E Lats ātrais kredīts

Uzņēmums E Lats piedāvā klientiem iespēju izmantot lombarda pakalpojumus un saņemt ātro aizdevumu uz laiku līdz 30 dienām. Lai saņ mtu kredītu ir jādodas uz uzņēmuma filiālēm vai arī to var izdarīt internetā. Pirms aizņemties, izvērtējiet iespējas atmaksāt. Aizņemieties atbildīgi.

Ieķīlāt iespējams visdažādākās mantas (juvelieristrādājumi, tehnika, dārgmetāli, monētas, zelts). Ja parāds netiek atmaksāts laicīgi, uzņēmums šīs mantas pārdod tālāk, turklāt ne tikai klātienē, bet arī savā internetveikalā. Šāda pieeja nodrošina iespēju Latvijas iedzīvotājiem iegādāties lietotas no juridiskas personas, nevis tikai sludinājumu portālos.

Kā pieteikties E lats kredītam?

Lai pieteiktos aizdevumam, Jums uzņēmuma mājaslapā aizdevumu kalkulatorā ir jānorāda vēlamā aizdevuma summa un termiņš. Lai apstiprinātu pieteikumu, ir jāverificē lietotāja profils, ko iespējams izdarīt pārskaitot 0,01 eur uz uzņēmuma bankas kontu. Kad tas izdarīts, atliek gaidīt atbildi par aizdevuma pieejamību no uzņēmuma pārstāvjiem.

Situācijās, kad vēlaties saņemt kredītu pret ķīlu, ir jāapemeklē e-lats filiāle, ņemot līdzi ķīlu un personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte). Pieejamās summas apmērs šajā gadījumā būs atkarīgs no mantas novērtējuma vērtības. Uzreiz jārēķinas, ka ķīlas naudā var saņemt tikai daļu no preces reālās vērtības. Uzņēmuma mērķis nav no klientiem pirkt preces, bet, aizdodot naudu, pelnīt uz procentiem. Ķīla kalpo kā papildus nodrošinājums un palielina iespējas, ka klienti pildīs līgumsaistības savlaicīgi.

Kam ir pieejams E-Lats aizdevums?

Pieteikties e-kredits aizdevumam internetā var ikviens Latvijas iedzīvotājs, kas sasniedzis 21 gada vecumu un nav kavējis citu kredītu vai pakalpojumu apmaksu. Visātrāk naudu kontā var saņemt Swedbank un SEB klienti, jo tieši šajās kredītiestādēs uzņēmumam ir atvērts bankas konts. Ar negatīvu kredītvēsturi aizņemties bez nodrošinājuma šajā uzņēmumā nav iespējams. Saņemot pieteikumu tiek izvērtēti visi uzņēmuma rīcībā esošie dati par klientu, t.sk. pārbaudītas ziņas parādnieku reģistros. Lēmuma pieņemšanai ir vajadzīgs neilgs laiks un pēc pieteikuma apstiprināšanas, vienas bankas ietvaros, ātrie kredīti pieejami aptuveni 30 minūšu laikā (darba laikā). Ja pieteikums tiek aizpildīts ārpus darba laika, tad jārēķinas, ka naudu varēs saņemt ātrākais nākamajā dienā.

Elats piedāvātie lombarda pakalpojumi ļauj tikt pie aizņēmuma vēl ātrāk. Ja dzīvojat blakus kādai no filiālēm, tad, paņemot līdzi ķīlu, naudu varēsiet saņemt jau pēc dažām minūtēm. Ieķīlāt mantas var jau no 18 gadu vecuma, taču līdzi obligāti jābūt personu apliecinošam dokumentam.

Kā atmaksāt naudu?

Atmaksāt aizdevumu, kas paņemts pret ķīlu var ļoti vienkārši – dodieties uz filiāli, kurā ņēmāt aizdevumu un atmaksājiet pamatsummu plus procentus. Lai atgrieztu naudu par internetā ņemtiem kredītiem, ieejiet savā internetbankas profilā un veiciet maksājumu uz uzņēmuma bankas kontu. Maksājuma uzdevumā norādiet šādu informāciju:

 • saņēmējs: SIA E-LATS
 • reģistrācijas numurs: 40003482835
 • maksājuma mērķis: norādiet aizdevuma numuru un savu personas kodu
 • konta numurs: šo varat redzēt savā lietotāja profilā

Veicot atmaksu, pats svarīgākais ir norādīt precīzu konta numuru, jo tikai tas noteiks, vai nauda sasniegs pareizo adresātu. Situācijās, kad pārskaitījums tiek veikts uz nepareizu kontu, atgūt naudu var tikai ar saņēmēja piekrišanu, tādēļ esiet precīzi. Līdzīgus aizdevumus bez ķīlas Latvijā piedāvā arī crediton, credit24, ferratum, vivus un citi patēriņa kreditēšanas uzņēmumi.

Kontakti

 • sia “e-lats” (reģ. nr. 40003482835)
 • Adrese: Bauskas iela 20, Rīga, LV-1004
 • Saziņas e-pasts: elats at elats.lv

credit.lv home

E-LATS DARBA LAIKS

 • d.d. 8:00 - 19:00
 • b.d. 8:00 - 19:00

SVARĪGĀKAIS

 • Aizņēmumi ar vai bez ķīlas
 • Piesakies internetā vai pret ķīlu filiālēs
 • Atmaksā laicīgi
 • Ātrai izvērtēšana