Crediton ātrais kredīts

crediton

Šobrīd Crediton piedāvājumā ir kredīts līdz 4000 eur ar atmaksas termiņu no 3 līdz 60 mēnešiem ir pieejams arī jaunajiem klientiem. Piedāvājuma ietvaros nauda jāatmaksā saskaņā ar līguma nosacījumiem.  Pieteikties aizņēmumamno 100 līdz 4000 eur var 24 stundas diennaktī. Izvērtējiet iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemieties atbildīgi.


Pieteikties aizdevumam

 • Aizpildiet aizdevuma saņemšanas anketu 
 • Apstipriniet savu jaunizveidoto profilu, pārskaitot no sava konta uzņēmumam 0,01 eur. Šī procedūra ir vajadzīga drošības apsvērumu dēļ un ļauj pārliecināties, ka anketas iesniedzējs ir konta īpašnieks.
 • Saņemiet atbildi par kredīta pieejamību un naudu savā kontā jau dažās minūtēs (darba laikā).

Ņemiet vērā, ka visātrāk ātros kredītus nosūtīs Citadele, Swedbank, Norvik un Luminor (DNB/Nordea) klientiem. Ja Jums ir atvērts maksājumu konts citā kredītiestādē, līdz naudas saņemšanai var paiet ilgāks laiks..

Kam tiek piešķirts kredīts?

Iespējas aizņemties var būt visiem, kas atbilst izvirzītajiem nosacījumiem:

 • ir vecumā no 20 līdz 75 gadiem
 • ir savs konts kādā no bankām Latvijā un mobilais tālrunis
 • saņem regulārus ienākumus
 • svarīgi – piesakoties aizdevumiem virs 425 eur būs nepieciešams nosūtīt bankas konta izrakstu
 • + kredīts var būt pieejams arī ārzemēs strādājošajiem

Datu pārbaude noris internetā un naudu kontā jūs varat saņemt bez viesošanās uzņēmuma birojā. Visas formalitātes tiek nokārtotas attālināti bez nepieciešamības iesniegt dokumentus drukātā formā. Šis ir pats galvenais iemesls, kādēļ internetā pieejamie kredīti tiek izmantoti visdažādākajām vajadzībām.

Crediton aizdevuma izmaksas

Precīzas kredīta izmaksas vienmēr ir atkarīgas no izvēlētā kredīta veida, termiņa, summas un sadarbības vēstures. Aplūkosim divus iespējamos crediton.lv izmaksu piemērs (detalizēts cenu piedāvājums būs redzams pēc pieteikuma aizpildīšanas).

1. Ilustratīvs piemērs

Pirmais īstermiņa aizdevums 350 eur uz 30 dienām [Šobrīd nav piedāvājumā.]

 • Kredīts – 350 eur
 • GPL – 0%
 • Jāatdod – 350 eur (30 d.)

2. Ilustratīvs piemērs [katram klientam 

Patēriņa kredīts 500 eur uz 90 dienām

 • Kredīts – 500 eur
 • GPL – 44%
 • Jāatdod 530,92 eur

Situācijās, kad maksājumi netiek veikti un kredīts netiek pagarināts tiek aprēķināta soda nauda (0,1% dienā). Papildus tam naudas atgūšanai var tikt piesaistīti parādu piedzinēji un/vai tiesa, kā arī nemaksātājs var tikt iekļauts parādnieku reģistros. Radušās papildus izmaksas ir jāsedz kredītņēmējam.

Kā atmaksāt kredītu pareizi un droši?

Finanšu darījumos pats svarīgākais ir izvērtēt riskus un atmaksāt parādus savlaicīgi. Neatlieciet naudas atmaksu uz pēdējo brīdi un pārskaitiet naudu uz uzņēmuma kontu laikus. Ja maksājums aizkavēsies, aizdevējam būs tiesības prasīt jums maksāt par laikus neizpildītām līgumsaistībām.

Pats vienkāršākais veids, kā nokārtot maksājumu ir izmantot savu internetbanku. Svarīgi ievērot precizitāti. Maksājuma uzdevumā ir jānorāda pareizs uzņēmuma nosaukums (skat. zemāk), bet maksājuma mērķī vārdi Aizdevuma atmaksa, kā arī savs personas kods, aizdevuma kods. Crediton klientu vajadzībām kreditoram ir atvērti konti vairākās bankās, kas nodrošina, ka naudas pārskaitījumu var veikt ar a) zemākām izmaksām un b) nauda sasniedz uzņēmumu maksimāli ātri.

Klienti, kas aizņēmušies lielākas naudas summas uz ilgāku termiņu var ietaupīt atmaksājot kredītu pirms termiņa bez papildus komisijas maksas. Lai izmantotu šo iespēju vispirms ir jānosūta epastā ieskanēts iesniegums vai jānogādā tas ar pasta palīdzību uz uzņēmuma biroju.

Klientiem, kuriem nepieciešams papildus laiks, lai segtu saistības ir iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu uz 15 vai 30 dienām, samaksājot par to noteiktu naudas summu. Ņemiet vēŗa, ka patēriņa aizdevumu un kredītlīniju var pagarināt trīs reizes pēc kārtas. Kad tas izdarīts, vismaz vienu reizi ir jāsedz paredzētais ikmēneša maksājums  un tad pagarināšanu varēs veikt atkārtoti.

Kontaktinformācija

 • SIA “Creamfinance Latvia”
 • reģ. nr. 40103283854
 • adrese: Uriekstes iela 2a-24, Rīga, LV – 1005
 • Licencēts uzņēmums – Jā (PTAC izsniegtās licences Nr. NK-2016-017).
 • info at crediton.lv

Atsauksmes par crediton liecina, ka tā pakalpojumus izmanto vairāki tūkstoši iedzīvotāju Rīgā un Latvijā. Kreditēšanas pakalpojumus šis uzņēmums sniedz jau vairākus gadus un šobrīd ir atvēris filiāles vairākās Eiropas valstīs. Citu nebanku aizdevēju piedāvājumus varat aplūkot Credit sākuma lapā vai izmantojot navigācijas iespējas lapas augšpusē.

Biežāk uzdotie jautājumi

Ko darīt, ja nevaru tikt galā ar saistībām?

Reizēs, kad nevari izpildīt kredīstaistības un veikt maksājumu saskaņā ar iepriekš noslēgto vienošanos, vari izmantot iespēju pagarināt aizdevumu. Ja rodas lielākas problēmas ar saistību izpildi, sazinies ar uzņēmuma pārstāvjiem pa telefonu vai epastā, lai vienotos par abām pusēm pieņemamu risinājumu. Papildus padomus un atbalstu ir iespējams meklēt arī Latvijas alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijā. Noteiktās situācijās asociācija var kalpot kā starpnieks starp aizņēmēju un aizdevēju.

Vai ir iespējams nomainīt bankas konta numuru?

Jā. Lai nomainītu savam profilam piesaistīto bankas kontu nosūtiet 0,01 eur no sava jaunā konta uz uzņēmuma kontu. Maksājuma mērķi norādiet šādu informāciju: Konta maiņa. Ņemiet vērā, ka jaunajam kontam ir obligāti jābūt reģistrētam uz jūsu vārda.

Vai es varu atmaksāt parādu pirms termiņa?

Jā. Jūs varat segt kredītsaistības jebkurā brīdī bez papildus komisijas maksas. Aizdevumiem, kas izsniegti uz ilgāku termiņu, atmaksājot naudu ātrāk ir iespējams ietaupīt uz procentu maksājumiem.

Vai pirmais īstermiņa aizdevums tiešām ir bez maksas?

Klienti, kas piesakas īstermiņa kredītam pirmo reizi un aizņemas līdz 425 eur var 30 dienas nemaksāt procentus. Ja saistības tiek izpildītas savlaicīgi, var uzskatīt, ka kredīts ir piešķirts bez papildus maksas. Situācijās, kad termiņš netiek ievērots, ir jārēķinas ar papildus izmaksām. Detalizēti visas aizdevuma izmaksas ir aprakstītas līgumā.

Vai aizdevuma saņemšanai ir nepieciešama ķīla vai galvotājs?

Nē. Crediton aizdod naudu bez nodrošinājuma un nav vajadzīgs arī galvotājs. Pirms kredīta piešķiršanas, izmantojot speciālus algoritmus un internetā pieejamās datu bāzes tiek aprēķināta katra klienta kredītspēja. Vajadzības gadījumā var tikt prasīts nosūtīt bankas konta izrakstu par pēdējiem sešiem mēnešiem. Nekādas citas papildus garantijas no klientiem netiek prasītas.

Ko darīt, ja esmu aizmirsi savu paroli?

Noklikšķini uz izvēlnes “Aizmirsi paroli”, ievadi savu epastu un jaunā parole tiks nosūtīta uz tavu epastu. Ja rodas problēmas ar paroles atjaunošanu sazinies ar uzņēmuma pārstāvjiem pa telefonu vai epastā. Visas neskaidrības ir iespējams ātri atrisināt.

DARBA LAIKS

 • d.d. 8:00 - 22:00
 • b.d. 10:00 - 20:00
 • Pieteikšanās 00-24

Svarīgākais par Crediton

 • Kredīts jau 15 minūtēs*
 • Pirmajā reizē aizdevums ar elastīgiem nosacījumiem
 • Maksimālā summa 1. reizē 4000 eur
 • Vecums: 20 - 75 gadi
 • Visātrāk saņem Swedbank, Citadele, Luminor (Nordea, DNB) un Norvik bankas klienti