Kredīts ārzemēs strādājošajiem ir aizdevums bez nodrošinājuma, kas tiek izsniegts, pārbaudot informāciju par klienta oficiālajiem ienākumiem ārzemēs. Lai arī daudz tiek runāts, ka dzimtenē pieejamie aizdevumi ir dārgi, tomēr interneta kredītu segmentā procentu likmes mēdz būt būtiski zemākas nekā līdzīgiem finanšu pakalpojumiem, piemēram, Anglijā.


 • Reģistrācijas izmaksas: bez komisijas (bez maksas)
 • Kredīta summa: no 500 eur līdz 25000 eur
 • Atmaksas termiņš: no 3 mēnešiem līdz 10 gadiem
 • Procentu likme: likmes apmērs atkarīgs no kredīvēstures, ienākumiem, izvēlētā termiņa, kredīta summas u.c. mainīgajiem.
 • Nauda kontā: ~30 minūtes pēc pieteikuma aizpildīšanas
 • Pieteikšanās: aizpildot pieteikumu internetā

pieteikt aizdevumu

Atbilstības nosacījumi

Šis aizņēmumu veids ir paredzēts ārzemēs strādājošajiem LR pilsoņiem vai nepilsoņiem, kas sasnieguši 20 gadu vecumu. Lai pretendētu uz kredītu ir vajadzīgs:

 • oficiāliem (pārbaudāmiem) ienākumiemārzemēs strādājošajiem aizdevums tiek piešķirts pēc izvērtēšanas
 • savs konts bankā Latvijā (ar pieeju internetbankai)
 • epasts
 • mobilais tālrunis
 • jābūt vismaz 20 gadus vecam

Jau šobrīd aktīvs kredīts citā uzņēmumā vai kredītiestādē nav šķērslis, lai aizņemtos, pie nosacījuma, ka ienākumu apmērs ir pietiekami augsts. Katrs pieteikums tiek vērtēts individuāli.

Galvenās priekšrocības

Dzīvojot ārzemēs – Anglijā, Īrijā, Vācijā, Zviedrijā, Norvēģijā vai citur patēriņa kredīts var būt nepieciešams daudzās situācijās un ir labi, ja tam var pieteikties dzimtajā zemē. Pieejamais aizdevuma apmērs neļauj iegādāties nekustamo īpašumu – māju vai dzīvokli Rīgā, taču var noderēt mazāku mērķu piepildīšanai. Aizdevumu piesakot internetā, atbildi par tā pieejamību saņemsiet epastā vai ar sms. Ja būs nepieciešama papildus informācija ar jums sazināsies uzņēmuma kredītspeciālists.

Elastīgs – jūsu izvēlēts atmaksas termiņš – sniedz iespēju variēt kredītmaksājuma apmēru pēc saviem ieskatiem. Uzreiz gan jāatceras, ka garāks atmaksas periods ilgtermiņā nozīmē, ka visā periodā procentos samaksāsiet ir vairāk, tādēļ ir jāvērtē, kurš variants ir izdevīgāks. Ja esiet droši, ka pārskatāmā nākotnē būs pieejami papildus brīvie naudas līdzekļi (mantojums, algas paaugstinājums, prēmija, īpašuma pārdošana) varat izvēlēties garāku atmaksas termiņu. Latvijas likumi paredz, ka kredītu var atmaksāt pirms termiņa bez papildus komisijas maksas (līguma noteikumu ietvaros). Atmaksājiet ātrāk un ietaupiet uz procentiem.

Ja vēlaties iegūt papildus informāciju par Latvijā pieejamajiem aizdevumiem, ielūkojieties Credit ātro kredītu sadaļā. Aizņemieties atbildīgi. Izvērtējiet savas finansiālās iespējas atmaksāt aizdevumu savlaicīgi. Ja rodas šaubas par savu maksātspēju, centieties atturēties no aizņemšanās.