BEZPROCENTU KREDĪTS

Izvēlieties sev piemērotāko bezprocentu kredītu vai aizdevumu veidu no 50 eur līdz 3000 eur ar termiņu no dažām dienām līdz vairākiem gadiem. Piesakot aizdevumu internetā, naudu saņemsiet savā bankas kontā jau pavisam drīz. Tabulā iekļauti arī aizdevēji, kas piedāvā aizdevumus ar procentiem. Izvērtējiet savas vajadzības un iespējas atmaksāt. Aizņemieties atbildīgi.

Aizdevējs Nauda kontā* Atlaides Maks. summa 1. reizē Vecums (no/līdz) Aizdevuma termiņš Darba laiks
soho credit.lvinformācija 15 minūtēs Jaunums 1000 € 20-75 līdz 24 mēnešiem 👷‍ 8.00-22.00
b.d.9.00-21.00
via sms credit.lv
informācija
15 minūtes 1. līdz 3000 eur ar 0% (30 dienas) 3000 € 20-70 elastīgs 👷‍ 8.00-22.00
b.d.9.00-20.00

informācija
10 minūtes 1. līdz 1000 eur ar 0% (30 dienas) 1000 € 20-75 līdz 30 dienām 7.00 – 23.00
sms credit.lv
informācija
10 minūtes 1. līdz 500 eur ar 0% (30 dienas) 500 € 20-75 elastīgs 7.00-23.00
informācija 10 minūtes 25000 € 19-75 līdz 10 gadiem 👷‍ 9.00-18.00
Sestd.10.00-14.00
ondo credit.lvinformācija 10 minūtes 1. līdz 500 eur ar 0% (30 dienas) 500 € 20-75 elastīgs 7.00-23.00
vivus credit.lv
informācija
15 minūtes  7000 € 20-75 līdz 5 gadiem 7.00-23.00

credit.lv 24

informācija

10 minūtes 4000 € 18-70 līdz 3 gadiem 8.00-22.00
informācija 15 minūtes 2000 € 21-70 līdz 12 mēnešiem 👷‍ 8.00-22.00
b.d.9.00-18.00

Svarīgākais par bezprocentu kredītiem internetā

Bezprocentu kredīts jeb pirmais kredīts bez maksas, lielākoties, ir īstermiņa aizdevums, kas jāatlīdzina ne vēlāk kā 30 dienu laikā. Atsevišķās situācijās var būt pieejami arī kredīti ar 0% uz diviem vai trīs mēnešiem, bet tas ir salīdzinoši reti (skat. tabulu). Šī iemesla dēļ aizņemoties ilgtermiņā ir ļoti būtiski pievērst uzmanību procentu likmēm un citiem iespējamiem maksājumiem, kas atspoguļoti līguma nosacījumos. Gadījumos, kad plānots iegādāties kādu preci vai auto ir vērts painteresēties vai nav pieejams bezprocentu līzings. Protams, arī šādās reizēs Jums var tikt prasīta komisijas maksa par līguma noformēšanu, bet kopumā tas varētu būt izdevīgāk kā kredīti. Maksimālā summa, ko var īstermiņā saņemt bez procentiem no nebanku kreditoriem ir 4000 eur, taču absolūti lielākā daļa nav gatava aizdot vairāk par 215 eur. Plašāku informāciju par šobrīd aktuālajiem piedāvājumiem varat iegūt kredītu salīdzināšanas tabulā.

Aizņēmēju ērtībai, kreditori strādā bez brīvdienām un pieteikumus pieņem arī naktīs. Saņemt kredītu nakts stundās nav iespējams, jo valsts vēlas pasargāt savus pilsoņus no nepārdomātas aizņemšanās. Pirmais kredīts bez maksas nozīmē, ka procenti nav jāmaksā 30 dienas pēc aizdevuma noformēšanas. Kad noteiktais laiks paiet, jārēķinas ar standarta komisiju 8% līdz 20 procentu apmērā no aizdevuma summas mēnesī. Ja vēlesieties pagarinājumu aizdevuma atmaksai, jārēķinas, ka nekādas atlaides šādā variantā netiks piemērotas. Piemēram, par bezprocentu kredīta 200 eur apmērā pagarināšan būs jāmaksā 20 eur līdz 40 eur mēnesī. Naudas izteiksmē tas neliekas daudz, taču jārēķinas, ka kredīta pagarinājums nesamazina aizdevuma pamatsummu un nav finansiāli izdevīgs risinājums.

Ja nākotnē kādreiz būs nepieciešas aizņemties internetā atkārtoti, der atcerēties, ka kredīts bez procentiem vienā uznēmumā ir pieejams tikai vienu reizi. Izdevīgākos aizdevumu piedāvājumus ir vērts meklēt Credit sākuma lapā.

Latvijā ir cilvēki, kuri aizņemas pārāk bieži un kādā brīdī saprot, ka procentos maksā vairāk nekā ir gribējuši vai var atļauties. Tas nav pareizi. Jebkurš ātrais kredīts ir paredzēts tikai īstermiņa vajadzībām un tikai retai lietošanai, nevis kā dzīvesveida sastāvdaļa.

Kā notiek kredīta saņemšana?

Salīdzini kredītu piedāvājumus, spied uz pogas – Saņemt kredītu. Kredīta kalkulatorā norādi nepieciešamo summu un termiņu. Aizpildi pieteikuma anketu un apstiprini savu lietotāja profilu, pārskaitot 1 centu uz aizdevēja bankas kontu. Ātrie kredīti bez procentiem tiek pārskaitīti tikai pēc visu datu izvērtēšanas. Īpaša uzmanība tiek pievērsta ziņām parādnieku reģistros un klienta ienākumiem. Ja visas prasības ir izpildītas, nauda tiek pārskaitīta uz bankas kontu 5 – 15 minūšu laikā pēc pieteikuma apstiprināšanas (vienas bankas ietvaros).

Bezprocentu kredīts nav pieejams šādiem cilvēkiem:

 • Ar sliktu kredītvēsturi. Pat, ja kavētie parādi ir nomaksāti, daļa aizdevēju izvēlas ar kavētājiem nesadarboties.
 • Bez darba vietas un bez oficiāliem ienākumiem.
 • Jaunākiem par 18 gadiem vai vecākiem par 75 gadiem.
 • Bez sava bankas konta, mobilā telefona un epasta.

Noderīga informācija

 • Ņemiet vērā, ka 14 dienu laikā varat atkāpties no kredītlīguma un izmantot atteikuma tiesības.
 • Kredītu varat atmaksāt pirms termiņa bez papildus komisijas maksas, maksājot procentus tikai par faktisko aizņēmuma izmantošanas termiņu.
 • Kavējot kredīta atmaksu, var tikt piemērota soda nauda un klients var tikt iekļauts parādnieku reģistros. Naudas atgūšanai uzņēmumi piesaista parādu piedzinējus un/vai vēršas tiesā.
 • Salīdzinot aizdevumu piedāvājumus, ir noderīgi izmantot gada procentu likmi (gpl), bet bezprocentu aizdevumam gpl parasti ir 0% vai mazāk kā 1%. Precīzu informāciju par izmaksām vienmēr varat redzēt savā līgumā, vēl pirms tā parakstīšanas.
 • Apstākļos, kad šeit redzamie aizdevumu veidi neapmierina Jūsu prasības, aplūkojiet patēriņa kredītu piedāvājumus.

bezprocentu kredits

Kādām vajadzībām ir paredzēti kredīti bez procentiem?

Internetā pieejamie aizdevumi, kas tiek izsniegti īstermiņa vajadzībām pēdējos gados ir kļuvuši populāri. Kredītņēmējiem patīk, ka aizdevumam var pieteikties internetā un nauda tiek pārskaitīta uz bankas kontu. Atkrīt nepieciešamība tērēt laiku, dodoties uz bankas filiāli vai lūgt palīdzību draugiem. Galvenie iemesli, kādēļ aizņēmējiem ir vajadzīgi tieši bezprocentu aizdevumi ir izmaksas. Atmaksājot kredītu līgumā noteiktajā periodā, t.i. ne vēlāk kā 30 dienu laikā nav jāmaksā procenti par finanšu resursu izmantošanu. Šāda iespēja ir vilinoša un aizņēmumam piesakas dažāda vecuma, dzimuma un profesiju pārstāvji.

Ātrie bezprocentu kredīti vairumā gadījumu tiek izmantoti šādiem īstermiņa vai ilgtermiņa mērķiem:

 • transportlīdzekļa iegāde vai remonts (ja plānojat iegādāties automašīnu, piemērotāks būs auto kredīts);
 • elektronikas un sakaru līdzekļu iegāde (mobilie telefoni, datori, planšetes);
 • rēķinu segšana;
 • mājokļa remonts (piemērotāks būtu patēriņa kredīts);
 • parādu segšana (finansisti neiesaka aizņemties naudu parādu atmaksai, bet reizēm tas tiek praktizēts);
 • zāles, medicīnas pakalpojumi, operācijas izdevumu apmaksa.

Aizdodot naudu, kredītu devēji reti prasa iemeslu, kādēļ aizdevums ir nepieciešams. Daļa tomēr savās anketās lūdz norādīt iemeslu, taču tas tiek darīts vairāk statistikas vajadzībām un nemaina lēmumu par naudas aizdošanu vai kredīta atteikšanu. Kā redzams situācijas ir dažādas un šeit pieminēti tikai daži no iespējamiem variantiem. Galvenā motivācija, izvēloties bezprocentu aizņēmumus, ir iespēja ietaupīt uz komisijas maksas un procentu rēķina. Kādēļ maksāt vairāk, ja var nemaksāt – domā daudzi latvieši un meklē piedāvājumus, kas ir lētāki.

Tie Latvijas iedzīvotāji, kas iepriekš jau ir aizņēmušies un ir iekļuvuši parādnieku reģistros, reizēm mēģina atrast, kur pieejams bezprocentu kredīts ar sliktu kredītvēsturi un bez oficiāliem ienākumiem. Iespējams, negatīva kredītvēsture (ieraksts parādnieku reģistros), ja kavētie parādi ir nomaksāti vēl nebūtu par pamatu aizdevuma atteikšanai. Turpretim saņemt kredītu bez oficiāliem ienākumiem mūsdienās vairs netiek piedāvāts. Katram kreditoram ir jāizvērtē klienta maksātspēja un arī kredītspēja. Ja ienākumus nevar pārbaudīt, naudu aizdot nav iespējams, jo pietrūkst datu kredītņēmēja izvērtēšanai.

Publikācija – “Bezprocentu kredīti” pēdējo reizi atjaunota 23.01.2020., papildinot informāciju par kredītu procentu likmēm un papildinot teksta pēdējo daļu.