Creamcredit Ātrais kredīts

creamcredit logo

Reģistrējies Creamcredit aizdevumam (no 500 līdz 10 tūkstošiem eiro) un atmaksā pakāpeniski – saskaņā ar maksājumu grafiku. Pieteikumā jānorāda vēlamā summa, ikmēneša maksājuma lielums, ienākumu un izdevumu apmērs. Pēc kredīta pieprasījuma apstiprināšanas naudu kontā vienas bankas ietvaros var saņemt jau 15 minūtēs. Uzziniet vairāk par citām aizņemšanās iespējām Credit sākumlapā. Izvērtējiet iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemieties atbildīgi.

Saņemt Creamcredit aizdevumu

 • Aizpildiet kredīta pieteikumu (klikšķiniet uz izvēlnes Saņemt naudu), norādot precīzu informāciju par sevi. Neaizmirstiet iepazīties ar līguma nosacījumiem un pakalpojuma paredzamajām izmaksām. Kredītu kalkulatorā redzamajai informācijai ir tikai ilustratīva nozīme. Katram klientam tiek sagatavots individuāls piedāvājums ar konkrētajai situācijai atbilstošiem kreditēšanas nosacījumiem.
 • Pieteikuma apstiprināšanai nevajag pārskaitīt 1 centu, kā to prasa citi uzņēmumi. Creamcredit izmanto Instantor pakalpojumus, kas ļauj pārbaudīt identitāti bez naudas pārskaitījuma.
 • Piedāvājums tiek sagatavots 2 minūšu laikā pēc reģistrācijas apstiprināšanas.
 • Izvērtējot klienta iesniegto pieteikumu, kredītspeciālisti pievērš uzmanību ienākumiem, izdevumiem, kredītsaistībām, kredītvēsturei un citiem faktoriem.Pozitīva lēmuma gadījumā naudu kontā vienas kredītiestādes ietvaros saņemsiet jau aptuveni 15 minūšu laikā.

Aizņemšanās nosacījumi

Galvenie kritēriji kredīta saņemšanai ir pavisam vienkārši

 • vecums 20 – 70 gadi;
 • ir personīgais konts bankā Latvijā, epasts, aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums (Latvijā);
 • ir regulāri, oficiāli ienākumi;
 • nav kavēti maksājumi vai kredītsaistības citos uzņēmumos.

Analizējot publiskajos datu reģistros un pieteikumā norādīto informāciju, uzņēmums pieņem izsvērtu lēmumu par aizdevuma piešķiršanas iespējām. Katram klientam tiek noteikts individuāls kredītreitings, kas nosaka viņa kredītspēju jeb kredītlimitu. Pieejamā kredīta summa, procentu likme un ikmēneša maksājuma apmērs ir atkārgs no Jūsu kredītreitinga un naudas izmaksām konkrētajā brīdi. Lai pārliecinātos par norādīto datu pareizumu, cream credit var lūgt atsūtīt bankas konta izrakstu par pēdējiem mēnešiem.

Naudas aizdošanai netiek prasīta izziņa no darba devēja, galvotājs vai nodrošinājums. Pēc pieteikuma apstiprināšanas naudu varat saņemt ātri, bez drukātām izziņām un liekām formalitātēm. Tas ir viens no galvenajiem bonusiem, ko sniedz ātrais kredīts internetā. Visi sadarbības nosacījumi, t.sk. izmaksas ir detalizēti aprakstīti līgumā.

Kredīta izmaksas

Katram klientiem tiek noteikti individuāli sadarbības nosacījumi, balstoties uz kredītreitingu. Mēneša procentu likme var svārstīties robežās no 2,4% līdz 6%, savukārt gada procentu likme (GPL) var tikt noteikta no 33% līdz 100%. Aizdevuma kopējās izmaksās vienmēr ietilpst šādas izmaksu pozīcijas:

 • pakalpojuma maksa  – 0,50 eur/mēn. sedz klienta maksātspējas pārbaudi parādnieku datu bāzēs;
 • kredīta apkalpošanas un maksājumu apstrādes maksa – 0,5% no ikmēneša pamatsummas maksājuma + 0,35 eur mēnesī;
 • procentu likme – tiek noteikta indviduāli.

Kredīta kalkulators

Parādīt creamcredit ikmēneša maksājuma apmēru un atmaksas termiņu.

Ilustratīvs izmaksu piemērs

Galvenās priekšrocības

 • individuālas procentu likmes;
 • liela pieejamā aizdevuma summa (līdz 10000 eur);
 • saņemtais piedāvājums ir spēkā 48 stundas (ir laiks izsvērt visus par un pret);
 • ātra kredīta izsniegšana;
 • iespēja pagarināt ikmēneša maksājuma (maksas pakalpojums);
 • netiek prasīta ķīla, galvotājs vai naudas izlietošanas mērķis;
 • licencēts aizdevējs.

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Vai aizdevuma atmaksu var pagarināt?

Vienu reizi sešos mēnešos Jūs varat pieprasīt iespēju pagarināt ikmēneša maksājuma termiņu. Šī iespēja ir maksas pakalpojums, kura izmaksas varat uzzināt sazinoties ar uzņēmuma kredītspeciālistiem.

2. Vai ir iespējams atmaksāt kredītu pirms termiņa?

Jūs varat atmaksāt visu kredītu vai tā daļu pirms termiņa.Tas ir labs veids kā ietaupīt naudu uz procentu maksājumiem un izlietot ietaupīto naudu citiem mērķiem. Lai veiktu atmaksu, pārbaudiet savā profilā atlikušo parāda summu un pārskaitiet naudu uz Creamcredit bankas kontu. Pēc tam nosūtiet ziņu par veikto maksājumu uz uzņēmuma saziņas epastu, lai kredītspeciālisti varētu pārliecināties, ka saistības ir nokārtotas pilnībā.

3. Kā izmantot atteikuma tiesības?

Saskaņā ar Latvijas likumiem, aizņēmējam ir tiesības 14 dienu laikā no līguma spēkā stāšanās atteikties no līguma. Lai to paveiktu, aizņēmējam ir jāsazinās ar uzņēmumu vienā no trīs veidiem – nosūtot iesniegumu ierakstītā vēstulē, epastā vai piezvanot (sarunas tiek ierakstītas). Pēc sava lēmuma paziņošanas aizņēmējam ir pienākums 30 dienu laikā no iesnieguma nosūtīšanas dienas atmaksāt uzņēmumam kredīta pamatsummu un komisiju, kas aprēķināta par faktisko kredīta lietošanas laiku, kā arī sedz visas izmaksas, kas saistītas ar Aizdevuma un Komisijas samaksu Aizdevējam.

4. Kā es varu atmaksāt kredītu?

Lielākā daļa klientu izvēlas atmaksāt parādu, izmantojot savu internetbankas kontu, retāk veicot maksājumu no savas bankas filiāles. Papildus šai iespējai Creamcredit piedāvā izveidot automātisko ikmēneša maksājumu (internetbankā) vai izmantot bankas maksājumu karšu tiešā debeta iespēju. Pēdējais variants paredz, ka klients savā profilā ievada kredītkartes datus un atļauj uzņēmumam turpmāk izmantot tiešo debetu ikmēneša maksājuma ieturēšanai.

5. Vai es varu aizņemties bez oficiāliem ienākumiem?

Nē, kredīts nevar tikt piešķirts, ja klientam nav oficiāli ienākumi. Ja Jūs saņemat algu aploksnē, kreditors nevar pārliecināties par norādītā ienākumu apmēra patiesumu.

6. . Vai ir iespējams aizņemties uz radinieka vai drauga vārda?

Nē, nauda tiek pārskaitīta tikai uz klienta personīgo bankas kontu. Ja Jums nav savs konts, dodieties uz kādu no Latvijā reģistrētajām komercbankām un atveriet jaunu kontu.

7. Cik ilgā laikā es varu saņemt naudu?

Trīs komercbanku – Citadele, Luminor un Norvik  banku klienti naudu kontā var saņemt jau 15 minūtēs pēc aizdevuma pieprasījuma apstiprināšanas. Pārējiem kredītņēmējiem, līdz naudas saņemšanai būs jāgaida ilgāks laiks.

8. Kādas ir creamcredit atsauksmes?

Visi, kas atmaksā naudu savlaicīgi var būt apmierināti ar saņemto pakalpojumu, jo nebanku kreditors piedāvā vienas no zemākajām procentu likmēm Latvijā. Aizņēmēji, kas kavē parāda atmaksu var izrādīt sašutumu, ka viņiem tiek prasīts atmaksāt naudu saskaņā ar līguma nosacījumiem. Šis aizdevējs ir saņēmis PTAC licenci, kas tam dod tiesības darboties visā Latvijas teritorijā, kā arī nodrošina, ka PTAC veic uzņēmuma uzraudzību un vajadzības gadījumā var palīdzēt aizsargāt patērētāju intereses komunikācijā ar šo aizdevēju.

Kontaktinformācija

Creamcredit kontakti

 • SIA “Creamfinance Latvia”
 • adrese: Uriekstes 2A-24, Rīga, Latvija, LV-1005
 • mājaslapa: creamcredit.lv

Kopsavilkums

Pretendēt uz finansējuma saņemšanu Creamcredit var Latvijas iedzīvotāji, kam ir oficiāli, regulāri ienākumi un nav problemātiska kredītvēsture. Lai pārliecinātos par klienta kredītspēju, pirms naudas aizdošanas tiek veikta visu pieejamo datu analīze. Pozitīva lēmuma gadījumā vairāku banku klienti var saņemt aizdevumu jau 15 minūtēs pēc pieteikuma apstiprināšanas.

Pieteikumu varat aizpildīt sev ērtā vietā un laikā un saņemtais piedāvājums būs spēkā 48 stundas pēc tā saņemšanas. Jau pirmajā reizē varat pieteikties maksimālajai kredīta summai, bet tās pieejamība būs atkarīga no jūsu finansiālajām iespējām un kredītretiinga. Kredītu varat atmaksāt pat 36 mēnešu laikā. Izvēloties garāku termiņu, varat samazināt ikmēneša maksājuma apmēru, bet pieaugs kopējā summa, ko laika gaitā samaksāsiet aizdevējam. Saskaņā ar uzņēmuma sniegto informāciju, tā procentu likmes ir vienas no zemākajām starp līdzīga profila uzņēmumiem. Transportlīdzekļu īpašniekiem alternatīva iespēja finansējuma piesaistei varētu būtu aizņemšanās pret auto ķīlu, ko piedāvā citi uzņēmumi.

Apstākļos, kad pēc aizņemšanās saprotat, ka konkrētajā mēnesī nevarēsiet izpildīt visas saistības, varat pieteikties uz kredīta pagarināšanu. Creamcredit ļauj šādu iespēju izmantot vienu reizi sešos mēnešos, turklāt tas ir maksas pakalpojums. Kredīta brīvdienas netiek piedāvātas. Pirms aizņemties rūpīgi izvērtējiet iespējas atmaksāt naudu līgumā noteiktajā termiņā, ņemot vērā, ka noteiktajā laika ietvarā Jums var rasties arī citi papildus tēriņi. Aizņemieties atbildīgi.

 

Darba laiks

 • d.d. 8:00 - 22:00
 • b.d. 10:00 - 20:00
 • pieteikumus pieņem 24h diennaktī

Svarīgākais par Creamcredit

 • Aizdevums15 minūtēs pēc apstiprināšanas*
 • No 500 eur līdz 10000 eur
 • Atmaksas termiņš 6 līdz 36 mēneši t
 • Vecums: 20 - 70 gadi
 • GPL no 33% līdz 100%
 • *Visātrāk saņem Citadele, Norvik, Luminor un Swedbank klienti