Latcredit ātrais kredīts

Tagad Latcredit.lv kredīts līdz 425 eur jaunajiem klientiem ir pieejams bez procentu maksājumiem un bez komisijas. Atmaksā, cik aizņēmies 30 dienu laikā.  Saņemt aizdevumu ir iespējams uzņēmuma darba laikā, bet pieteikties kredītam varat jebkurā brīdī (arī naktīs un svētku dienās). Kredīta izsniegšanas nosacījumi paredz, ka naudu var saņemt bez liekām formalitātēm (nav jāuzrāda dokumenti vai izziņas). Pirms aizņemties izvērtējiet iespējas atmaksāt. Aizņemieties atbildīgi.

Saņemt Latcredit ātro kredītu

Saņemt ātro kredītu

Aizpildiet pieteikumu kredītam internetā – a) spiediet uz zaļās izvēlnes, b) norādiet nepieciešamo naudas summu un izvēlieties termiņu, c) apstipriniet savu personību (jāpārskaita 0,01 eur uz latkredit kontu), d) nauda Jūsu kontā tiks ieskaitīta maksimāli ātri, pie nosacījuma, ka lēmums būs pozitīvs.

Kam tiek izsniegts Latcredit kredīts?

Pamatprasības, lai varētu aizpildīt pieteikumu aizdevumam:

 •  vecums 20 – 70 gadi ,
 • ir savs konts bankā (nauda tiek pārskaitīta tikai uz klienta personīgo kontu),
 • ir mobilais tālrunis un epasts.

Latcredit ātrais kredīts var tikt piešķirts visiem LR pilsoņiem un nepilsoņiem, kam ir konts bankā, savs epasts un mobilais tālrunis. Uzņēmumam ir atvērti konti Citadele, Swedbank, Luminor (iepriekš DNB un Nordea) un šo banku klienti pēc pieteikuma apstiprināšanas naudu kontā var saņemt jau 15 minūtēs. Pārējo kredītiestāžu klientiem jārēķinas, ka, līdz nauda ienāks kontā var būt nepieciešams ilgāks laiks.

Papildus jau iepriekš minētajām prasībām kredītņēmējam ir jābūt vecumā no 20 līdz 70 gadiem un jāsaņem regulāri ienākumi. To apjoms var tikt pārbaudīts, aplūkojot ziņas VID un VSAA datu bāzēs. Šaubu gadījumā Jums var tikt lūgts nosūtīt uzņēmumam bankas konta izrakstu par pēdējiem 6 mēnešiem. Lai būtu droši par klienta godaprātu, Latcredit lv pārbauda ziņas parādnieku melnajos sarakstos – kredītvēstures datu bāzēs, kur apkopoti dati par kavētiem kredītmaksājumiem un pārkāptām parādsaistībām. Cilvēkiem ar negatīvu kredītvēsturi aizņemšanās iespējas ir mazākas, taču izņēmumi, iespējams, var tikt pieļauti, ja iepriekšējie parādi ir nokārtoti.

Pirmajā reizē varat aizņemties no 50 eur līdz 300 eur uz laiku no dažām, līdz 30 dienām. Atmaksājot naudu savlaicīgi jaunajiem klientiem procenti nav jāmaksā. Ņemot kredītu atkārtoti, Latcredit piedāvā saņemt līdz pat 500 eur. Ja vēlaties arī otrajā reizē saņemt aizdevumu bez procentiem, izvērtējiet ātro kredītu piedāvājumus Credit pirmajā lapā. Lai aizņemtos netiek prasīta ķīla, nodrošinājums, galvotājs vai darba vietas izziņa. Latcredit.lv veic datu pārbaudi online vidē, padarot šo procesu maksimāli ātru visiem klientiem.

Kā atmaksāt Latcredit ātro kredītu pareizi?

Nekad neatlieciet kredītu maksājumus uz pēdējo brīdi. Neskatoties uz to, ka Latcredit kredīts ir pieejams ātri, banku maksājumi ne vienmēr notiek tik ātri kā varētu vēlēties. Ja nauda adrsātu sasniegs novēloti, klientiem var tikt prasīts maksāt papildus par līgumsaistību nepildīšanu. Šī iemesla dēļ iesakam veikt naudas pārskaitījumu ne vēlāk kā iepriekšējā darba dienā.

Jūs varat atmaksāt naudu no sava bankas konta, veicot maksājumu bankas filiālē (būs jāmaksā komisijas maksa) vai savā internetbankā. Pēdējā iespēja ir daudz ērtāka un to izmanto vairums Latcredit klienti. Veicot maksājumu, uzdevumā norādiet līguma numuru un vārdu “Atmaksa”. Piemērs: Līguma Nr. SMYZBDLATCREDITLV atmaksa.

Klientiem, kuriem rodas problēmas ar saistību izpildi, ir iespēja pagarināt līgumu. Šī iespēja ir maksas pakalpojums (7,5% no neatmaksātās parāda summas mēnesī), kas ļauj izvairīties no soda naudas. Soda naudas apmērs veido 0,39% no kavētās kredīta pamatsummas par katru aizdevuma atmaksas termiņa nokavējuma dienu (nepārsniedzot 36% virs aizņēmuma likmes gadā). Lai pagarinātu kredītu, pārskaitiet naudu uz kādu no Latcredit.lv bankas kontiem prasītajā apmērā. Ir klienti, kas šādus maksājumus veic regulāri, taču jārēķinas, ka pamatsummas apmērs šādā veidā nesamazinās. Lai ietaupītu naudu, ir vērts pacensties un atmaksāt parādu maksimāli ātri.

Kontaktinformācija

 • AS “Lateko Līzings” (reģ. nr. 40003366651)
 • Adrese: Katlakalna iela 1, Rīga, LV-1073, Rīga
 • Saziņas e-pasts: latcredit at latcredit lv.

LATCREDIT DARBA LAIKS

 • d.d. 8:00 - 22:00
 • b.d. 10:00 - 20:00

SVARĪGĀKAIS

 • Aizdevums 15 minūtēs
 • Pirmais kredīts ar 0%
 • Saņem līdz 300 eur
 • Atmaksā 30 dienu laikā
 • Vecums: 20 - 70 gadi