BANKNOTE

banknote

Pirmais aizdevums līdz 10000

 • Kredītu izsniedz bankas kontā vai skaidrā naudā
 • Pirmais kredīts līdz 10000 eur (pirmajā reizē iespējamas atlaides)

Termiņš līdz 5 gadiem

 • Atmaksas termiņš no dažiem līdz 60 mēnešiem
 • Drīkst atmaksāt pirms termiņa bez papildus komisijas

Ātra izmaksa

 • Elastīgs darba laiks (8:00-22:00)
 • Pieteikums jāaizpilda internetā
 • Naudas pārskaitījums: 15 minūtēs līdz 7 dienas (pēc vienošanās)

Banknote informācija

 • Kredīts no 100 € līdz 5000 €
 • Pirmais aizdevums līdz 5000 € 
 • Atmaksas termiņš no 2 līdz 60 mēnešiem
 • Saņem online vai skaidrā naudā filiālēs

Aizdevuma saņemšana

 • Vecums no 20 līdz 80 gadiem
 • Ir regulāri ienākumi
 • Atbilstība kredītvēstures nosacījumiem
 • Klients pats izvēlas summu un atmaksas termiņu

Aizdevuma izmaksas

Kredītmaksājuma apmērs ir atkarīgas no izvēlētā termiņa.
Ilustratīvi izmaksu piemēri:
Jaunajiem klientiem:

 • 1. Kredīts 500 € uz 60 dienām.
 • Atmaksā noteiktajā termiņā 521,24 € (tik, cik aizņēmies)

Pastāvīgajiem klientiem:

 • Atkārtots aizdevums 1000 € uz 60 dienām
 • Ik mēnesi būs jāmaksā 521,23 €

Izvēloties saņemt kredītu skaidrā naudā, jāmaksā 8 € komisija (filiālē).

Kā aizņemties?

 1. Atveriet aizdevēja mājaslapu.
 2. Norādiet vēlamo aizdevuma summu un termiņu (pirmajā reizē līdz 5000 eur. Noteiktos periodos kredītiem iespējamas atlaides.
 3. Verificējiet savu profilu ar 0,01 eur pārskaitījumu uz uzņēmuma kontu
 4. Saņemiet naudu savā bankas kontā vai skaidrā naudā banknote filiālēs visā Latvijā ( Rīga, Jelgava, Bauska, Liepāja, Ventspils, Daugavpils, Valmiera, Rēzekne, Saldus, Kuldīga, Jūrmala, Balvi, Dobele u.c.).

Aizdevuma kalkulators

Uzzināt ikmēneša maksājuma apmēru, procentu likmi un citas izmaksas. 

Papildus informācija

 • Pieteikties aizdevumam varat internetā no jebkuras vietas Latvijā, 24 stundas diennaktī.
 • Kredīts tiks pārskaitīts uz Jūsu kontu jau 15 minūšu laikā pēc pieteikuma apstiprināšanas (vienas bankas ietvaros, darba laikā).
 • Pirmajā reizē agrāk tika piemēroti īpaši izdevīgi nosacījumi, kas deva iespēju aizņemties uz 30 dienām bez procentiem. Līdzīgu pakalpojumu piedāvāja arī ondo.lv un citi, taču šobrīd šādi piedāvājumi, lielākoties, vairs nav spēkā. 
 • Līgumā ir detalizēti un skaidri norādītas visas izmaksas (procentu likme, gada procentu likme, komisijas maksa, soda nauda, reģistrācijas maksa un citi maksājumi, kas uz Jums attiecas. Tāpat līgumā ir informācija par sekām, ko rada saistību nepildīšana. Iepazīstieties ar nosacījumiem vēl pirms aizņemšanās.
 • Nav nepieciešams galvotājs un/vai nodrošinājums. Aizdevumus var saņemt bez izziņas no darba devēja, taču var tikt prasīta bankas konta izziņa par pēdējiem mēnešiem.
 • Plašāku informāciju par citiem kredītu piedāvājumiem varat atrast Credit sākumlapā.

Svarīgi – Aizņemieties atbildīgi. Izvērtējiet iespējas atmaksāt.

Darba laiks

 • Katru dienu 8:00 – 22:00

Rekvizīti

 • SIA ExpressCredit (reģ. nr. 40103252854)
 • Adrese: Raunas iela 44 k-1, Rīga, LV-1039
 • Atvērti konti: Swedbank, Citadele, Norvik, Luminor

Biežāk uzdotie jautājumi

Uzņēmumam ExpressCredi” piederošā “Banknote” ir viens no jaunākajiem nebanku aizdevējiem Latvijas Republikā. Patērētājiem ir iespējams pieteikties kredītam internetā un saņemt to kontā vai skaidrā naudā filiālē. Turpinājumā noskaidrosim atbildes uz jautājumiem, kas kredītņēmējus varētu interesēt visvairāk.

Vai ir iespējams pagarināt kredītu?

Jums ir tiesības pagarināt kredīta termiņu, samaksājot prasītajā apmērā aizdevuma pagarināšanas maksu. Precīzas izmaksas vienmēr varat aplūkot savā profilā pēc pieteikšanās kredītam.

Vai es varu atteikties no kredīta?

Aizņēmējam ir tiesības 14 dienu laikā izmantot tiesības atkāpties no līguma par to informējot aizdevēju. Detalizētāku informāciju par šo iespēju varat uzzināt, sazinoties ar kredītspeciālistiem vai PTAC. Papildus ziņas par distances kredītiem portāla Credit sadaļā Ātrie kredīti.

Kas notiek, ja nevaru atmaksāt parādu vai pagarināt aizdevumu?

Ja saistības netiek pildītas, uzņēmumam ir tiesības aprēķināt nokavējuma procentus (0,38% dienā) un līgumsodu (1% dienā) par katru kavēto dienu. Kopējā nokavējuma procentu un līgumsoda summa nevar pārsniegt 100% no aizdevuma summas. Lai atgūtu naudu uzņēmums var vērsties pie parādu piedzinējiem vai iesniegt prasību tiesā. Radušās papildus izmaksas vēlāk sedz kredītņēmējs. Papildus tam nemaksātājs tiek iekļauts parādnieku reģistros, kas vēlāk var apgrūtināt iespējas saņemt citus aizdevumus.

Vai es varu atmaksāt kredītu ātrāk nekā norādīts līgumā?

Jā, protams. Atmaksājiet aizdevumu pirms termiņa un ietaupiet uz procentu rēķina. Kredīta pamatsummas atlikumu varat redzēt savā profilā sadaļā “Maksājumi”. Ja ir kādi neskaidri jautājumi sazinieties ar uzņēmuma speciālistiem.

Vai ir iespējams samazināt ikmēneša maksājuma apmēru?

Jā, klientiem ir iespējams veikt darbības, lai ikmēneša maksājums būtu mazāks divos veidos. Pirmkārt, atmaksājot vienā maksājumā vairāk nekā tekošajā mēnesī paredzēts automātiski samazināsies aizdevuma atlikums un kredīta ikmēneša maksājums. Otra iespēja – pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Izvēloties otrāku variantu ikmēneša maksājuma summa būs mazāka, bet palielināsies kopējā summa, ko laika gaitā samaksāsiet procentu maksājumos. Lai izmantotu otro variantu, ir jādodas personīgi uz kādu no uzņēmuma filiālēm vai jāzvana uz klientu apkalpošanas telefona numuru.

Vai ir iespējams aizņemties skaidrā naudā?

Jā. Ja vēlaties pēc kredīta pieteikšanas internetā varat norādīt, ka vēlaties, lai naudas izmaksa tiktu veikta skaidrā naudā. Naudu šādā gadījumā varēs saņemt jūsu izvēlētā banknote filiālē.

Vai pirmais aizdevums līdz 500 eur tiek izsniegts bez procentu maksas?

Nē. Jaunajiem klientiem iespēja jau pirmajā reizē aizņemties līdz 500 eur un 30 dienām vairs netiek piedāvāta.  Precīzi sadarbības nosacījumi un atmaksas noteikumi ir redzami līgumā. 

Kas ir senioru aizdevums?

Tas ir parasts kredīts, kas tiek izsniegts klientiem vecumā no 60 līdz 80 gadiem ar mazliet atšķirīgiem sadarbības nosacījumiem. Tā vietā, lai apliecinātu ienākumus ar bankas konta izrakstu, tiek prasīts apliecināt, ka klients saņem pensiju vai izdienas pensiju. Pieteikties pakalpojumam var gan internetā, gan uz vietas birojā.

Kopsavilkums un secinājumi

Šobrīd “Banknote” ir viens no jaunākajiem nebanku kreditēšanas sektora aizdevējiem, kas piedāvā aizdot naudu caur internetu vai klātienē. Lai pieteiktos aizdevumam ir jābūt vecumā no 20 līdz 80 gadiem. Pirmajā reizē var aizņemties līdz 5000 eur, kas vienlaikus arī ir maksimālā summa. Naudu jāatmaksā saskaņā’ar kredīta atmaksas grafiku vai gadījumos, kad izvēlēts termiņš – 1 mēnesis – uzreiz vienā maksājumā mēneša beigās. Klientiem ir tiesības atmaksāt parādu pirms termiņa un ietaupīt uz procentiem. Tāpat ir iespēja pagarināt kredītu, taču tas ir maksas pakalpojums. Kopumā varam secināt, ka šis ir viens no tiem piedāvājumiem, kas var noderēt daudziem Latvijas iedzīvotājiem. Pozitīvi, ka aizņemties var arī pensionari līdz pat 80 gadu vecumam. Vairumā citos uzņēmumos maksimālais vecumas parasti nepārsniedz 65, 70 vai 75 gadus. Ņemot vērā, ka jebkurš aizdevums ir būtiskas finansiālas saistības, vērtējiet objektīvi, vai kredīts ir nepieciešams un vai varēsiet to atmaksāt laicīgi.