Kad ir aktīvas parādsaistības un vajag aizņemties naudu, ir iespējami vairāki risinājumi. Parādsaistības pašas par sevi nav šķērslis, lai saņemtu ātros kredītus vai jebkuru citu aizdevumu, ko piedāvā kreditori. Svarīgāk šajā gadījumā ir, lai Jūs būtu savlaicīgi veikuši visus maksājumus un saistības pret aizdevējiem un citu pakalpojumu sniedzējiem. Ja kavējumi ir bijuši un esat iekļauti kredītvēstures datubāzēs, iespējams, ka vēl ir cerība aizņemties. Kredīti parādniekiem, kas ierakstīti melnajā sarakstā un nav nokārtojuši parādsaistības var tikt piešķirti retāk. Ja atbilstat nosacījumiem, šobrīd internetā varat saņemt ātro kredītu līdz 1000 eur un, ja nepieciešams arī vairāk.

Kur saņemt ātro kredītu izdevīgāk?

Latvijā reģistrēties aizdevumam un arī saņemt ātro kredītu vislētāk var tajās reizēs, kad ir spēkā īpašas atlaides. Piemēram, akcija, kas ļauj aizņemties īstermiņā bez procentiem (0%) un/vai bez komisijas jau tradicionāli ir vispopulārākā. Šī piedāvājuma ietvaros kredītņēmēji nereti var ietaupīt pat 10% no aizdevuma summas. Izvēlieties aizņēmumu no Credit sākuma lapas un saņemiet no 50 eur līdz 4000 eur ar atmaksas termiņu līdz 3 gadiem. Kredīta saņemšanai nav vajadzīgs nodrošinājums vai galvotājs.

Priekšrocības:

  • Piesakieties pakalpojumam 24 stundas diennaktī.
  • Saņemiet aizdevumu jau 5 – 15 minūtēs (darba laikā) savā bankas kontā.
  • Pirmajā reizē ātro kredītu varat saņemt uz 30 dienām ar 0%.

ar-paradsaistibam-sanemt-aizdevumu-var

Kredīts ar nenokārtotām parādsaistībām

Parādsaistību apjoms nav galvenais nosacījums, lai pieņemtu lēmumu atteikt vai piešķirt kredītu. Pirms aizdot naudu uzmanība tiek pievērsta parādu un ienākumu attiecībai. Piemērs – ikmēneša ienākumi 2000 eur, ikmēneša kredītmaksājumi 400 eur/mēn un nepieciešams aizdevums 5000 eur ar termiņu uz 5 gadiem. Pie šādiem nosacījumiem aizņēmumu varētu izsniegt, ja vien nav citi kavējošie faktori. Gala lēmumu par sadarbību ar klientu uzņēmums pieņem pēc visas informācijas izvērtēšanas. Kredītņēmējiem ar sabojātu vēsturi sadarbības iespējas var būt apgrūtinātas.

Aizņemieties pareizi un droši

Kredītu ABC paredz, ka pieteikties ātrajam kredītam drīkst tikai tad, kad esat droši par savām spējām atmaksāt naudu laikus. Ja ir šaubas, aizņemties nevajadzētu, jo pat labākajiem piedāvājumiem īpašais labvēlības periods ir ierobežotu termiņu. Ja par aizdevumu nav jāmaksā procenti 30, 60 vai pat 90 dienas tas neko daudz nelīdzēs, ja brīdī, kad jāmaksā Jums nebūs, ko maksāt. Situācijās, kad gadās problēmas ar maksājumu veikšanu un nav iespējams atgriezt pamatsummu ir iespējams izvēlēties kredīta pagarināšanu. Tas ir maksas pakalpojums, kas ļauj pagarināt naudas atmaksas termiņu uz laiku no 7 līdz 30 dienām. Izvēloties šo variantu var izbēgt no soda naudas, taču aizdevuma pamatsumma saglabājas nemainīga.

Otrs faktors, kam vajadzētu pievērst uzmanību ir savu datu drošība. Aizpildot pieteikumu un pieslēdzoties internetbankai, pielūkojiet, lai citi nenozog Jūsu pieejas datus. Šobrīd internetbankas pieejas kodi daudzos gadījumos kalpo kā virtuāla identitāte un tos nozaudējot pastāv iespēja, ka kāds svešais paņems ātro kredītu sev uz Jūsu vārda. No tik nelabvēlīga pavērsiena var izvairīties laikus parūpējoties par savu datu drošību un nedot tos nevienam citam. Iespējams, ka šāds brīdinājums var likties nevajadzīgs, taču katru gadu plašsaziņas līdzeķlos varam lasīt par lētticīgiem cilvēkiem, kas labprātīgi nodod savus i bankas datus citiem un pēc tam kož pirkstos. Ja Jums nav steiga, iespējams, ir vērts vispirms pieteikties aizdevumam bankā. Tradicionāli komercbankas piedāvā zemākas procentu likmes un arī komisijas maksa ilgtermiņa aizdevumiem mēdz būt zemāka. Jāņem gan vērā, ka banku pieeja kredītu izsniegšanā ir stingrāka un, ja Jums jau ir parādsaistības,tās, iespējams, nevēlēsies aizdot naudu. Ja piesakas ātrajam kredītam internetā, tad iespēja saņemt aizdevumu ir krietni augstāka, jo prasības ir būtiski zemākas.

Treškārt, jāpievērš uzmanība, lai aizņemtos tikai un vienīgi no licencētiem aizdevējiem. Pirmkārt, tas garantē drošību un iespēju aizstāvēt savas tiesības LR noteiktajā kārtībā. Otrkārt, izvēloties licencētu aizdevēju Jūs varat būt pārliecināti, ka saņemt ātros kredītus ir reāli. Internetā varam atrast daudzus šaubīgus piedāvājumus, kuru vienīgā interese ir iegūt no Jums nelielu komisiju par pieteikuma izskatīšanu vai izkrāpt i bankas pieejas datus. Izvēloties aizdevumu no Credit piedāvātajiem aizdevējiem, varat būt droši, ka tie visi ir licencēti un spēj izsniegt ātros kredītus pat 10 minūtēs (darba laikā). Ik dienas šos pakalpojumus izmanto daudzi cilvēki un aizdevēji ir noslīpējuši pieteikumu izskatīšanas procedūru, līdz pilnībai, ļaujot saņemt aizdevumu maksimāli ātri.

Varam secināt, ka situācijas, kurās nepieciešams aizdevums ar parādsaistībām ir dažādas, bet aizņēmēju galvenais pluss ir jau iegūtā pieredze. Cilvēki, kas aizņemas pirmo reizi ne vienmēr apzinas, cik būtiski ir pildīt saistības noteiktajā termiņā. Izvēlieties sev piemērotāko ātro kredītu no Credit sākumlapas. Izvērtējiet iespējas atlīdzināt. Aizņemieties atbildīgi.