Ātrie kredīti no 18 gadiem

Tev ir 18 gadi un steidzami vajadzīgs ātrais aizdevums. Saņemt kredītu ir iespējams arī šādā vecumā. Zemāk apkopoti aizdevēji, kas izsniedz kredītus no 18 gadiem. Visi populārākie ātrie kredīti redzami portāla sākumlapā. Izvērtē iespējas atmaksāt. Aizņemies atbildīgi.

Aizdevējs Nauda kontā* Īpaši noteikumi GPL Maks. summa 1. reizē Vecums (no/līdz) Aizdevuma termiņš Darba laiks
15 minūtes Pirmajā reizē īpaši izdevīgi nosacījumi!  no 19,86% 5000 € 18-70 līdz 5 gadiem 8.00-22.00
credit.lv 24 10 minūtes Bez komisijas maksas  no 19,86% 5000 € 18-70 līdz 5 gadiem 8.00-22.00

Esi kļuvis 18 gadus vecs un vajadzīgs aizdevums?

 

Apsveicam. Pilngadības sasniegšana ir nozīmīgs solis ikviena cilvēka dzīvē un tas notiek tikai vienu reizi.

Šobrīd ir daži kreditori, kas piedāvā kredītu no 18 gadu vecuma. Agrāk tādi bija vairāki, bet vairums no viņiem uzskatīja, ka aizdot naudu 18 gadu veciem jauniešiem ir pārāk liels risks. Nav noslēpums, ka 18 gados tikai retais strādā vai saņem citus ienākumus un tas ir normāli šajā vecumā. Kredītu devējiem turpretim ir ļoti būtiski, lai kredīta ņēmējam ir oficiāli un pārbaudāmi ienākumi. Saskaņā ar Latvijas likumiem pirms aizdot naudu ir jāpārbauda klientu maksātspēja. Apstākļos, kad nav sava bankas konta nav to izdarīt ir ļoti sarežģīti. Rezultātā ir samērā maz tikko pilngadību sasniegušu jauniešu, kas reāli var paņemt kredītu.

Kredīti, kurus var saņemt no 18 gadu vecuma ir apkopoti kredītu salīdzināšanas tabulā (skat. augstāk). 

Pamata prasības, lai saņemtu aizdevumu ir šādas:

  • oficiāli un pārbaudāmi ienākumi;
  • nav kavēti maksājumi vai nenokārtotas parādsaisības;
  • Latvijas pilsonība vai nepilsoņa statuss.

Kas ir ātrie kredīti un, kuri ātrie kredīti ir pieejami no 18 gadu vecuma?

Pirms aizņemties ir saprast kādas ir ātrā kredīta īpatnības un kam vispār ātrais kredīts ir paredzēts. Tautas valodā ātrais kredīts internetā ir veids kā uz neilgu laiku ātri tikt pie naudas. Šis pakalpojums var tikt lietots visdažādākajiem mērķiem un naudas saņemšana visbiežāk neaizņem vairāk par stundu (darba laikā).

Uzreiz jāņem vērā, ka naudas atmaksai, lielākoties, ir paredzēts neilgs laiks – līdz 30 dienām, taču atsevišķos gadījumos var tikt piedāvāts kredītu atmaksāt pa daļām ilgākā laika periodā. Šis kredīta veids populārs ir kļuvis, jo sniedz iespēju iegūt papildus naudas līdzekļus ātri, bez ķīlas un bez pamatojuma. Jā, ņemot ātro kredītu, Jums neviens neprasīs kādam mērķim nauda vajadzīga. Ja aizdevums netiks atgriezts noteiktajā termiņā, jārēķinas, ka var nākties maksāt papildus par saistību nepildīšanu.

Detalizēti kredīta atmaksas nosacījumi un visas izmaksas ir atspoguļotas aizdevuma līgumā. Interesanti, ka pēdējos gados ātrie kredīti no 18 gadiem nav zaudējuši savu popularitāti un joprojām ir gana pieprasīti. Līdzīgi arī pensionāri joprojām aizņemas internetā .Ja nepieciešams aizņemties lielāku naudas summu, var noderēt patēriņa kredīti, kuru limiti mēdz pārsniegt vairākus tūkstošus eiro.

Ātrā kredīta pieteikuma aizpildīšana

Tiklīdz apdomāti visi plusi un mīnusi un izlemts ņemt ātro kredītu internetā, svarīgi saprast, kas jādara.

  • Pirmkārt, aplūko visus piedāvājumus un izvēlies to, kurš liekas piemērotāks.
  • Spied uz pogas – saņemt kredītu.
  • Norādi nepieciešamo aizdevuma summu, termiņu un aizpildi anketu.
  • Lai apstiprinātu pieteikumu un savu personību, būs jāpārskaita 0,01 eur uz uzņēmuma bankas kontu.

Pēc tam gaidi atbildi no kreditora un naudu savā bankas kontā. Ja aizdevējs piedāvā aizņemties sms, tad nākotnē, ņemot kredītu atkārtoti, varēsi pieteikties kredītam nosūtot sms ar prasīto informāciju.

Situācijās, kad viens aizdevējs kredītu atsaka, viss vēl nav zaudēts, jo tirgū darbojas vairāki pakalpojumu sniedzēji. Nosacījumi naudas aizdošanai ir līdzīgi, taču gatavība aizdot naudu var būt dažāda, turklāt arī viena mēneša griezumā.

Saņemt kredītu bez oficiāliem ienākumiem, bez darba vietas un ar negatīvu kredītvēsturi nebūs reāli, taču arī šķietami “tīriem” klientiem var gadīties saņemt atteikumu. Iepriekš prognozēt rezultātu nav iespējams, līdz ar to patiesību var noskaidrot tikai rīkojoties. Lai darījums būtu veiksmīgs, atcerieties, ka kredītu no 18 gadiem ir jāatmaksā līgumā noteiktajā termiņā. Pretējā gadījumā tiksi iekļauts parādnieku reģistros un naudas atgūšanā tiks iesaistīti parādu piedzinēji.

Cik lielu kredīta summu 18 gadu vecumā ir iespējams aizņemties internetā?

Kreditori, kas piešķir ātros aizdevumus iepriekš nevienam nesaka, cik lielu summu būs iespējams aizņemties. Tā vietā katram pašam ir iespējams pieteikumā (kredīta kalkulatorā) norādīt nepieciešamo naudas summu. Pēc pieteikuma aizpildīšanas atliek gaidīt. Situācijās, kad pieprasītā kredīta summa neatbilst aizņēmēja maksātspējai tiks piedāvāts aizņemties mazāk.

Nebūtu nekas pārsteidzošs, ja 18 gadus veciem kredīts maksimālā apmērā, vismaz pirmajā reizē netiek piešķirts. Tā vietā kreditori praktizē mazākas naudas summas aizdošanu – 300 eur vai 500 eur. Ja aizdevums tiek atmaksāts laicīgi, nākamajā reizē kredītlimits var tikt paaugstināts. Daļa kreditoru, piemēram, Credit24 jau pirmajā reizē ir gatavi aizdot pat 5000 eur

Papildus vērts pieminēt aizdevumus ar nodrošinājumu. Tie ir finanšu pakalpojumu, kas tiek pieškirti pret īpašuma vai automašīnas ķīlas nodrošinājumu. Īpašuma cena nereti var pārsniegt pat 100 tūkstošu eiro un kreditori ir gatavi aizdot pat 80% no īpašuma vērtības. Tiesa, minimālais vecums sadarbībai, lielākoties, ir 20 vai pat 22 gadi.

Kas notiek, ja neatmaksāju kredītu savlaicīgi?

Kad paliek 18 gadi, esi ieguvis daudzas privilēģijas – tiesības vēlēt, precēties arī ņemt kredītu. Neliels aizdevums var noderēt ātrākai mērķu sasniegšanai, bet aizņemšanās reizē ir arī atbildība.

Piesakoties kredītam, ir jāpiekrīt līguma noteikumiem. Viens no punktiem paredz kavējuma naudu un soda naudu par savlaicīgu maksājumu neveikšanu. Soda naudas apmērs ir noteikts līgumā un nevar pārsniegt kredīta pamatsummu par vairāk kā 36%.

Otras lielākās sekas ir nokļūšana parādnieku melnajā sarakstā. Parādnieku datu bāzēs tiek apkopotas ziņas par nemaksātājiem un šos datus pārbauda visi aizdevēji pirms jauna kredīta piešķiršanas. Tā kā tev šobrīd ir tikai 18 gadi un nav iepriekš veikti nekādi darījumi, kredītvēsture ir tīra un tādai tai arī vajadzētu palikt.

Sabojāta kredītvēsture ir viens no galvenajiem šķēršliem, lai aizņemtos un tāda tā ir daudziem Latvijas iedzīvotājiem. Slikta kredītvēsture var bloķēt iespējas saņemt mājokļa kredītu vai aizdevumu auto iegādei. Tāpat tā var arī neļaut paņemt mobilo telefonu uz nomaksu vai noslēgt auto vai īpašuma nomas līgumu ar juridisku personu. Viss iepriekš minētais ļauj secināt, ka katra darbība ir no svara un ir ļoti svarīgi atmaksāt aizdevumu savlaicīgi.

Aizņemies tikai tad, ja tiešām vari to atļauties, tas ir nepieciešams un esi izvērtējis visus iespējamos riskus, kas varētu apgrūtināt naudas atmaksu līgumā noteiktajā termiņā.

Kādi ir galvenie iemesli aizņemties 18 gadu vecumā?

Tiem, kas savlaicīgi uzsākuši skolas gaitas 18 gadu vecums sakrīt ar vidusskolas pabeigšanu. Vienlaikus ir arī daudz tādi jaunieši, kas 18 gados vēl sēž skolas solā vai apgūst profesiju arodvidusskolā vai tehnikumā. Uzsākot studijas augstskolā, reizēm ir nepieciešams studējošā vai studiju kredīts tālākas izglītības gaitu finansēšanai. Šis iespējams ir viens no labākajiem iemesliem, lai aizņemtos, jo augstākā izglītība paver ceļu uz labākām karjeras iespējām un nodrošina labākas nākotnes izredzes. Studiju apmaksai ir izveidoti speciāli kreditēšanas nosacījumi un šādus aizdevumus nodrošina bankas.

Kredītlīnija no 18 gadiem un ātrie aizdevumi turpretim ir paredzēti daudz piezemētākiem mērķiem. Steidzami vajag naudu ārkārtas izdevumiem un ir 100% pārliecība, ka spēsi parādu atmaksāt savlaicīgi? Iespējams, ka nebanku aizdevēji var izlīdzēt, bet ir arī citas alternatīvas. Apjautājies par iespējām aizņemties naudu sev tuvajiem cilvēkiem. Pilnīgi iespējams, ka nelielu summu viņi būs gatavi aizdot arī bez procentiem un komisijas maksas.

Kredītsaistību uzņemšanās ir galējais solis situācijās, kad citi risinājumi nav iespējami un arī tad bez tā bieži var iztikt. Bieži daudz labāk ir savilkt jostu ciešāk nekā līst parādos. No otras puses, ir jaunieši, kas 18 gados ir daudz pastāvīgāki, kā citi cilvēki 27 gados. Šādi jaunieši jau vairākus gadus paralēli mācībām strādā, gūst regulārus ienākumus un arī viņiem var rasties papildus tēriņi. Pie šādiem apstākļiem ir grūti argumentēt, kādēļ ņemt kredītu 18 gadu vecumā būtu slikti.

Labākais risinājums šādās reizēs gan būtu paņemt naudu no saviem iekrājumiem. Pieņemot, ka esi darba attiecībās vai gūsti citus ienākumus, visticamāk, esi veicis uzkrājumus, kas tieši tagad var izlīdzēt. Ja tas nav darīts, iespējams, ir vērts atlikt konkrētā mērķa īstenošanu uz dažiem mēnešiem vai ilgāku laiku un nopelnīt naudu citādā veidā. Lai arī kredīta piedāvājumi no 18 gadu vecuma dod iespēju saņemt papildus finansējumu jau tajā pašā dienā, rūpīgi izvērtē vai spēj uzņemties šādas saistības un varēsi atmaksāt naudu noteiktajā termiņā.