Nav nekāds noslēpums, ka jaunie ātrie kredīti un arī citi jaunie aizdevumi nereti ir paši izdevīgākie. Uzņēmumi ir gatavi piedāvāt dažādas atlaides, lai tikai palielinātu klientu skaitu un kļūtu pamanāmāki. Kredītņēmējiem tas nozīmē, ka ir iespēja saņemt kredītu izdevīgāk. Zemāk varat apskatīt jaunākos ātro kredītu aizdevējus. Aizņemieties atbildīgi. Izvērtējiet iespējas atmaksāt.

Aizdevējs Nauda kontā* Atlaides Maks. summa 1. reizē Vecums (no/līdz) Aizdevuma termiņš Darba laiks
informācija 10 minūtes 1. līdz 3000 eur ar 0% (30 dienas) 3000 € 20-70 līdz 30 dienām 👷‍ 8.00-22.00
b.d.9.00-20.00

informācija

10 minūtes 3000 € 20-75 līdz 30 dienām 7.00 – 23.00
vivus credit.lv
informācija
15 minūtes Ikmēneša aizdevuma likme no 0,75% 7000 € 20-75 līdz 5 gadiem 7.00-23.00
ondo credit.lvinformācija 10 minūtes 1. līdz 3000 eur ar 0% (30 dienas) 3000 € 20-75 elastīgs 7.00-23.00
informācija 15 minūtes 1. līdz 500 eur ar 0%
(60 dienas)
3000 € 20-80 līdz 5 gadiem 8.00-22.00

Kā saprast vai jaunie ātrie kredīti ir izdevīgāki?

Pievērsiet uzmanību šobrīd spēkā esošajām akcijām. Ja tiek piedāvāts aizņemties bez komisijas vai bez procentiem, tā ir laba zīme. Vēl ir jāskatās kāds ir akcijas termiņš un maksimāli pieejamā aizdevuma summa. Nav jēga aizņemties 200 eur ar 0%, ja Jums ir vajadzīgs kredīts 1000 eur vai 5000 eur apmērā. Ja nepieciešama lielāka izvēles iespēja, ielūkojieties Credit sākuma lapā vai izmantojiet navigāciju lapas augšpusē un salīdziniet jaunos aizdevumus ar visiem pārējiem. Sadaļā ātrie kredīti var redzēt, ka vairāki īstermiņa aizdevumu uzņēmumi šobrīd piedāvā iespēju aizņemties bez komisijas maksas un bez procentiem uz laiku līdz trīsdesmit dienām.

Kā aizņemties no jauna aizdevēja internetā?

Aizņemties no jauna aizdvēja var tieši tāpat kā no vecajiem kreditoriem. Izvēlieties piedāvājumu un aizpildiet pieteikuma anketu, norādot vēlamo summ un termiņu. Saskaņā ar Latvijas likumiem kredītoriem ir obligāti jāpārbauda klientu maksātspēja. Papildus tiek vērtēta arī kreditēšanas vēsture. Šaubu gadījumā aizdevējs var prasīt bankas konta izrakstu par pēdējo pārskata periodu. Lēmumu par kredīta izsniegšanu uzņēmumi (darba laikā) pieņem dažu minūšu laikā. Ja lēmums ir pozitīvs naudu kontā vienas bankas ietvaros bieži var saņemt jau dažu 10 – 15 minūtēs.

Pievērsiet uzmanību aizdevēja īpašajiem piedāvājumiem, atlaidēm, pieejamās summas apmēram, atmaksas termiņam un darba laikam. Pieteikuma aizpildīšanai nav vajadzīgas īpašas prasmes. Ja iepriekš esat aizpildījuši jebkādu deklarāciju vai veikuši bankas pārskaitījumu interneta bankā, problēmām nevajadzētu rasties. Pirms aizdot naudu kreditori izvērtē klienta kredītreitingu un maksātspēju. Process ir gandrīz pilnībā automatizēts, taču reizēs, kad vajadzīga padziļināta izvērtēšana, var būt nepieciešams nedaudz ilgāks laiks.

Svarīgi – nauda tiek pārskaitīta tikai uz aizņēmēja privāto bankas kontu. Kredītu nevar saņemt draugu, tuvinieku vai paziņu kontā. Šāda prasība ir ieviesta, lai mazinātu krāpniecības riskus digitālajos norēķinos un pārskaitījumos.

Atbildīga aizņemšanās spēkā arī pie jauniem kreditoriem

Pirms ņemt kredītu rūpīgi izvērtējiet savas finansiālās iespējas. Iepazīstieties ar līguma nosacījumiem, sevišķi aizdevuma izmaksu pozīcijām un iespējamajām soda sankcijām par saistību nepildīšanu. Dzīvē mēdz gadīties visādi un pat vislabākie nodomi reizēm nepiepildās. Parāds nav brālis un naudas atgūšanā uzņēmumi mēdz iesaistīt parādu piedziņas kompānijas un var vērsties arī tiesā. Tā kā parādu piedziņas procedūra ir saistīta ar papildus izmaksām nemaksātāju interesēs ir panākt, lai lieta tik tālu nenonāktu un savstarpējās nesaskaņas tiktu atrisinātas mierīgā veidā.

Jaunie un vecie aizdevēji mūsdienās cīnās par katru klientu un ir gatavi piedāvāt īpaši izdevīgus nosacījumus jaunajiem klientiem, kas ir gatavi aizņemties pirmo reizi. Aizņēmējiem, kam vajadzīgs jauns kredīts ar sliktu kredītvēsturi atteikumi jāpiedzīvo biežāk, sevišķi situācijās, kad kavētie parādi nav nomaksāti. Tiem, kas plāno aizņemties būtu svarīgi censties sakārtot savu kreditēšanas vēsturi vēl pirms pieteikuma aizpildīšanas. Mūsdienās uzņēmumi izmanto vienotu kredītreģistru, kur redzamas visas kredītsaistības par pēdējiem gadiem, padarot lēmumu pieņemšanu daudz vienkāršāku un pārskatāmāku.

Apstākļos, kad aizdevuma pieteikums tiek noraidīts vienā uzņēmumā, jums joprojām ir iespēja pieteikties kredītam pie cita aizdevēja.