PIEEJAMIE ĀTRIE KREDĪTI – SAŅEM INTERNETĀ

Latvijā izdevīgākie ātro kredītu piedāvājumi pirmajā reizē var būt pieejami ar atlaidēm. Salīdziniet aizdevumus pēc būtiskākajiem kritērijiem un izvēlieties sev piemērotāko. Izvērtējiet iespējas atmaksāt. Aizņemieties atbildīgi.

Aizdevējs Nauda kontā* Atlaides/Akcijas Maks. summa 1. reizē Vecums (no/līdz) Aizdevuma termiņš Darba laiks
informācija 10 minūtes 1. līdz 3000 eur ar 0% (30 dienas) 3000 € 20-70 līdz 10 gadiem 👷‍ 8.00-22.00
b.d.9.00-20.00

informācija
10 minūtes 1000 € 20-75 līdz 30 dienām 7.00 – 23.00
vivus credit.lv
informācija
15 minūtes Ikmēneša aizdevuma likme no 0,75% 7000 € 20-75 līdz 5 gadiem 7.00-23.00
ondo credit.lvinformācija 10 minūtes 1. līdz 3000 eur ar 0% (30 dienas) 500 € 20-75 elastīgs 7.00-23.00
sms credit.lv
informācija
5 minūtes – 7 dienas 3000 € 21-80 elastīgs 7.00-23.00

informācija
15 minūtes 2000 € 21-70 līdz 12 mēnešiem 👷‍ 8.00-22.00
b.d.9.00-18.00

informācija
15 minūtes 15000 € 19-75 līdz 84 mēnešiem 👷‍ 9.00-18.00

*Aizdevuma izsniegšanas laiks ir spēkā vairumā gadījumu, aizpildot pieteikumu darba laikā, pie nosacījuma, ka abām pusēm ir konts vienā bankā un kredīta pieteikums tiek apstiprināts. Retos gadījumos ir iespējami izņēmumi.

Kredīti

Latvijā ikvienam ir pieejami dažādi kredīti. Katrs no tiem ir paredzēts citu mērķu apmierināšanai. To kopīgā iezīme – nauda tiek aizlienēta uz noteiktu laiku ar fiksētu atmaksas termiņu un nosacījumiem.

Akciju ietvaros jaunajiem klientiem reizēm piedāvā īstermiņā aizņemties bez procentiem, taču tie ir izņēmumi. Lielākajā daļā gadījumu Latvijā kredīti tiek izsniegti uz noteiktiem procentiem. Papildus tam par līguma noformēšanu var tikt prasīta komisijas maksa 1% līdz 5% apmērā. Ātrajiem kredītiem šādas komisijas netiek prasītas, taču to procentu likme un gada procentu likme tradicionāli ir augstāka. Atrast izdevīgākos piedāvājumus palīdz kredītu salīdzināšana, nevis pirmā iespējamā piedāvājuma izvēle. Vieni no populārākajiem joprojām ir interneta kredīti, kurus piešķir dažu minūšu laikā (parasti īstermiņa vajadzībām).

Ātrie kredīti

Ir kredīta veids, kura saņemšana ir ātrāka kā tradicionālajiem aizdevumiem. Šī tipa kredītiem ir jāpiesakas internetā (24 stundas diennaktī) vai retāk ar sms un bezskaidras naudas maksājums tiek veikts pa tiešo uz klienta bankas kontu. Ja kredīta pieteikums tiek aizpildīts uzņēmuma darba laikā, tad ir samērā liela iespēja, ka aizdevumu saņemsiet jau 5 līdz 15 minūtēs (vienas bankas ietvaros). Pieejamās summas apmērs variē robežās no dažiem desmitiem līdz vairākiem tūkstošiem eiro, taču lielākā daļa klientu izvēlas aizņemties ne vairāk kā 500 eiro. Atkarībā no Jūsu izvēles un aizdevuma summas, kredītu atmaksai atvēlētais termiņš var svārstīties no nedēļas līdz pat 5 gadiem.

Aizņemoties pirmajā reizē, iespējams, varat pretendēt uz iespēju aizņemties ar atlaidēm, t.i. bez procentiem uz laiku līdz 60 dienām. Atmaksājiet savlaicīgi un nekas papildus nebūs jāmaksā. Pretējā gadījumā jārēķinas, ka par kredīta izmantošanu būs jāmaksā procentu maksājumi un/vai soda nauda par saistību nepildīšanu.

Standarta situācijā – bez atlaidēm – GPL var sasniegt 179% un vairāk, bet pirmajā reizē kreditori piedāvā atlaides. Aizņēmējam tas nenoliedzami ir neizdevīgi un šī iemesla dēļ ir vērts pacensties un atmaksāt naudu līgumā noteiktajā termiņā. Detalizētu informācija par sava ātrā kredīta izmaksām vienmēr var redzēt savā profilā (pēc reģistrēšanās) vai saņemtajā aizdevuma piedāvājumā.

Kā notiek kredīta saņemšana?

Ātrie kredīti ir jāpiesaka internetā sev ērtā vietā un laikā. Izvēlieties kādu no Credit.lv redzamajiem variantiem. Lai pieteiktos aizdevumam, ir vajadzīgs mobilais telefons un pieeja savai internetbankai no kuras ir jāpārskaita viens eiro cents uz uzņēmuma bankas kontu. Šāds maksājums ir vajadzīgs, lai apstiprinātu savu identitāti, jo pieeja internetbankai ir iespējama tikai ar speciālu, Jums vienīgajiem zināmu kodu palīdzību. Tas garantē, ka ātrie kredīti tiek pārskaitīti tikai uz konkrētā klienta bankas kontu un tos nevar saņemt viltvārži, pie nosacījuma, ka atbildīgi izturaties pret savu personas datu un internetbankas pieejas kodu glabāšanu.

Procedūra kredītu pieteikšanai:

 • aizpildiet pieteikuma anketu,
 • apstipriniet savu profilu (jāpārskaita reģistrācijas maksa no sava konta),
 • saņemiet naudu bankas kontā (pozitīva lēmuma gadījumā naudas pārskaitījums tiks veikts dažu minūšu laikā.)

Kredītspeciālisti rīkojas ātri, tādēļ uz atbildi nebūs ilgi jāgaida. Ja papildus naudas līdzekļi nepieciešami naktī, ņemiet vērā, ka kredīts netiek izsniegts nakts stundās  laika posmā no plkst. 23.00 līdz plkst. 7.00, taču pieteikuma anketu varat aizpildīt jebkurā diennakts laikā.

Kredīti Latvijā

Latvijas kredītu tirgū ir pieejami visdažādākie finanšu pakalpojumi. Patēriņam, kustamā vai nekustamā īpašuma iegādei, īstermiņa vajadzībām, investīcijām. Ātrie kredīti nešaubīgi  ilgu laiku ir bijuši paši populārākie privātpersonu vidū. Arī šobrīd piedāvājums spēj apmierināt pieprasījumu un daudzi cilvēki joprojām izmanto īstermiņa ātros kredītus, kad nezina, kur ātri dabūt naudu. Protams, pirms aizņemties obligāti jāvērtē vai būs iespējams atmaksāt, turklāt noteiktajā termiņā. Pretējā gadījumā par termiņa kavēšanu aizdevēji var pieprasīt papildus komisijas maksu vai pat aprēķināt līgumsodu. Zemāk apkopoti daži no kredītu veidiem, ko meklē Latvijas iedzīvotāji privātām vajadzībām:

No 18 gadiem

Kredīti no 18 gadiem internetā ir pieejami joprojām, taču ne visos uzņēmumos. Patiesībā ir tikai daži kreditori, kuros tiek izsniegti aizdevumi no 18 gadu vecuma. Lielākā daļa kreditoru izvēlas sadarboties tikai ar tādiem klientiem, kuriem ir vismaz 20 gadi. Pirms piešķirt aizdevumu kredītspeciālisti izvērtē pieteikuma iesniedzēja maksātspēju (ikmēnesa ienākumus) un kreditēšanas vēsturi (kredītvēsturi). Ja Jums ir vajadzīgs ātrais kredīts 18 gadu vecumā, aizpildiet pieteikumu pie aizdevēja, kas piedāvā šādu pakalpojumu un gaidiet atbildi.

Bezprocentu kredīts

Ātrie bezprocentu kredīti, turklāt bez komisijas maksas ir piedāvājums, kas ļauj uzņēmumiem piesaistīt jaunus klientus, kas vēl svārstās ar lēmuma pieņemšanu. Vai ir iespējams aizdot naudu vēl lētāk kā bez procentiem? Jā, dažām bankām ir iespēja pašām tikt pie finansējuma ar negatīvu procentu likmi. Tas nozīmē, ka teorētiski arī ātros kredītus bez procentiem varētu piešķirt pat vēl lētāk. Praksē bezprocentu aizdevums ir visizdevīgākais ātrais kredīts. Katrā uzņēmumā to var saņemt maksimums vienu reizi, pie nosacījuma, ka nauda tiek atmaksāta savlaicīgi (ievērojot līguma prasības). Nebanku kreditori, kas ļauj aizņemties bez procentiem ir redzami tabulā augstāk.

Bez oficiāliem ienākumiem

Latvijā ir daudzi cilvēki, kas strādā neoficiāli, t.i. saņem algu aploksnē. Kādā brīdi pienāk situācija, kad nepieciešams steidzams aizdevums, bet kur to saņemt. Ātri kredīti bez ienākumiem, kurus var apstiprināt internetbankas kontā netiek piešķirti ar atplestām rokām. Pirms aizdot naudu kreditors vēlas pārliecināties par klienta spēju atmaksāt aizdevumu noteiktajā termiņā. Ja Jūs šobrīd esat pelēkajā sektorā un ziniet, ka tuvākajā laikā būs vajadzīgs kredīts, ir pēdējais laiks legalizēties. Aizņemties ar oficiāliem ienākumiem būs daudz vienkāršāk. Aizdevums bez darba vietas, kuras algas apmēru var pārbaudīt internetā vai Jūsu bankas kontā bez ķīlas un galvotāja parasti netiek piešķirts.

Ar negatīvu kredītvēsturi

Kredītvēsture šobrīd ir viens no galvenajiem privātpersonas raksturlielumiem. Kad vajadzīgi ātrie kredīti, darba vieta un ienākumu apmērs nebūt nav vienīgais nosacījums, ko skatās naudas aizdevēji. Kredītvēsture parāda kā klients ir iepriekš pildījis citas saistības. Tas nozīmē, ka cilvēkam, kas ir iekļauts parādnieku reģistros un nav nokārtojis iepriekšējās saistības, aizdevums, visticamāk, tiks atteikts. Kredīts ar sliktu kredītvēsturi parasti netiek piešķirts, jo pastāv bažas, ka aizņēmējs gluži vienkārši neatdos naudu salīgtajā terminā.

Ārzemēs strādājošajiem

Strādā šobrīd ārzemēs un vēlies aizņemties Latvijā? Iespējams, ka to var izdarīt. Saņemt aizdevumu ārzemēs strādājošie Latvijas iedzīvotāji var, ja viņiem ir konts bankā Latvijā un ienākumi ir redzami bankas konta izrakstā. Ir gana daudz profesiju strādnieki, kas 1 – 2 nedēļas strādā ārzemēs un, tad atgriežas Latvijā. Tāpat ir cilvēki, kas strādā ārvalstu uzņēmumā no mājām vai birojā Rīgā, bet dzīvo uz vietas Latvijā. Pirms pieņemt gala lēmumu par kredīta piešķiršanu aizdevējs izvērtēs visu pieejamo informāciju. Noskaidrojiet savas iespējas katrs pats var noskaidrot tikai piesakoties kredītam individuāli.

Īstermiņa kredīti

Ātrie kredīti, lielākoties, ir pieejami uz neilgu laika periodu – pāris nedēļām vai mēnešiem. Mūsdienās šī tendence gan tiek apgriezta kājām gaisā un aizvien vairāk nebanku aizdevēji piedāvā aizdot naudu arī uz vairākiem gadiem. Tā kā kredīti tiek piešķirti caur internetu un darījums tiek noformēts ļoti ātri, tie joprojām ietilpst kategorijā – Ātrais kredīts. Plašākā mērogā raugoties, pie īstermiņa aizdevumiem būtu pieskaitāmi visi kredīti ar termiņu līdz vienam gadam.

Ātrā kredīta priekšrocības

 • Katram finanšu pakalpojumam ir citas priekšrocības, taču šis aizdevumu veids ļauj saņemt naudu ātri un bez papīra izziņām. Mūsdienās ziņas par klientu maksātspēju, nomaksātajiem nodokļiem, kredītvēsturi un kredītspēju var pārbaudīt elektroniski dažādās datu bāzēs, līdz ar to atkrīt nepieciešamība doties uz kreditora biroju, sēdēt rindā, gaidīt atbildi, veikt pārrunas u.t.t. Atcerieties – katram uzņēmumam ir savas prasības un nosacījumi. Ja viens aizdevējs atsakās izsniegt aizdevumu, varat mēģināt aizņemties citur.
 • Pirmais kredīts bieži tiek piedāvāts ar atlaidēm. Varam samērā droši apgalvot, ka šī ir viena no galvenajām konkrētā aizdevuma veida priekšrocībām. Praktiski ikviens latvietis vēlas aizņemties maksimāli lēti un iespēja aizņemties uz 30 vai pat 60 dienām bez procentiem ir liels pluss situācijās, kad vajadzīga papildus nauda. Ja atmaksas termiņš netiek ievērots, tad jārēķinas ar dažādiem papildus maksājumiem, taču apzinīgajiem klientiem tie nav saistoši.
 • Kredīti online ir pieejami gan 18 gadus vecam jaunietim, gan cienījamus 80 gadus sasniegušam sirmgalvim. Kredītiestādēs tik liela pretimnākšana nav novērojama, jo tikko pilngadību sasnieguši jaunieši un pensionāri, kas sasnieguši noteiktu gadu slieksni vairs netiek uzskatīti par drošiem klientiem. Uzņēmumi, kuros ir pieejami atrie krediti turpretim ir gatavi uzņemties risku un sadarbojas ar cilvēkiem, kam citi neaizdod.

Šobrīd Credit apkopo informāciju par Latvijā pieprasītākajiem un reizē arī populārākajiem piedāvājumiem, kas ļauj salīdzināt svarīgāko informāciju un atrast piemērotāko variantu dažu minūšu vai pat sekunžu laikā.

Kredīta pagarināšana?

Jā, praktiski visi aizdevēji (izņemot Credit24) piedāvā iespēju klientiem pagarināt atmaksas termiņu divas reizes. Lai arī tas ir maksas pakalpojums (vidēji 10% par aizdevuma pagarināšanu uz vienu mēnesi), tomēr tas var būt izdevīgi, ja rodas ārkārtas problēmas ar kredīta savlaicīgu atmaksu. Situācjās, kad termiņš netiek ievērots un aizdevums netiek pagarināts kreditoram ir tiesības prasīt soda naudu par saistību nepildīšanu, kas klientam rada papildus izmaksas un vienlaikus var būt par pamatu tikt iekļautam parādnieku reģistros.

Vai varu atmaksāt aizdevumu pirms termiņa?

Jā. Šobrīd Latvijas likumi paredz, ka aizņēmumu var atmaksāt priekšlaicīgi bez papildus komisijas maksas. Tas ir finansiāli izdevīgi un nevajadzētu atlikt parāda atmaksu uz pēdējo brīdi. Lai izmantotu šo iespēju pirms tam ir jāsazinās ar aizdevēju, lai precizētu naudas atmaksas procedūru. Vairumā gadījumu klientam ir jāpārskaita savā profilā redzamais kredīta atlikums uz kreditora bankas kontu, bet atsevišķos gadījumos procedūra var nedaudz atšķirties.

Kurš ir Latvijā pats izdevīgākais ātrais kredīts?

Sāciet ar savu vajadzību un finansiālo iespēju noskaidrošanu. Apstākļos, kad nepieciešams īstermiņa aizdevums izvēles iespējas ir ļoti plašas un nauda jāatmaksā dažu nedēļu vai mēnešu laikā. Ja vajadzības ir lielākas un nepieciešams aizņemties ilgtermiņā piedāvājumu klāsts ir daudz ierobežotāks. Pats svarīgākais šī iemesla dēļ ir nesajaukt pakalpojumu veidus un izvēlēties to, kurš ir piemērotākais konkrētās vajadzības apmierināšanai. Latvijā naudas aizdevumi ir dažādi un vajadzības gadījumā varat aplūkot detalizētāku papildus informāciju par dažādiem ātrajiem īstermiņa kredītiem:

 • no 20 gadiem (20 gadi ir vecums, kad cilvēks pēc daudzu kreditoru domām kļūst pastāvīgs un var oficiāli aizņemties naudu);
 • no 18 gadiem (Latvijā ir ļoti maz aizdvēju, kuru piedāvājumā ir ātrie kredīti no 18 gadiem, bet tādi joprojām ir);
 • bez procentiem (bezprocentu kredīts uz īsu termiņu tiek piešķirts tikai jaunajiem klientiem, t.i. aizņemoties pirmo reizi).

Tā kā ar 100% atlaidi komisijas maksai visbiežāk tiek piedāvāts tikai pirmais kredīts, tad, aizņemoties atkārtoti, tik lielas atlaides netiek piedāvātas. Šī iemesla dēļ finansiāli daudz izdevīgāk ir katru reizi izvēlēties aizdevumu citā uzņēmumā. Ar samērā lielu ticamību varam apgalvot, ka ar Credit līdzīgās domās ir arī liela daļa Latvijas iedzīvotāju. Pretējā gadījumā tirgū dominētu tikai viens vienīgs aizdevējs, kas nodrošinātu vislabāko pakalpojumu, taču mēs redzam, ka ir ļoti augsta konkurence. Ieguvējs no šādas sāncensības ir patērētājs, kas var aizņemties daudz lētāk un izdevīgāk.

Aizdevuma izsniegšanas nosacījumi

Prasības kredīta saņemšanai ir ļoti vienkāršas. Jums ir jābūt vecumā no 18 līdz 80 gadiem, jāsaņem regulāri ienākumi (darba alga, pabalsti, stipendija, autoratlīdzība, pensija u.c.) apmērā, kas ļauj segt parādsaistības.

Papildus tam ātrie kredīti var tikt piešķirti tikai pēc tam, kad ir vērtēta kredītvēsture, turklāt ir vajadzīgs mobilais telefons un savs personīgais konts kādā no Latvijas bankām. Lai uzlabotu patērētāju tiesību aizsardzību jau no no 2016. gada ir spēkā jauni nosacījumi ātro kredītu izsniegšanai, kas būtiski uzlabo aizņēmēju tiesības. Noteikumi paredz, ka aizdevuma procenti kopā ar nokavējuma procentiem, līgumsodu, komisijas maksu u.c. izmaksām nevar pārsniegt 100% no kredīta summas. Ja vēlaties iegūt detalizētu informāciju par nosacījumiem, kas regulē nebanku kredītu uzņēmumu darbību un sadarbību ar klientiem, iesakam izlasīt Ministru kabineta noteikumus Nr.691 un noteikumus Nr. 648. Pirmie nosaka patērātāju kreditēšanu, savukārt otrie nosaka distances līguma slēgšanas un realizācijas kārtību.

Šajā summā, tomēr neietilpst maksa par aizdevuma pagarināšanu, kas ir viena no galvenajām kreditoru peļņas pozīcijām. Ja jums ir vajadzīgi kredīti ar sabojātu kredītvēsturi, ziniet, ka tādi ir pieejami daudz grūtāk. Izņēmums varētu būt situācijas, kad Jūs esat vecos parādus nomaksājuši, taču joprojām parādaties parādnieku datu bāzēs. Jā, ziņas par nemaksātājiem šajos reģistros glabājas vēl vairākus gadus pēc saistību nokārtošanas. Aizdevēji, kas pārbauda tikai to, vai klients ir iekļauts parādnieku sarakstos, visticamāk, ar šādiem cilvēkiem nesadarbosies. Tie nebanku kredītu devēji, kas ir gatavi veikt padziļinātu datu pārbaudi var izrādīt lielāku pretimnākšanu, bet publiski viņi šādu informāciju neatklāj un atliek meklēt risinājumu katram pašam.

Vai ātrais kredīts ir savienojams ar atbildīgu aizņemšanos?

Jā, šis aizdevumu veids ir paredzēts cilvēkiem, kam finanšu līdzekļi ir nepieciešami steidzami un visbiežāk tieši īstermiņa vajadzībām. Tiesa, šobrīd liela daļa uzņēmumu piedāvā ne tikai vienu, bet vairākas ātrā kredīta saņemšanas iespējas un daļa no šiem pakalpojumiem paredz, ka parāds ir jāatmaksā pakāpeniski – vairāku mēnešu vai pat gadu laikā. Galvenie priekšnosacījumi, lai aizņemšanās būtu atbildīga ir pilnvērtīga savu vajadzību un iespēju izvērtēšana, kā arī izpratne par savām tiesībām. Ieteikumi:

 • Pirms aizņemties rūpīgi izvērtējiet vajadzības un iespējas atmaksāt aizdevumu.
 • Piekrītot līguma nosacījumiem, Jūs apstiprinat, ka esat ar tiem iepazinušies un piekrītat atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā.
 • Ja vēlaties, varat 14 dienu laikā atkāpties no līguma nosacījumiem, nesniedzot nekādu pamatojumu. Maksājumi par šo periodu Jums ir jāmaksā saskaņā ar līguma nosacījumiem, taču kreditors nevar prasīt kompensēt negūto peļņu.
 • Aizdevuma kopējās izmaksas līgumā tiek noteiktas dažādos veidos, taču vienmēr būs redzama gada procentu likme. Ja izvēlats  ātrais kredīts, kas tiek piešķirts ar 0%, likme būs nulle vai tuvu tai. Standarta situācijās gada procentu likme kredītiem internetā ir daudz augstāka (aptuveni 179% gadā). Šo mainīgo varat izmantot, lai vajadzības gadījumā salīdzinātu vairāku aizdevēju piedāvājumus.
 • Aizdevuma termiņš sākas līguma parakstīšanas dienā un beidzas kredīta atmaksas brīdī. Vajadzības gadījumā lielākā daļa ļauj klientiem pagarināt atmaksas termiņu. Šī iespēja vienmēr ir maksas pakalpojums.
 • Saistību izpildes nosacījumi ir ietverti līgumā. Kavējot parāda atmaksu, jārēķinas, ka parāda piedziņa var tikt nodota kredītpiedziņas uzņēmumiem. Neveicot maksājumus, var būt jāmaksā soda nauda, parāda piedziņa var tikt vērsta pret aizņēmēja kustamo vai nekustamo īpašumu, kā arī var tikt apgrūtināta iespēja nākotnē aizņemties atkārtoti (negatīva kredītvēsture).
 • Pirmstermiņa kredīta atmaksa – Jūs varat atmaksāt aizdevumu pirms termiņa un šādā veidā ietaupīt uz procentu maksājumiem. Aizdevējs šādā situācijā nevar prasīt kompensēt negūtos ienākumus. Atmaksājiet aizdevumu ātrāk un ietaupiet.

Kredītņēmēja tiesību aizsardzība

Slēdzot līgumu ar licencētu nebanku kredītu devēju (skat. tabulu augstāk), Jūs varat droši, ka sadarbību regulē Latvijas likumi. Nozari uzrauga Patērētāju tiesību un aizsardzības centrs – valsts iestādi, kas var izskatīt strīdus starp aizņēmējiem un nebanku kreditoriem. Ja Jums rodas domstarpības, vienmēr varat prasīt padomu šajā iestādē. Papildus tam liela daļa nozares uzņēmumu ir apvienojušies Latvijas Alternatīvo Finanšu Pakalpojumu Asociācijā. Šī nevalstiskā organizācija var sniegt atbalstu situācijā, kad aizņēmējam ir nepieciešama pakāpeniska finansiālo saistību izpilde. Ja esat paņēmuši vairāk par vienu kredītu no vismaz diviem LAFPA biedriem un saskarieties ar finansiālām problēmām, izmantojot organizācijas mājaslapā pieejamo veidlapu varat pieteikties uz pakāpenisku kredītu atmaksu.

Kā atteikties no ātrajiem kredītiem?

Latvijas likumi paredz, ka katram patērētājam ir tiesības 14 dienu laikā no līguma noslēgšanas atteikties no aizdevuma. Lai realizētu šīs tiesības, Jums ir jānosūta iesniegums aizdevējam un jāsedz visi maksājumi par tekošo periodu. Detalizēta informācija par šo iespēju ir norādīta katra aizdevēja mājaslapā, taču Jūs varat to pieprasīt to izsniegt sev personīgi, sazinoties ar uzņēmuma kredītspeciālistiem.

Cik lielu summu var aizņemties pirmajā reizē?

Vairums uzņēmumu piedāvā pirmajā reizē aizņemties līdz 350 vai 500 eiro, bet ir arī tādi, kas jaunajiem klientiem piedāvā kredītus līdz 2000 vai pat 5000 eiro. Reālā dzīvē pieejamā kredīta summa ir atkarīga no aizņēmēja kredītreitinga un aizdevēja gatavības riskēt. Aizdot līdz 300 vai 500 eiro ir gatavi daudzi, bet aizņemties vairāk bez ķīlas var būt sarežģīti. Parasti, lai izvairītos no pārāk lieliem zaudējumiem, sākotnējais kredītlimits tiek noteikts mazāks par maksimālo un veiksmīgas sadarbības gadījumā kredīta limits tiek paaugstināts.

Ātrie kredīti un Latvijas ekonomiskā situācija

daudz 50 eiro banknotes - ātrie kredīti ļauj aizņemties vairāk kā 500 eur pirmajā reizē bez procentiem. Jebkuras valsts finanšu sistēma ir vismaz daļēji uzskatāma arī par tās sabiedrības atspulgu. Latvijā pieejamie ātrie kredīti tiek izmantoti visdažādākajiem mērķiem, taču tos parasti izvēlas cilvēki, kas nav spējuši vai gribējuši savlaicīgi veikt uzkrājumus. Tā kā komercbankas nereti izvirza salīdzinoši stingrus kritērijus naudas aizdošanai un to procedūras pieteikumu izskatīšanai var prasīt pat vairākas dienas, liela daļa cilvēku dod priekšroku ātrumam, ko piedāvā nebanku kredīti. Šāda izvēle ir saistīta ar augstākām izmaksām, taču vienlaikus nodrošina, ka pakalpojums tiek saņemts ar minimālām birokrātiskām prasībām un nauda uz kontu tiek pārskaitīta maksimāli ātri.

Vienlaikus nevajadzētu iedomāties, ka ātrie kredīti internetā ir tikai Latvijas vai Baltijas valstu īpatnība. Šobrīd LAFPA biedri strādā ne tikai ES, bet arī ārpus tās robežām un citās valstīs GPL mēdz būt krietni augstāka. Tas nozīmē, ka valsts attīstības līmenis un iedzīvotāju turībai ne vienmēr ir korelācija ar iedzīvotāju gatavību ņemt kredītu internetā. Pakalpojuma izmantošana ir droša, taču katram pašam ir jāuzņemas riski, kas saistīti ar konkrētu izvēļu izdarīšanu. Iepazīstieties ar līguma nosacījumiem. Aizņemieties atbildīgi un savlaicīgi izvērtējiet iespējas atmaksāt aizdevumu.

Noderīga informācija par šo tēmu
Kredīts ārzemēs strādājošajiem

Kredīts ārzemēs strādājošajiem

Šobrīd ārzemēs dzīvojošajiem kredīts ir pieejams arī Latvijā, ja vien ir savs konts bankā Latvijā un ir iespējams pārbaudīt ienākumus.

Jauni ātrie kredīti un aizdevumi izdevīgāki

Jauni ātrie kredīti un aizdevumi izdevīgāki

Aizņemties gudrāk nozīmē aizņemties izdevīgāk un jaunie ātrie kredīti piedāvā tieši šādu iespēju. Izvērtējiet, cik jums izmaksātu šāds kredīts, ja aizņemtos šodien.

Kredīts bez darba vietas

Kredīts bez darba vietas

Iespējams, Jūs varat saņemt kredītu arī bez darba vietas. Mūsdienās darba alga nebūt nav vienīgais ienākumu gūšanas avots. Latvijā ir gana daudz cilvēku, kas ir pietiekami pastāvīgi un saņem algu kā pašnodarbinātie, studenti (stipendija) vai iztiek no izdienas vai...