MONEZA KREDĪTS

monezaNebanku kredītu devējs Moneza ir saņēmis patērētāju kreditēšanas licenci (izsniedz PTAC) un ir tiesīgs sniegt pakalpojumus visā valsts teritorijā. Latvijas iedzīvotājiem ir iespējams saņemt īstermiņa aizdevumu līdz 1950 eur ar termiņu līdz 3 gadiem un patēriņa aizdevumu līdz 5000 eur ar termiņu līdz 5 gadiem. Šobrīd uzņēmuma piedāvājumā neietilpst bezprocentu kredits. Ja vēlaties izvērtēt vairākus piedāvājumus, ielūkojieties Credit.lv sākuma lapā.

Pēc kredīta apstiprināšanas naudas pārskaitījums internetā aizņem vien dažas minūtes un Jums nebūs vajadzīgs ierasties birojā. Pirms aizņemties izvērtējiet iespējas atmaksāt naudu, kā arī visus par un pret. Aizņemieties atbildīgi.

Piesakoties Moneza lv aizdevumam ir piejami 3 kredītu veidi.

 

Kam var tikt piešķirts moneza kredīts?

Pretendēt uz moneza aizdevumu var ikviens LR iedzīvotājs vecumā no 20 līdz 72 gadiem. Viss, kas nepieciešams kredīta saņemšanai ir bankas konts, epasts un mobilais tālrunis. (Atcerieties – naudas pārskaitījumi tiek veikti tikai uz klienta personīgo kontu.) Lai pieteiktos finanšu pakalpojumam Jums ir jāaizpilda anketa, kurā jānorāda precīza informācija par sevi un ienākumiem, t.sk. personas kods, mob.tālr., nodarbošanās, kredītsaistības, ienākumi u.c. prasītie dati. Lai apstiprinātu savu profilu un kredīta pieteikumu, Jums būs nepieciešams pārkaitīt 0,01 eur uz Moneza-lv kontu. Izvēloties aizņemties šajā pašā uzņēmumā atkārtoti vēl reizi nebūs jāreģistrējas.

Saņemot klienta pieteikumu, kredītspeciālisti ņem vērā visu anketā norādīto informāciju, kā arī valsts informācijas datu bāzēs (VSAA) izvērtē pieejamās ziņas par klienta saņemtajiem pabalstiem un nomaksātajiem nodokļiem. Papildus tam tiek vērtēti arī dati parādnieku reģistros un datu bāzēss. Šāda pieeja ļauj gūt labāku priekšstatu par klienta maksātspēju un godaprātu.

Galvenie atteikuma iemesli naudas aizdošanai parasti ir trīs – nepietiekami ienākumi, sabojāta kredīvēsure vai pārāk lielas kredīsaistības. Šobrīd krediti ar sliktu vesturi, lielākoties, tiek izsniegts retāk un tikai tiem, kas vecos parādus jau sen ir nomaksājuši. Tā kā katrs kredīta pieteikums tiek vērtēts individuāli, neviens iepriekš nevar prognozēt vai Jums tiks izsniegts aizdevums. Vienīgā iespēja noskaidrot savas iespējas ir piesakoties aizņēmumam internetā. Arī moneza piedāvātie kredīta maksimālie limiti nenozīme, ka tik lielu summu var aizņemties ikviens. Katram klientam tiek noteikts savs kredītlimits un pieejamā aizdevuma summa ir atkarīga no dažādiem faktoriem. Vairumā gadījumu uz lielāku pretimnākšanu var cerēt cilvēki ar tīru kredītvēsturi, augstiem ienākumiem un/vai pastāvīgie klienti.

Aizpildot pieteikuma anketu Jūs varat brīvi norādīt vēlamo aizdevuma termiņu. Atkarībā no izvēlētā finanšu pakalpojuma, Jūs varat izvēlēties termiņu no 2 līdz pat 60 mēnešiem. Garāks atmaksas termiņš ļaus aizņemties lielāku summu un/vai samazināt ikmēneša maksājuma apmēru, taču vienlaikus arī palielināsies summa, ko samaksāsiet uzņēmumam procentu maksājumos. Kredīti ir dažādi, taču visizdevīgākie ir tie, kurus var iegūt ar pēc iespējas mazākām izmaksām. Tajā pašā laikā situācijas mēdz būt dažādas un katram pašam ir jāvar aprēķināt, kurš no aizdevumu veidiem un pakalpojumu sniedzējiem piedāvā labākos nosacījumus.

Darba laiks

Neatkarīgi no tā, cik šobrīd ir pulkstens, diena vai nakts, Jūs varat aizpildīt pieteikumu kredītam internetā. Anketa tiks saglabāta un nodota tālāk kredītspeciālistiem. Svarīgi gan ņemt vērā, ka Latvijas likumi nepieļauj kredītu izsniegšanu naktīs, līdz ar to aizdevumu varēsiet saņemt tikai moneza darba laikā (darba dienās: 8.00-22.00 un brīvdienās: 9:00 – 18:00). Ja iepriekš jau ziniet, ka kredīts būs nepieciešams noteiktā laikā, neslinkojiet un rīkojieties savlaicīgi vai meklējiet alternatīvus risinājumus.

Kredīta atmaksa un pagarināšana

Aizdevuma atmaksa skaidrā naudā nav iespējama. Lai atmaksātu parādu, Jums ir jāveic bezskaidras naudas maksājums uz bankas kontu. Moneza piedāvā izvēlēties vienu no šo kredītiestāžu kontiem – SEB, Citadele, Norvik, Swedbank un Luminor (iepriekš DNB un Nordea). Vajadzības gadījumā ir iespējama arī kredīta pagarināšana. Pakalpojuma izmaksas Jūs varat noskaidrot savā profilā.

Klientiem, kam nav pieeja internetbankai tiek piedāvāta iespēja veikt naudas pārskaitījumus caur pastu vai apmeklējot bankas filiāli. Izvēloties pēdējo variantu, lūdzu ņemt vērā, ka bankas šobrīd par jebkuru darījumu Jums liks maksāt komisijas maksu saskaņā ar tā brīža spēko esošo cenrādi.

Svarīgi – Latvijas likumi paredz Jums iespēju atmaksāt kredītu pirms termiņa bez papildus komisijas. Atmaksājiet naudu ātrāk un ietaupiet uz procentu maksājumiem. Ja vēlaties varat iegūt informāciju par dažādiem nebanku kredītu veidiem arī krievu valodā.

Kredīti Moneza ir pieejams, pateicoties SIA “OC Finance” (reģ. nr. 40103203191), kas pārstāv arī opencredit un twino. Šim uzņēmumam šobrīd ir pārstāvniecības vairākās Eiropas un Neatkarīgo valstu savienības valstīs. Uzņēmuma adrese: Mūkusalas iela 41, Rīga.

Moneza darba laiks

  • d.d. 8:00 - 22:00
  • d.d. 9:00 - 18:00

Svarīgākais

  • Saņem naudu dažāds minūtēs minūtēs*
  • Aizdevums līdz 5000 eur
  • Atmaksas termiņš līdz 5 gadiem
  • Vecuma ierobežojumi: 20 - 70 gadi
  • Nepieciešams savs bankas konts, epasts un mobilais tel.