Ferratum ātrais kredīts

ferratum-lvPirmais īstermiņa aizdevums no Ferratum ir pieejams ar 0%. Aizņemieties līdz 350 eur bez komisijas un 30 dienu laikā atmaksājiet tieši tik, cik aizņēmāties. Piedāvājums attiecas tikai uz jaunajiem klientiem, izvēloties īstermiņa kredītu. Izvērtējiet savas vajadzības un iespējas atmaksāt naudu. Aizņemieties atbildīgi. 

Darba laiks

 • d.d. 8:00 - 20:00
 • sestdienās 9:00 - 18:00
 • svētdienās 10:00 - 18:00
 • pieteikumus pieņem 24h diennaktī

Svarīgākaispar Ferratum

 • Kredīts jau 15 minūtēs*
 • Pirmais īstermiņa kredīts līdz 350 eur ar 0%
 • Atmaksā 30 dienu laikā
 • Vecums: 20 - 75 gadi
 • Pieejami arī citi kredītu veidi


 Kā aizņemties Ferratum?

 • Ferratum Bank pieņem klientu pieteikumus 24 stundas diennaktī.
 • Lai pieteiktos kredītam, klikšķiniet uz pogas – Saņemt naudu. Turpinājumā norādiet aizdevuma lielumu (10 – 400 eur) un atmaksas termiņu (līdz 30 dienām). Ņemiet vērā, ka 0% kredīts jaunajiem klientiem ir pieejams līdz 350 eur. Citu aizdevēju piedāvājumus varat atrast Credit sākuma lapā.
 • Pēc anketas aizpildīšanas, Jums būs no savas internetbankas jāpārskaita 0,01 eur uz Ferratum-lv bankas kontu. Šis maksājums ļaus pārliecināties par Jūsu identitāti un pasargā abas puses no krāpniecības riskiem.
 • Pēc profila apstiprināšanas nekas vairāk nav jādara. Uzņēmuma kredītspeciālisti izvērtēs Jūsu pieteikumu (darba laikā) un sniegs atbildi par aizdevuma pieejamību. Ja lēmums būs pozitīvs, naudu kontā saņemsiet jau pavisam drīz.
 • Papildus tam varat izvēties arī citus pakalpojumu veidus – kredītlīnija vai patēriņa kredīts. Katram no šiem aizdevumu veidiem ir atšķirīgi atmaksas nosacījumi un termiņi.

Aizņemšanās nosacījumi

Saņemt kredītu var ikviens, kurš atbilst kreditora svarīgākajām prasībām:

 • vecums 20 – 75 gadi;
 • ir savs bankas konts, epasts, mobilais tālrunis;
 • ir regulāri ienākumi;
 • nav kavēti maksājumi vai kredītsaistības citos uzņēmumos.

Aizpildot kredīta pieteikuma anketu, Jums ir jānorāda vārds, uzvārds, epasts, personas kods un jāpiekrīt, ka uzņēmums pārbaudīs valsts uzturētajās datu bāzēs pieejamo informāciju par nomaksātajiem nodokļiem. Vērtējot klienta atbilstību galvenā uzmanība tiek pievērsta ienākumu apmēram un ziņām par kredītvēsturi (sniedz privāti uzņēmumi, kas uztur parādnieku datu bāzes). Par norādītās informācijas pareizību atbild klients. Ferratum kredīts ir pieejams cilvēkiem ar oficiāliem, pārbaudāmiem ienākumiem, kas automātiski liedz iespēju aizņemties bez jebkādiem ienākumiem.

Tā kā aizdevumi tiek piešķirti bez ķīlas un galvotāja, tad par kredīta nodrošinājumu kalpo klienta ienākumi. Ikmēneša atalgojums kalpo kā apliecinājums tam, ka kredītņēmējs būs spējīgs līguma saistības. Ja radīsies kādi neskaidri jautājumi, kredītspeciālists ar Jums sazināsies, tādēļ obligāti norādiet pareizu sava mobilā tālruņa numuru un neaizmirstiet iepazīties ar līguma nosacījumiem.


Cik izmaksā Ferratum kredīts?

Pats pirmais kredīts ferratum ir pieejams ar 0%, bet, aizņemoties īsterminā atkārtoti, būs jāmaksā komisijā 8,8% no aizdevuma summas mēnesī (GPL – 179,03%). Pieteikums darba laikā tiek izskatīts ne ilgāk kā 15 minūšu laikā. Tas nozīmē, ka atmaksājot visu summu savlaīcigi ir pieejams pirmas kredīts bez maksas, bet pastāvīgajiem klientiem, izvēloties īstermiņa ātro kredītu ir jāmaksā iepriekš minētie procentu maksājumi.

Situācijās, kad parādu nav iespējams atmaksāt laikus, Ferratum credit ļauj pagarināt līgumu 2 reizes (par maksu). Kavētājiem, kas ignorē šo iespēju tiek aprēķināta soda nauda – 0.29% līdz 0.3467% no neatmaksātās parāda summas dienā, ar nosacījumu, ka nekādā gadījumā nokavējuma procenti nepārsniegs 100% no aizdevuma pamatsummas.

Ilustratīvi Izmaksu piemēri:

 • Izvēlietoties 1. īstermiņa kredītu līdz 350 eur apmērā uz 30 dienām, jāatmaksā 350 eur (izpildot līguma saistības)
 • Izvēloties  2. kredītu, piemēram, 350 eur apmērā uz 30 dienām. Atmaksājiet 350 eur pamatsummu + 30,80 eur procentos. Kopā 380,80 eur.

Piesakot aizdevumu, līgumā redzēsiet visus maksājumus, kas jāveic bez slēptām izmaksām. Jautājumu gadījumā sazinieties ar uzņēmuma klientu apkalpošanas speciālistiem.

Piedāvājuma priekšrocības

 • bezprocentu aizņēmums līdz 350 eur (jaunajiem klientiem uz 30 d.).
 • ātra kredīta noformēšana un saņemšana (pārskaitījums tiek veikts 15 minūtēs pēc pieteikuma apstiprināšanas).
 • piesakieties aizdevumam 24 stundas diennaktī internetā no jebkuras vietas.
 • naudu saņemsiet savā bankas kontā (tas ir droši un ērti).
 • nav jānorāda kredīta saņemšanas mērķis (tērējiet naudu pēc saviem ieskatiem).

 Biežāk uzdotie jautājumi

1. Vai aizdevuma atmaksas termiņu ir iespējams pagarināt?

Jā, Jūs varat pagarināt ātros kredītus 2 reizes. Šī iespēja ir maksas pakalpojums. Precīzas izmaksas varat noskaidrot savā lietotāja profilā vai sazinoties ar uzņēmuma kredītspeciālistiem.

2. Vai kredītu drīkst atmaksāt pirms termiņa?

Saskaņā ar Latvijas likumiem Jums ir tiesības veikt pirmstermiņa aizdevuma atmaksu, turklāt bez papildus komisijas. Papildus tam Jums ir tiesības 14 dienu laikā pēc kredīta saņemšanas izmantot atteikuma tiesības. Tā kā ātrie kredīti tiek izsniegti uz laiku līdz 30 dienām, tad šajā variantā spēkā var būt īpaši nosacījumi un ietaupījums atmaksājot ātrāk ātro kredītu, visticamāk, būs ļoti neliels. Attiecībā uz citiem ferratumbank piedāvatajiem pakalpojumiem – patēriņa kredītu un kredītlīniju, ietaupījums atgriežot naudu pirms termiņa būs daudz lielāks.

3. Vai pastāvīgajiem klientiem ir pieejamas atlaides?

Aizņemoties pirmajā reizē varat pretendēt uz bezprocentu kredītu. Otrajā reizē ir spēkā standarta nosacījumi un izmaksas (saskaņā ar cenrādi).

4. Vai drīkst aizņemties uz drauga vai tuvinieka vārda?

Nedrīkst, jo aizdevums tiek pārskaitīts tikai uz pieteikuma iesniedzēja personīgo bankas kontu. Šis ierobežojums ir spēkā, lai izvairītos no krāpniecības riskiem. Lai apstiprinātu pieteikumu, klientam no sava konta ir jāpārkaita 0,01 eur uz uzņēmuma bankas kontu.

5. Vai es varu paņemt vairākus kredītus vienlaicīgi? 

Ja ir paņemts patēriņa kredīts vai ātrais aizdevums, pieteikties papildus kredītam nevar, līdz brīdim, kamēr nav atmaksāts iepriekšējais. TIe klienti, kuriem ir noslēgts kredītlīnijas līgums var saņemt papildus aizdevumu sava kredītlimita ietvaros, saskaņā ar līguma nosacījumiem.

Papildus aizņemšanās iespējas Jūs varat atrast portāla Credit sākuma lapā. Latvijā ir vairāki uzņēmumi, kas jaunajiem klientiem aizdod naudu īstermiņā bez procentiem, t.sk. sohocredit, viasms un smscredit. Šī piedāvājuma galvenā priekšrocība ir daudzveidīgais pakalpojumu klāsts un starptautiskā pieredze, kas ļauj nodrošināt kvalitatīvus pakalpojumus.


Kopsavilkums

Kredītu var saņemt LR pilsoņi vecumā no 20 līdz 75 gadiem, pie nosacījuma, ka ir regulāri ienākumi un laba kredītvēsture. Naudas saņemšanai aizpildiet pieteikumu, apstipriniet profilu un sekojot instrukcijām. Pieteikumi tiek vērtēti ļoti ātri un arī naudas pārskaitījumiem parasti nav nekādas aizķeršanās.

Atlaides un akcijas attiecas tikai uz jaunajiem kredītņēmējiem, kas no ferratum bank ņem aizdevumu pirmo reizi. Šādiem klientiem ir pieejams īstermiņa aizdevums līdz 350 eur ar 0% uz laiku līdz 30 dienām. Ja vajag vairāk, tiek piedāvāts izmantot kredītlīniju vai patēriņa kredītu, taču jāņem vērā, ka vienlaikus šajā uzņēmumā var paņemt tikai vienu aizdevumu. Tiem, kuriem ir vajadzīgs lielāks aizņēmums ir vērs arī aplūkot, ko piedāvā patēriņa kredītu uzņēmumi (piedāvājumus skat. lapas augšpusē). Galvenais, kam jāpievērš uzmanība – gada procentu likme un, ja, iespējams, vai uzņēmums piedāvā kredītus ar īpašām atlaidēm.

Klienti, kas nevar savlaicīgi nokārtot saistības var izmantot iespēju pagarināt aizdevumu vai arī rēķināties ar papildus maksājumiem. Soda naudas apmērs ir atkarīgs no kredīta atmaksas termiņa un variē robežās no 0.29% līdz 0.3467% no neatmaksātās aizņēmuma summas dienā. Galējie soda mēri ir parāda piedziņas nodošana parādu piedzinējiem un/vai tiesai. Tāpat nemaksātājiem jārēķinas, ka par saistību nepildīšanu viņi tiks iekļauti parādnieku reģistros, kas vēlāk radīs problēmas aizņemties atkārtoti vai, piemēram, paņemt mobilo telefonu uz nomaksu. Ferratum atsauksmes liecina, ka tā prakse nav nekas neparasts un šādi rīkojas arī citi nebanku kredītu uzņēmumi. Šī iemesla dēļ pirms tiek ņemts ātrais kredīts ir ļoti svarīgi izvērtēt visus par un pret un pārliecināties par savām iespējām. 


Kontaktinformācija

Uzņēmumam nav sava adrese Latvijā. Tas ir daļa no starptautiskas ķēdes ar galveno biroju Maltā.

 • adrese:14 High Street, Sliema SLM 1551, Malta
 • jautājumu gadījumā rakstiet: info at ferratumbank lv