Credit24 Ātrais kredīts

credit24No Credit24 var aizņemties no 50 eur līdz 4000 eur ar atmaksas termiņu līdz 36 mēnešiem. Pirmajā reizē spēkā īpaši piedāvājumi un akcijas. Varat izmantot divu veidu pakalpojumus – standarta aizdevumu ar fiksētu atmaksas termiņu vai kredītlīniju ar elastīgu atmaksas termiņu. Naudu kontā varat saņemt jau 10 minūtēs. Izvērtējiet iespējas atmaksāt ātro aizdevumu. Aizņemieties atbildīgi.

Pieteikties kredītam internetā

Saņemt credit24 ātro kredītu

Lai aizņemtos no Credit24 veiciet šādas darbības 1.) klikšķiniet uz pogas – Saņemt ātro kredītu, 2.) izvēlieties kredītlīniju vai aizdevumu un norādiet vēlamo summu, 3.) aizpildiet klienta reģistrācijas formu (pārskaitiet 0,01 eur uz uzņēmuma kontu AS Swedbank), 4.) saņemiet naudu kontā (pēc pieteikuma apstiprināšanas).

 

Atšķirībā no citiem aizdevējiem Credit24 neļauj pārbaudīt izmaksas pirms pieteikuma aizpildīšanas. Vienīgā iespēja saņemt aizdevuma piedāvājumu ir reģistrēties un norādīt vēlamo kredīta summas lielumu. Ņemiet vērā, ka kredīta atmaksas termiņa pagarinājums klientiem nav pieejams.

credit24.lv reģistrācijas, naudas saņemšanas un atmaksas attēls

 

Nosacījumi Credit24 aizdevuma saņemšanai

Credit24 kredīts tāpat kā citi aizdevumi online ir pieejami LR pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kas atbilst noteiktām prasībām:

 • vecums no 18 līdz 70 gadiem;
 • ir savs bankas konts;
 • ir savs epasts un mobilais tālrunis;
 • ir regulāri ienākumi;
 • ir pozitīva kredītvēsture vai nav kredītvēsture (iepriekš neesat aizņēmušies).

Pieteikumi aizdevumam tiek izvērtēti ļoti ātri un nav nepieciešama izziņa no darba vietas, galvotājs vai ķīla. Visus vajadzīgos datus Kredit24 speciālisti var iegūt caur internetu. Šaubu gadījumā Jūms var tikt lūgts atsūtīt bankas konta izrakstu par pēdējiem 3 līdz 6 mēnešiem. Klientiem bez oficiāliem (pārbaudāmiem) ienākumiem aizņemties nebūs iespējams. Kredīts bez darba vietas var tikt piešķirts, ja Jums ir citi ienākumi – pensija, stipendija, pabalsti, cita veida ienākumi. Pats svarīgākais, lai kredītspeciālisti varētu pārliecināties, ka ienākumu apmērs ir pietiekams kredītsaistību segšanai.

Visātrāk naudu kontā saņemsiet, ja Jums ir konts AS Swedbank. Brīdī, kad Latvijā pilnībā tiks ieviesti zibmaksājumi Jūsu bankai vairs nebūs nozīme, jo visi pārskaitījumi noritēs dažu sekunžu laikā. Pirmajā reizē var tikt piedāvāts aizņemties mazāku summu par maksimāli iespējamo. Sadarbībai nostiprinoties Credit24 var palielināt Jūsu kredītlimitu un varēsiet aizņemties jau vairāk.

Kāda ir atšķirība starp 2 piedāvātajiem pakalpojumiem – kredītlīniju un aizdevumu?

Uzņēmums piedāvā pieteikties kredītlīnijai un kredītam. Kredītlīnija ir jauns pakalpojums, taču tai ir vairākas būtiskas priekšrocības. Pirmkārt, elastīgs atmaksas termiņš un iespēja veikt izmaksu mobilajā lietotnē. Otrkārt, izvēloties kredītlīniju, Jūs varat to izmantot 30 dienas bez procentiem (akcijas nosacījumu ietvaros). Procenti par kredītlīniju ir jāmaksā tikai tad, kad aizdevumu reāli izmantojat un tas ir izdevīgi tajās reizēs, kad vēlaties būt droši par iespēju aizņemties, bet nevēlaties tērēt naudu bez vajadzības. Standarta aizdevums turpretim ir parasts aizņēmums uz ierastiem nosacījumiem. Klients saņem visu naudas summu uzreiz un atmaksā pa daļām saskaņā ar kredīta atmaksas grafiku.

Cik maksā kredīts Credit24?

Aizņemoties pirmajā reizē, jaunie klienti var uz noteiktu laiku izmantot īpaši izdevīgus piedāvājumus (ar 0%). Piesakoties pakalpojumam atkārtoti, atlaides vairs netiek piedāvātas un būs jāmaksā komisijas maksa un procenti.

Kredīta izmaksas katram klientam tiek noteiktas individuāli, ņemot vērā ienākumus, izdevumus, sadarbību un kredītvēsturi. Minimālā GPL ir 51,98%, bet maksimālā 218,87%. Ja vēlaties aizņemties īstermiņā, līdz 30 dienām, pārbaudiet sadaļā Ātrie kredīti piedāvājumus, kas šobrīd ir pieejami bez procentiem.

Atšķirībā no lielākās daļas kreditoru, Credit24 nepiedāvā iespēju pagarināt aizdevumu. Tas nozīmē, ka par katru nokavēto dienu aizdevējs ir tiesīgs aprēķināt nokavējuam procentus (maks. 100% no aizdevuma pamatsummas). Lai atgūtu naudu uzņēmums var vērsties pie licencētiem parādu piedzinējiem un/vai tiesā. Šādas darbības rada papildus izdevumus, kurus pēc tam ir jāapmaksā parādniekam. Saistību nepildīšana var negatīvi ietekmēt kredītņēmēja vēsturi, jo ziņas par pārkāpuma faktu, apmēru un citi dati tiek iekļauti parādnieku reģistros. No šāda negatīvā scenārija var izvairīties, ja aizņēmums tiek atmaksāts savlaicīgi, saskaņā ar līguma nosacījumiem.

Aizņemties Credit 24

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai man ir vajadzīgi oficiāli ienākumi, lai varētu aizņemties?

Aizdevuma atmaksas veikšanai ir vajadzīgi regulāri ienākumi. Par ienākumu apmēra atbilstību pārliecinās uzņēmuma speciālisti.

Vai es varu saņemt kredītlīniju, ja man jau ir paņemts aizdevums un otrādi?

Nē. Klientiem vienlaikus var būt tikai viens aktīvs kredīts. Kad atmaksāsiet kādu no aizdevuma veidiem, varēsiet pieteikties otram kredītu veidam.

Cik daudz es varu aizņemties?

Credit24 ļauj aizņemties līdz pat 4000 eur uz laiku līdz 4 gadiem. Katram klientam, kas piesakas aizdevumam tiek noteikts individuāls kredītlimits, pamatojoties uz viņa kredītspējas izvērtējumu. Pieteikumā norādiet vēlamo summu un termiņu un saņemsiet atbildi par pieejamo aizdevuma apmēru.

Vai es varu veikt kredīta atmaksu saskaņā ar grafiku?

Aizdevuma atmaksa ir jāveic saskaņā ar noslēgto līgumu. Katram no pakalpojumu veidiem – aizdevumam un kredītlīnijai ir citi nosacījumi. Elastīgāki noteikumi ir kredītlīnijas atmaksai.

Vai es varu atmaksāt aizdevumu pirms termiņa?

Jā. Šo iespēju nosaka Latvijas likumi. Atmaksājiet naudu ātrāk un, iespējams, varēsiet ietaupīt uz procentu rēķina. Ietaupījums būs lielāks, ja kredīta atmaksas termiņš bija paredzēts garāks.

Vai aizņemoties atkārtoti ir spēkā atlaides?

Uzņēmums regulāri rīko dažādas akcijas, taču parasti vislētākais ir tieši pirmais kredīts, kas pieejams bez komisijas maksas un bez procentiem uz 30 dienām.

Vai ir iespējams aizņemties uz drauga vai radinieka vārda?

Nauda tiek pārskaitīta tikai uz personīgo bankas kontu. Pieteikums ir jāaizpilda un lietotāja profils jāapstprina cilvēkam, kas ņem aizdevumu.

Vai aizdevumu var saņemt naktī?

Aizpildīt pieteikumu varat 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā, ja esat vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Naudas pārskaitījumi tiek veikti tikai no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00. Aizdot naudu nakts stundās ir aizliegts.

Kopsavilkums

Credit24 kredīts tiek izsniegts gan tikko pilngadību sasniegušiem jauniešiem, gan pensijas vecumu sasniegušiem cilvēkiem. Pirms naudas aizdošanas tiek vērtēti visi par klientu pieejamie dati, galveno uzmanību pievēršot ienākumiem, kredītvēsturei un kredītsaistībām. Pozitīva lēmuma gadījumā aizdevumu darba laikā un vienas bankas ietvaros var saņemt jau dažu minūšu laikā. Attiecībā uz klientiem, kas piesakas aizņēmumam pirmo reizi ir spēkā noteikumi, kas sniedz iespēju īstermiņā (līdz 30 dienām) aizņemties bez procentiem. Atšķirībā no citiem uzņēmumiem credit 24 ir gatavs aizdot daudz lielākas summas (līdz 4000 eur), pie nosacījuma, ka kredītņēmējs atbilst izvirzītajām prasībām. Atkārtotam aizdevumam ir spēkā ierastie nosacījumi – jāmaksā noteiktā procentu likme un var tikt piemērota arī komisijas maksa par līguma noslegšanu. Ja vēlaties pārliecināties par šī piedāvājuma atbilstību konkrētā brīža interesēm, salīdziniet to ar citu kreditoru piedāvājumiem Credit sākuma lapā. Uzreiz gan jāņem vērā, ka Credit24 nosacījumi sākotnēji liekas izdevīgāki, jo pieejamās naudas summas un termiņš ir lielāks.

Apstākļos, kad klients nepilda savlaicīgi līguma nosacījumus, uzņēmumam ir tiesības aprēķināt soda naudu par saistību kavēšanu. Kredīta pagarināšanas iespēja šeit nav pieejama, līdz ar to ir jāatceras, ka vienīgā iespēja neiekulties vēl lielākos parādos ir atgriezt visu aizdevuma summu vienā maksājumā. Ja tas netiek darīts, pie darba ķeras parādu piedzinēji, kas radīs papildus izmaksas. Galējā variantā var tikt iesaistīta tiesa, kas lemj par parāda atgūšanu, izmantojot zvērinātu tiesu izpildītāju pakalpojumus. Papildus tam nemaksātāja vāds tiek iekļauts kredītvēstures parādu datu bāzē, kas nākotnē apgrūtina iespējas aizņemties atkārtoti.

Aplūkojot credit24 atsauksmes internetā, var nojaust, ka neapmierināti ir tie aizņēmēji, kas nav laikus atmaksājuši parādus un nauda ir piedzīta piespiedu ceļā. Tās viennozīmīgi ir bijušas nepatīkamas sajūtas un slikta pieredze, bet jāņem vērā, ka šādu praksi pielieto arī bankas. Kredītņēmēji, kas naudu atmaksā laikus pieredze ir pozitīva, jo aizņemumu var pieteikt un saņemt internetā bez ķīlas, turklāt īstermiņa vajadzībām pirmajā reizē arī bez procentiem.

Viss iepriekš minētais ļauj secināt, ka kredītsaistības ir nopietns lēmums un atkarībā no izvēlētā atmaksas termiņa var ietekmēt dzīvi tuvākos mēnešus vai pat gadus. Saņemot kredīta piedāvājumu, savā līgumā varat redzēt sadarbības nosacījumus, t.sk. precīzas izmaksas. Lai izvairītos no pārsteigumiem nākotnē, obligāti iepazīstaties ar līguma nosacījumiem. Līgumā ir atspoguļotas visas izmaksas, kas var rasties saistību noslēgšanas termiņā. Ja radušies papildus jautājumi, sazinieties ar uzņēmuma kreditēšanas speciālistiem.

Kontaktinformācija

 • SIA “IPF Digital” (pārstāv credit24) (reģ. nr. 50003913651)
 • Adrese: 13. janvāra iela 3, Rīga, LV-1050
 • Kreditēšanas licences Nr. NK-2016-042.

Darba laiks

 • 00:00 - 24:00 (pieņem pieteikumus)
 • 8:00 - 22:00 (naudas pārskaitījumi)

Svarīgākais par Credit24

 • Nauda kontā -10 minūtēs
 • Jaunajiem klientiem - Atlaides
 • Kredīts no 50 līdz 4000 eur
 • Termiņš līdz 3 gadiem
 • Vecums: 18 - 70 gadi
 • Atvērts konts: Swedbank