Moneza kredīts

moneza logo Moneza piedāvājumā ir īstermiņa aizdevums līdz 1950 eur ar termiņu līdz 3 gadiem un patēriņa aizdevums līdz 10000 eur ar termiņu līdz 6 gadiem, kā arī citi finanšu pakalpojumi (apvienošana, auto kredīts). Šobrīd uzņēmuma piedāvājumā neietilpst bezprocentu kredits, taču ir samazinātas procentu likmes (GPL no 15%) Izvērtējiet iespējas atmaksāt. Aizņemieties atbildīgi. 

Pēc kredīta apstiprināšanas naudas pārskaitījums internetā aizņem vien dažas minūtes. Lai aizņemtos no moneza nav nepieciešams apmeklēt uzņēmuma biroju vai iziet no mājas. 

Piesakoties Moneza lv aizdevumam ir piejami 3 kredītu veidi.

 

Priekšnosacījumi kredīta saņemšanai

Moneza piedāvā aizdot naudu LR iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 72 gadiem, kas atbilst šādiem nosacījumiem:

 • savs bankas konts un pieeja ibankai,
 • ir epasts, mobilais tālrunis,
 • regulāri ienākumi,
 • tiek pārbaudītas ziņas parādnieku reģistros.

Pieteikties kredītam varat, aizpildot pieteikuma anketu, kurā jānorāda jānorāda precīza kontaktinformācija, nodarbošanās, kredītsaistības un ienākumi. Lai apstiprinātu profilu un vienlaikus arī kredīta pieteikumu, ir nepieciešams pārskaitīt 0,01 eur uz uzņēmuma bankas kontu.

Kā pareizi aizpildīt kredīta anketu?

Saņemot klienta pieteikumu, kredītspeciālisti ņem vērā visu anketā norādīto informāciju. Papildus tam tiek vērtēti dati par nomaksātajiem nodokļiem un saņemtajiem pabalstiem. Šīs ziņas tiek pārbaudītas elektroniski, ielūkojotiesi valsts uzturētajās informācijas datu bāzēs (VID, VSAA).

Aizpildot anketu varat brīvi norādīt vēlamo aizdevuma termiņu. Atkarībā no izvēlētā finanšu pakalpojuma, varat izvēlēties termiņu no 2 līdz pat 72 mēnešiem. Garāks atmaksas termiņš ļaus aizņemties lielāku summu un/vai samazināt ikmēneša maksājuma apmēru, taču vienlaikus arī palielināsies summa, ko samaksāsiet uzņēmumam procentu maksājumos. Kredīti ir dažādi, taču visizdevīgākie ir tie, kurus var iegūt ar pēc iespējas mazākām izmaksām. Tajā pašā laikā situācijas mēdz būt dažādas un katram pašam ir jāvar aprēķināt, kurš no aizdevumu veidiem un pakalpojumu sniedzējiem piedāvā labākos nosacījumus.

Galvenie atteikuma iemesli naudas aizdošanai parasti ir trīs – nepietiekami ienākumi, sabojāta kredīvēsure vai pārāk lielas kredīsaistības. Šobrīd krediti ar sliktu vesturi, lielākoties, tiek izsniegts retāk un tikai tiem, kas vecos parādus jau sen ir nomaksājuši. Tā kā katrs klients tiek vērtēts individuāli, neviens iepriekš nevar prognozēt vai Jums tiks izsniegts aizdevums. Vienīgā iespēja noskaidrot savas iespējas ir piesakoties aizņēmumam internetā.

Aizdevuma kalkulators

Aplūkot ikmēneša maksājuma apmēru.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai pieteikuma apstiprināšanas maksājumu (0,01 €) varu veikt no jebkura bankas konta?

Reģistrācijas maksājumu drīkstat veikt tikai no sava privātā bankas konta. Šis maksājums kalpo kā apliecinājums, ka pieteikumu aizpildījāt tieši Jūs.

Kādēļ neizdevās reģistrēties kredītam?

Moneza ļauj pieteikties kredītam LR iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Ja neatbilstat kādam no šiem kritērijiem, sistēma var neļaut veikt reģistrāciju.

Vai pirmajā reizē varu pieteikties maksimālajai kredīta summai?

Jā, Jums ir tiesības pieteikties 5000 € kredītam jau pirmajā reizē. Izvērtējot pieteikumā norādītos datus un citu informāciju, katram klientam tiek noteikts individuāls kredītreitings. Tas kalpo par pamatu maksimālās kredīta summas noteikšanai.

Vai kredīta saņemšanai ir jāiesniedz dokumenti?

Nē, aizdevums tiek izsniegts attālināti. Jums nav jāiesniedz pilnīgi nekādi dokumenti, jo visi dati tiek pārbaudīti internetā. Arī izziņa no darba vietas nav nepieciešama. Pozitīva lēmuma gadījumā nauda uz kontu vienas bankas ietvaros tiek pārskaitīta jau 15 minūtēs.

Vai ir iespējams saņemt kredītu, ja ir bijusi negatīva kredītvēsture?

Jā, klientiem, kuriem parādnieku reģistros neuzrādas aktīvi parādi ir iespējams pretendēt uz kredīta saņemšanu.

Vai varu pieteikties aizdevumam, ja esmu ārzemēs?

Jā, LR pastāvīgie iedzīvotāji, kas uzturas ārzemēs var pieteikties kredītam internetā. Reģistrācijas maksājums ir jāveic no Latvijas bankā atvērta konta. Arī nauda tiek pārskaitīta tikai uz LR kredītiestādē atvērtu kontu.

Vai par pieteikšanos kredītam ir jāmaksā komisijas maksa?

Nē, par kredīta pieteikuma izvērtēšanu nav jāmaksā komisija. Vienīgais maksājums ir 0,01 € pārskaitījums, kas jāveic, lai apstiprinātu savu pieteikumu.

 

Kredīta atmaksa un pagarināšana

Aizdevuma atmaksa skaidrā naudā nav iespējama. Lai atmaksātu parādu, Jums ir jāveic maksājums uz kreditora bankas kontu. Moneza piedāvā izvēlēties vienu no šo kredītiestāžu kontiem – SEB, Citadele, Norvik, Swedbank un Luminor (iepriekš DNB un Nordea). Vajadzības gadījumā ir iespējama arī kredīta pagarināšana. Pakalpojuma izmaksas Jūs varat noskaidrot savā profilā.

Klientiem, kam nav pieeja internetbankai tiek piedāvāta iespēja veikt naudas pārskaitījumus caur pastu vai apmeklējot bankas filiāli. Izvēloties pēdējo variantu, lūdzu ņemt vērā, ka bankas šobrīd par jebkuru darījumu Jums liks maksāt komisijas maksu saskaņā ar tā brīža spēko esošo cenrādi.

Svarīgi – Latvijas likumi paredz Jums iespēju atmaksāt kredītu pirms termiņa bez papildus komisijas. Atmaksājiet naudu ātrāk un ietaupiet uz procentu maksājumiem. Ja vēlaties varat iegūt informāciju par dažādiem nebanku kredītu veidiem arī krievu valodā.

Moneza.lv kontakti

 • SIA “OC Finance” (reģ. nr. 40103203191)
 • Adrese: Mūkusalas iela 41, Rīga
 • Par norēķiniem rakstiet uz info at moneza lv

Par atbildīgu aizņemšanos

Katra aizņemšanās ir nopietns solis un pirms pieteikties kredītam, izvērtējiet vai aizdevums tik tiešām ir vajadzīgs un, vai varat to atļauties Īstermiņa aizdevumi un patēriņa kredīti ir paredzēti konkrētu mērķu īstenošanai, taču to atmaksa ir iespējama ilgākā laika periodā – maksājot fiksētu ikmēneša maksājumu. Patlaban Moneza gada procentu likme sākas no 15%, taču jāņem vērā, ka katram klientam tiek piemēroti indivduāli nosacījumi. Procentu likmes apmēru arī ietekmē aizdevuma summa, termiņš un klienta kredītreitings. 

Apstākļos, kad kredītņēmējs kavē saistību izpildi, uzņēmumam ir tiesības aprēķināt nokavējuma procentus par katru nokavēto dienu (maks. 0,49% dienā no atlikušās pamatsummas). Nokavējuma procentu kopējais apmērs nevar pārsniegt 36% virs kredīta likmes gadā. Parāda atgūšanai uzņēmums var vērsties pie parādu piedzinējiem un/vai tiesā. Nemaksātājiem jārēķinas, ka informācija par kredītsaistību nepildīšanu tiek publicēta parādnieku reģistros, kurus izmanto bankas, nebanku aizdevēji un citi komersanti. Izvērtējiet iespējas atmaksāt. Aizņemieties atbildīgi. 

Darba laiks

 • d.d. 8:00 - 22:00
 • br.d. 9:00 - 18:00

Svarīgākais

 • Saņem naudu dažās minūtēs*
 • Aizņemies 200 - 10000 eur
 • Atmaksas termiņš līdz 6 gadiem
 • Vecuma ierobežojumi: 20 - 70 gadi
 • Nepieciešams savs bankas konts, epasts un mobilais tālr.