Ātrie kredīti no 18 gadiem

Kad vajag aizņemties, taču nezini, vai kredītu var saņemt vecuma ierobežojumu dēļ, neuztraucies, tagad tiek piedāvāti aizdevumi, kurus izsniedz cilvēkiem no 18 gadu vecuma. Saņemt kredītu varēsi, ja atbilsti kreditora prasībām aizdevuma saņemšanaia. Pirmkārt, tiks vērtēts, vai tev ir iepriekšējas kredītsaistības, kas var apgrūtināt kredīta izsniegšanu, kā arī to, vai ir iekrājušies parādi un ir ienākumi. Ja parādu nav, ātrie kredīti tagad vairākos uzņēmumos, visticamāk, būs pieejami. Aizdevumiem virs 427 eur  kredītdevēji var izvēlēties nevērtēt maksātspēju, taču tā ir viņu brīva izvēle. Prasības nav augstas, līdz ar to ir šķēršļiem kredīta izsniegšanā nevajadzētu būt, bet ir svarīgi izvērtēt, vai tiešām nepieciešams aizņemties un, vai spēsi naudu atmaksāt. Turpinājumā aplūkosim, kā saņemt šāda veida kredītus un, vai tie tiešām ir izdevīgi.

Aizdevējs Nauda kontā* Pirmais ar 0% Atlaides apmērs (30 d.) Maks. summa 1. reizē Vecums (no/līdz) Aizdevuma termiņš Darba laiks
15 minūtes 1. līdz 425 ar 0% 425 € 18-70 līdz 2 gadiem 8.00-22.00
credit.lv 24 10 minūtes  kredītlīnija ar 0% uz 30 d. 4000 € 18-70 līdz 4 gadiem 8.00-22.00

Kas ir ātrie kredīti un, kuri ātrie kredīti ir pieejami no 18 gadu vecuma?

Pirms aizņemties ir saprast kādas ir ātrā kredīta īpatnības un kam vispār ātrais kredīts ir paredzēts. Tautas valodā ātrais kredīts internetā ir veids kā uz neilgu laiku ātri tikt pie naudas. Šis pakalpojums var tikt lietots visdažādākajiem mērķiem un naudas saņemšana visbiežāk neaizņem vairāk par stundu (darba laikā). Uzreiz jāņem vērā, ka naudas atmaksai, lielākoties, ir paredzēts neilgs laiks – līdz 30 dienām, taču atsevišķos gadījumos var tikt piedāvāts kredītu atmaksāt pa daļām ilgākā laika periodā. Šis kredīta veids populārs ir kļuvis, jo sniedz iespēju iegūt papildus naudas līdzekļus ātri, bez ķīlas un bez pamatojuma. Jā, ņemot ātro kredītu, Jums neviens neprasīs kādam mērķim nauda vajadzīga. Ja aizdevums netiks atgriezts noteiktajā termiņā, jārēķinas, ka var nākties maksāt papildus par saistību nepildīšanu. Detalizēti kredīta atmaksas nosacījumi un visas izmaksas ir atspoguļotas aizdevuma līgumā. Interesanti, ka pēdējos gados tiek piedāvāti arī ātrie kredīti pensionāriem, kas nozīmē, ka sirmgalvjiem ir līdzīgas vajadzības kā jauniešiem un kredīts no 18 vai 19 gadiem tiek izmantots gana bieži. Pirmajā reizē ir iespēja pretendēt uz atlaidēm (ar 0%) komisijai vai procentu maksājumiem.

Ātrā kredīta pieteikuma aizpildīšana

Tiklīdz apdomāti visi plusi un mīnusi un izlemts ņemt ātro kredītu internetā, svarīgi saprast, kas jādara. Pirmkārt, aplūko visus piedāvājumus un izvēlies to, kurš liekas piemērotāks. Spied uz pogas – saņemt kredītu. Norādi nepieciešamo aizdevuma summu, termiņu un aizpildi anketu. Lai apstiprinātu pieteikumu un savu personību, būs jāpārskaita 0,01 eur uz uzņēmuma bankas kontu. Pēc tam gaidi atbildi no kreditora un naudu savā bankas kontā. Ja aizdevējs piedāvā aizņemties sms, tad nākotnē, ņemot kredītu atkārtoti, varēsi pieteikties kredītam nosūtot sms ar prasīto informāciju.

Situācijās, kad viens aizdevējs kredītu atsaka, viss vēl nav zaudēts, jo tirgū darbojas vairāki pakalpojumu sniedzēji. Nosacījumi naudas aizdošanai ir līdzīgi, taču gatavība aizdot naudu var būt dažāda, turklāt arī viena mēneša griezumā. Saņemt kredītu bez oficiāliem ienākumiem, bez darba vietas un ar negatīvu kredītvēsturi nebūs reāli, taču arī šķietami “tīriem” klientiem var gadīties saņemt atteikumu. Iepriekš prognozēt rezultātu nav iespējams, līdz ar to patiesību var noskaidrot tikai rīkojoties. Lai darījums būtu veiksmīgs, atcerieties, ka kredītu no 18 gadiem ir jāatmaksā līgumā noteiktajā termiņā.