BEZPROCENTU KREDĪTS

Izvēlieties sev piemērotāko bezprocentu kredītu vai aizdevumu veidu no 50 eur līdz 3000 eur ar termiņu no dažām dienām līdz vairākiem gadiem. Piesakot aizdevumu internetā, naudu saņemsiet savā bankas kontā jau pavisam drīz. Tabulā iekļauti arī aizdevēji, kas piedāvā aizdevumus ar procentiem. Izvērtējiet savas vajadzības un iespējas atmaksāt. Aizņemieties atbildīgi.

Aizdevējs Nauda kontā* Atlaides Maks. summa 1. reizē Vecums (no/līdz) Aizdevuma termiņš Darba laiks
via sms credit.lv
informācija
15 minūtes 1. līdz 3000 eur ar 0% (30 dienas) 3000 € 20-70 elastīgs 👷‍ 8.00-22.00
b.d.9.00-20.00

informācija
10 minūtes 1000 € 20-75 līdz 30 dienām 7.00 – 23.00
ondo credit.lvinformācija 10 minūtes 1. līdz 3000 eur ar 0% (30 dienas) 3000 € 20-75 elastīgs 7.00-23.00
vivus credit.lv
informācija
15 minūtes  Samazināti procenti 7000 € 20-75 līdz 5 gadiem 7.00-23.00
informācija 15 minūtes 2000 € 21-70 līdz 12 mēnešiem 👷‍ 8.00-22.00
b.d.9.00-18.00

Kas ir bezprocentu ātrie kredīti?

Bezprocentu kredīts jeb pirmais kredīts bez maksas, lielākoties, ir īstermiņa aizdevums, kas jāatmaksā ne vēlāk kā 30 dienu laikā. Šāds piedāvājums, lielākoties, ir spēkā un attiecas tikai uz jaunajiem klientiem, kas aizņemas pirmo reizi. Atgriežot naudu 30 dienu periodā, aizņēmējam nav jāmaksā ne komisijas maksa, ne procenti – tikai aizdevuma pamatsumma. Visi nebanku aizdevēji, kas piedāvā aizņemties bez procentiem ir redzami tabulā.

Atsevišķās situācijās var būt pieejami arī kredīti ar 0% uz diviem vai trīs mēnešiem, bet tas ir salīdzinoši reti. Šī iemesla dēļ aizņemoties ilgtermiņā ir ļoti būtiski pievērst uzmanību procentu likmēm un citiem iespējamiem maksājumiem, kas atspoguļoti līguma nosacījumos. Gadījumos, kad plānots iegādāties kādu preci vai auto ir vērts painteresēties vai nav pieejams bezprocentu līzings. Protams, arī šādās reizēs Jums var tikt prasīta komisijas maksa par līguma noformēšanu, bet kopumā tas varētu būt izdevīgāk kā kredīti. Maksimālā summa, ko var īstermiņā saņemt bez procentiem no nebanku kreditoriem ir 3000 eur, taču vairums uz atvieglotiem nosacījumiem aizdod līdz 500 eur.

Ja nākotnē kādreiz būs nepieciešas aizņemties internetā atkārtoti, der atcerēties, ka kredīts bez procentiem vienā uznēmumā ir pieejams tikai vienu reizi. Izdevīgākos aizdevumu piedāvājumus ir vērts meklēt Credit sākuma lapā.

Latvijā ir cilvēki, kuri aizņemas pārāk bieži un kādā brīdī saprot, ka procentos maksā vairāk nekā ir gribējuši vai var atļauties. Tas nav pareizi. Jebkurš ātrais kredīts ir paredzēts tikai īstermiņa vajadzībām un tikai retai lietošanai, nevis kā dzīvesveida sastāvdaļa.

Saņemt ātro kredītu bez procentiem

Salīdzini kredītu piedāvājumus, spied uz pogas – Saņemt kredītu. Kredīta kalkulatorā norādi nepieciešamo summu un termiņu. Aizpildi pieteikuma anketu un apstiprini savu lietotāja profilu, pārskaitot 1 centu uz aizdevēja bankas kontu. Ātrie kredīti bez procentiem tiek pārskaitīti tikai pēc visu datu izvērtēšanas. Īpaša uzmanība tiek pievērsta ziņām parādnieku reģistros un klienta ienākumiem. Ja visas prasības ir izpildītas, nauda tiek pārskaitīta uz bankas kontu 5 – 15 minūšu laikā pēc pieteikuma apstiprināšanas (vienas bankas ietvaros).

Kādas ir manas tiesības? 

 • Ņemiet vērā, ka 14 dienu laikā varat atkāpties no kredītlīguma un izmantot atteikuma tiesības (detalizēti nosacījumi redzami līgumā).
 • Kredītu varat atmaksāt pirms termiņa bez papildus komisijas maksas, maksājot procentus tikai par faktisko aizņēmuma izmantošanas termiņu.
 • Kavējot kredīta atmaksu, var tikt piemērota soda nauda un klients var tikt iekļauts parādnieku reģistros. Naudas atgūšanai uzņēmumi piesaista parādu piedzinējus un/vai vēršas tiesā.
 • Salīdzinot aizdevumu piedāvājumus, ir noderīgi izmantot gada procentu likmi (GPL), bet bezprocentu aizdevumam GPLparasti ir 0% vai mazāk kā 1%. Precīzu informāciju par izmaksām vienmēr varat redzēt savā līgumā, vēl pirms tā parakstīšanas.
 • Apstākļos, kad šeit redzamie aizdevumu veidi neapmierina Jūsu prasības, aplūkojiet patēriņa kredītu piedāvājumus.

bezprocentu kredits

Cik ātri var saņemt naudu?

Vairumā gadījumu bezprocentu aizdevumus var saņemt 10 – 15 minūšu laikā pēc pieteikuma apstiprināšanas. Ātrāk naudu saņemsiet, ja pārskaitījums tiek veikts vienas bankas ietvaros, taču reizēm mēdz gadīties aizkavēšanās. Aizņēmēju ērtībai, kreditori strādā bez brīvdienām un pieteikumus pieņem arī naktīs, taču nauas pārskaitījumi noris tikai darba laikā.

Ieteikums – ja ziniet, ka būs nepieciešams aizdevums, neatlieciet pieteikšanos kredītam uz pēdējo brīdi.

Vai ir iespējams pagarināt atmaksas termiņu?

Jā, lielākā daļa kreditoru piedāvā pagarināt kredīta atmaksas termiņu, samaksājot attiecīgu komisijas maksu. Kredīta pagarinājums nemazina pamatsummas apmēru un ir izdevīgs tikai atsevišķās situācijas. Klienti, kas ilgstoši un regulāri pagarina aizdevuma atmaksas termiņu laika gaitā mēdz pārmaksāt par aizdevumu pat dubultā.

Kādām vajadzībām ir paredzēti īstermiņa kredīti bez procentiem?

Internetā pieejamie aizdevumi, kas tiek izsniegti īstermiņa vajadzībām pēdējos gados ir kļuvuši populāri. Kredītņēmējiem patīk, ka aizdevumam var pieteikties internetā un nauda tiek pārskaitīta uz bankas kontu. Atkrīt nepieciešamība tērēt laiku, dodoties uz bankas filiāli vai lūgt palīdzību draugiem. Galvenie iemesli, kādēļ aizņēmējiem ir vajadzīgi tieši bezprocentu aizdevumi ir izmaksas. Atmaksājot kredītu līgumā noteiktajā periodā, t.i. ne vēlāk kā 30 dienu laikā nav jāmaksā procenti par finanšu resursu izmantošanu. Šāda iespēja ir vilinoša un aizņēmumam piesakas dažāda vecuma, dzimuma un profesiju pārstāvji.

Ātrie bezprocentu kredīti vairumā gadījumu tiek izmantoti šādiem īstermiņa vai ilgtermiņa mērķiem:

 • transportlīdzekļa iegāde vai remonts (ja plānojat iegādāties automašīnu, piemērotāks būs auto kredīts);
 • elektronikas un sakaru līdzekļu iegāde (mobilie telefoni, datori, planšetes);
 • rēķinu segšana;
 • mājokļa remonts (piemērotāks būtu patēriņa kredīts);
 • parādu segšana (finansisti neiesaka aizņemties naudu parādu atmaksai, bet reizēm tas tiek praktizēts);
 • zāles, medicīnas pakalpojumi, operācijas izdevumu apmaksa.

Vai ir pieejams ātrais kredīts par brīvu?

Jau noskaidrojām, ka neviens uzņēmums neaizdod naudu bez maksas. Vienīgās atlaides, kas ir pieejamas attiecas tikai uz procentu maksājumiem vai komisijas maksas atlaidi. Jebkurš kredīts vienmēr ir jāatmaksā, taču aizņēmēji var ietaupīt uz procentiem, ja aizņemas īstermiņā bez procentiem un atmaksā aizdevuma pamatsummu 30 dienu laikā. Aktuālos nebanku aizdevēju piedāvājumus var redzēt tabulā (skat. augstāk) un kreditoru mājaslapās. Portāls Credit naudu neaizdod, taču piedāvā noderīgu informāciju, kas var palīdzēt aizņemties izdevīgāk.

Vai man ir jāsaka kredīta izmantošanas mērķis?

Aizdodot naudu, kredītu devēji reti prasa iemeslu, kādēļ aizdevums ir nepieciešams. Daļa tomēr savās anketās lūdz norādīt iemeslu, taču tas tiek darīts vairāk statistikas vajadzībām un nemaina lēmumu par naudas aizdošanu vai kredīta atteikšanu. Kā redzams situācijas ir dažādas un šeit pieminēti tikai daži no iespējamiem variantiem. Galvenā motivācija, izvēloties bezprocentu aizņēmumus, ir iespēja ietaupīt uz komisijas maksas un procentu rēķina. Kādēļ maksāt vairāk, ja var nemaksāt – domā daudzi latvieši un meklē piedāvājumus, kas ir lētāki.

Bez procentiem ar sabojātu kredītvēsturi – vai iespējams?

Tie Latvijas iedzīvotāji, kas iepriekš jau ir aizņēmušies un ir iekļuvuši parādnieku reģistros, reizēm mēģina atrast, kur pieejams bezprocentu kredīts ar sliktu kredītvēsturi un pat bez oficiāliem ienākumiem. Negatīva kredītvēsture vienmēr tiek vērtēta kā riska faktors, taču ir aizdevēji, kas ir gatavi sadarboties arī ar šādiem klientiem, sevišķi situācijās, kad kavētie parādi ir nomaksāti. Katrs pieteikums tiek izvērtēts individuāli, taču ir skaidrs, ka vieglāk aizņemties bez procentiem īstermiņā vai ilgtermiņā būs cilvēkiem, kam ir laba kreditēšanas vēsture vai vecie parādi ir nomaksāti.

Kurš piedāvā aizņemties bez ienākumiem?

Tie laiki, kad aizdevēji dalīja naudu pa labi un pa kreisi ir beigušies. Šobrīd ikvienam kreditoram ir pienākums izvērtēt aizņēmēju maksātspēju pirms aizdevuma piešķiršana. Bezprocentu ātrais kredīts klientiem, kam nav oficiāli un pārbaudāmi ienākumi netiek piešķirti, jo viņi neatbilst sākotnējām prasībām. Nenovērtējot klientu ienākumus, aizdevēji nevar būt droši, ka kredītņēmējs ir pietiekami maksātspējīgs, lai spētui atmaksāt naudu līgumā noteiktajā termiņā. Neviens uzņēmums negrib aizdod naudu cilvēkiem no kuriem to atgūt nebūs iespējams.

Publikācija – “Bezprocentu kredīti” pēdējo reizi atjaunota 12.08.2020., papildinot informāciju par kredītu procentu likmēm un papildinot teksta pēdējo daļu.