Credit24 Ātrais kredīts

credit24No Credit24 var aizņemties no 50 eur līdz 4000 eur ar atmaksas termiņu līdz 36 mēnešiem. Pirmajā reizē spēkā īpaši piedāvājumi un akcijas. Varat izmantot divu veidu pakalpojumus – standarta aizdevumu ar fiksētu atmaksas termiņu vai kredītlīniju ar elastīgu atmaksas termiņu. Naudu kontā varat saņemt jau 10 minūtēs.

Pieteikties kredītam internetā

 

Saņemt credit24 ātro kredītu

Lai aizņemtos no Credit24 veiciet šādas darbības 1.) klikšķiniet uz pogas – Saņemt ātro kredītu, 2.) izvēlieties kredītlīniju vai aizdevumu un norādiet vēlamo summu, 3.) aizpildiet klienta reģistrācijas formu (pārskaitiet 0,01 eur uz uzņēmuma kontu AS Swedbank), 4.) saņemiet naudu kontā (pēc pieteikuma apstiprināšanas).

 

Atšķirībā no citiem aizdevējiem Credit24 neļauj pārbaudīt izmaksas pirms pieteikuma aizpildīšanas. Vienīgā iespēja saņemt aizdevuma piedāvājumu ir reģistrēties un norādīt vēlamo kredīta summas lielumu. Ņemiet vērā, ka kredīta atmaksas termiņa pagarinājums klientiem nav pieejams.

 

Nosacījumi Credit24 aizdevuma saņemšanai

Credit24 kredīts tāpat kā citi aizdevumi online ir pieejami LR pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kas atbilst noteiktām prasībām:

 • vecums no 18 līdz 70 gadiem;
 • ir savs bankas konts;
 • ir savs epasts un mobilais tālrunis;
 • ir regulāri ienākumi;
 • ir pozitīva kredītvēsture vai nav kredītvēsture (iepriekš neesat aizņēmušies).

Pieteikumi aizdevumam tiek izvērtēti ļoti ātri un nav nepieciešama izziņa no darba vietas, galvotājs vai ķīla. Visus vajadzīgos datus Kredit24 speciālisti var iegūt caur internetu. Šaubu gadījumā Jūms var tikt lūgts atsūtīt bankas konta izrakstu par pēdējiem 3 līdz 6 mēnešiem. Klientiem bez oficiāliem (pārbaudāmiem) ienākumiem aizņemties nebūs iespējams. Kredīts bez darba vietas var tikt piešķirts, ja Jums ir citi ienākumi – pensija, stipendija, pabalsti, cita veida ienākumi. Pats svarīgākais, lai kredītspeciālisti varētu pārliecināties, ka ienākumu apmērs ir pietiekams kredītsaistību segšanai.

Visātrāk naudu kontā saņemsiet, ja Jums ir konts AS Swedbank. Brīdī, kad Latvijā pilnībā tiks ieviesti zibmaksājumi Jūsu bankai vairs nebūs nozīme, jo visi pārskaitījumi noritēs dažu sekunžu laikā. Pirmajā reizē var tikt piedāvāts aizņemties mazāku summu par maksimāli iespējamo. Sadarbībai nostiprinoties Credit24 var palielināt Jūsu kredītlimitu un varēsiet aizņemties jau vairāk.

Kāda ir atšķirība starp 2 piedāvātajiem pakalpojumiem – kredītlīniju un aizdevumu?

Uzņēmums piedāvā pieteikties kredītlīnijai un kredītam. Kredītlīnija ir jauns pakalpojums, taču tai ir vairākas būtiskas priekšrocības. Pirmkārt, elastīgs atmaksas termiņš un iespēja veikt izmaksu mobilajā lietotnē. Otrkārt, izvēloties kredītlīniju, Jūs varat to izmantot 30 dienas bez procentiem (akcijas nosacījumu ietvaros). Procenti par kredītlīniju ir jāmaksā tikai tad, kad aizdevumu reāli izmantojat un tas ir izdevīgi tajās reizēs, kad vēlaties būt droši par iespēju aizņemties, bet nevēlaties tērēt naudu bez vajadzības. Standarta aizdevums turpretim ir parasts aizņēmums uz ierastiem nosacījumiem. Klients saņem visu naudas summu uzreiz un atmaksā pa daļām saskaņā ar kredīta atmaksas grafiku.

Cik maksā kredīts Credit24?

Aizņemoties pirmajā reizē, jaunie klienti var uz noteiktu laiku izmantot īpaši izdevīgus piedāvājumus (ar 0%). Piesakoties pakalpojumam atkārtoti, atlaides vairs netiek piedāvātas un būs jāmaksā komisijas maksa un procenti.

Kredīta izmaksas katram klientam tiek noteiktas individuāli, ņemot vērā ienākumus, izdevumus, sadarbību un kredītvēsturi. Minimālā GPL ir 51,98%, bet maksimālā 218,87%. Ja vēlaties aizņemties īstermiņā, līdz 30 dienām, pārbaudiet sadaļā Ātrie kredīti piedāvājumus, kas šobrīd ir pieejami bez procentiem.

Atšķirībā no lielākās daļas kreditoru, Credit24 nepiedāvā iespēju pagarināt aizdevumu. Tas nozīmē, ka par katru nokavēto dienu aizdevējs ir tiesīgs aprēķināt nokavējuam procentus (maks. 100% no aizdevuma pamatsummas). Lai atgūtu naudu uzņēmums var vērsties pie licencētiem parādu piedzinējiem un/vai tiesā. Šādas darbības rada papildus izdevumus, kurus pēc tam ir jāapmaksā parādniekam. Saistību nepildīšana var negatīvi ietekmēt kredītņēmēja vēsturi, jo ziņas par pārkāpuma faktu, apmēru un citi dati tiek iekļauti parādnieku reģistros. No šāda negatīvā scenārija var izvairīties, ja aizņēmums tiek atmaksāts savlaicīgi, saskaņā ar līguma nosacījumiem.

Aizņemties Credit 24

Credit24.lv kontakti

 • SIA “IPF Digital” (reģ. nr. 50003913651)
 • Adrese: 13. janvāra iela 3, Rīga, LV-1050
 • Patērētāju kreditēšanas licences Nr. NK-2016-042.

Priekšnoteikumi, lai aizņemšanās būtu atbildīga

Kredītsaistības ir nopietns lēmums un atkarībā no izvēlētā atmaksas termiņa var ietekmēt jūsu dzīvi tuvākos mēnešus vai pat gadus. Ātro kredītu pakalpojums ir paredzēts, galvenokārt, īstermiņa vajadzībām, taču šajā uzņēmumā jūs varat aizņemties arī uz ilgāku laiku (līdz 4 gadiem). Saņemot kredīta piedāvājumu, savā līgumā varat redzēt sadarbības nosacījumus, t.sk. precīzas izmaksas. Lai izvairītos no pārsteigumiem nākotnē, obligāti iepazīstaties ar līguma nosacījumiem un, ja ir neskaidrības, sazinieties ar kredīspeciālistiem. Nokavējuma procenti credit24 tiek aprēķināti par katru kavēto dienu, līdz ar to ir svarīgi, lai saistību izpilde notiktu saskaņā ar kredīta atmaksas grafiku. Viens no nepatīkamākajiem scenārijiem ir parāda atgūšana piespiedu kārtā, izmantojot parādu piedzinējus vai tiesu. Vajadzības gadījumā parāda piedziņa var tikt vērsta arī pret kustamo vai nekustamo īpašumu. Riski ir augsti, taču jāsaprot, ka līdzīgi nosacījumi ir praktiski visiem aizdevējiem. Pats būtiskākais ir saprast uz kādiem nosacījumiem piekrītat sadarboties un pēc tam šos nosacījumus arī pildīt. Aizņemieties atbildīgi. Izvērtējiet iespējas atmaksāt.

 

Darba laiks

 • 00:00 - 24:00 (pieņem pieteikumus)
 • 8:00 - 22:00 (naudas pārskaitījumi)

Svarīgākais par Credit24

 • Nauda kontā -10 minūtēs
 • Jaunajiem klientiem - Atlaides
 • Kredīts no 50 līdz 4000 eur
 • Termiņš līdz 3 gadiem
 • Vecums: 18 - 70 gadi
 • Atvērts konts: Swedbank