīvdienās 9:00 – 18:00

Kredita pieteikumi tiek pieņemti 24 h diennaktī, taču naudas pārskaitījumi var tikt veikti tikai darba laikā. Situācijās, kad ziniet, ka papildus nauda būs nepieciešama pēc pāris dienām, neatlieciet lēmuma pieņemšanu uz pēdējo brīdi. Izvērtējiet iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemieties atbildīgi.

Moneza darba laiks

 • d.d. 8:00 - 22:00
 • br.d. 9:00 - 18:00

Svarīgākais

 • Saņem naudu dažās minūtēs*
 • Aizņemies 200 - 5000 eur
 • Atmaksas termiņš līdz 5 gadiem
 • Vecuma ierobežojumi: 20 - 70 gadi
 • Nepieciešams savs bankas konts, epasts un mobilais tālr.