Skaidras naudas kredīts, nevis pārskaitījums uz bankas kontu mūsdienās kļūst aizvien pieprasītāks. Cilvēki sāk saprast privātuma nozīmi un nevēlas, ka citi – bankas, tuvinieki jebkurš cits, zinātu par parādsaistībām. Šobrīd kredīts skaidrā naudā līdz 5000 eur ir pieejams jau vienas dienas laikā. Jau pirmajā reizē kredīta atmaksas termiņš ir iespējams līdz pat 36 mēnešiem. Izvērtējiet savas finansiālās iespējas atmaksāt aizņēmumu. Aizņemieties atbildīgi.


Prasības skaidras naudas kredīta saņemšanai:

  • Vecums: 20 – 80 gadi
  • Jānorāda ienākumi un izdevumi
  • Mobilais telefons, epasts
  • Atmaksas termiņš: līdz 3 gadiem
  • Aizdevuma summa:  līdz 5000 eiro
  • Parakstot līgumu, līdzi jāņem pase vai ID karte

Pieteikties aizdevumam skaidrā naudā varat 24 stundas diennaktī, bet to saņemt kādā no 90 uzņēmuma filiālēm visā Latvijā darba laikā no plkst. 8:00, līdz plkst. 22:00.


Sadarbībai nostiprinoties, atkārtoti saņemt aizdevumu varēsiet vēl ātrāk, jo pieteikuma izvērtēšanai būs vajadzīgs mazāks laiks. Ja šobrīd neesat pārliecināti, ka skaidras naudas aizdevumi ir tas, kas Jums nepieciešams, izvērtējiet, kuri ātrie kredīti šobrīd ir pieejami bez komisijas maksas un procentiem. Atsevišķos gadījumos tiek piedāvāts aizņemties bez komisijas līdz pat 10000 eur ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem.


Kā tiek vērtēti kredīta pieteikumi?

Saņemot anketu, kredītspeciālisti izvērtē pieteikumā norādīto informāciju, kā arī ziņas, kas atrodamas par klientu parādnieku reģistros un VSAA, VID datu bāzēs (par nomaksātajiem nodokļiem). Šaubu gadījumā Jums var tikt lūgts atsūtīt bankas konta izrakstu par pēdējiem 6 mēnešiem, ja tāds ir pieejams. Pēc pieteikuma apstiprināšanas saņemsiet ziņu savā mobilajā tālrunī un/vai epastā par tālākās sadarbības nosacījumiem. Līgumu jāparaksta klātienē un kredītu skaidrā naudā saņemsiet turpat uz vietas birojā.

Šāda veida kredīta saņemšanas procedūra ļauj saglabāt diskrētumu, pie nosacījuma, ka savlaicīgi pildīsiet līgumsaistības. Ja maksājumi tiek ilgstoši kavēti, naudas atgūšanai tiek rosināta parādu piedziņas procedūra un aizņēmēja vārds tiek iekļauts parādnieku reģistros. Tiklīdz klients parādās kredītu melnajā sarakstā, šo informāciju varēs redzēt jebkurš uzņēmums, kam ir noslēgts sadarbības līgums ar parādnieku reģistru. Ziņas no šī reģistra netiek dzēstas vēl vairākus gadus pēc parādsaistību nokārtošanas.

Kopsavilkums
Nosaukums
Kredīts skaidrā naudā
Apraksts
Latvijā ir pieejami skaidras naudas kredīti ar atmaksas termiņu, līdz 3 gadiem. Aizdevēji aizvien labāk apzinās konfidencialitātes nozīmi.
Autors
Izdevējs
Credit.lv