VISI KREDĪTI UN AIZDEVUMI

Ātrie kredīti – pats pieprasītākais un populārākais no kredītiem online. Jauni ātrie kredīti vai veci, jaunie klienti, aizņemoties pirmo reizi, parasti var pretendēt uz atlaidēm.

Ātrajam kredītam varat pieteikties 24 stundas diennaktī. Jaunajiem kientiem īpašas atlaides. Piemēram, ātrais aizdevums  līdz 500 eur un vairāk ar 0% uz 30 dienām u.c. īpašie piedāvājumi.

Naudu varat saņemt jau 5 – 15 minūtēs pēc pieteikuma apstiprināšanas, t.sk. brīvdienās un svētku dienās. Aizdevums pieejams bez kīlas, galvotāja un izziņas no darba vietas Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 18 līdz 75 gadu vecumam.  

 

 


 

Patēriņa kredīts – aizdevums lielākiem pirkumiem ar garāku atmaksas termiņu. Kredīts līdz 10000 eur būs pietiekami liela summa, lai piepildītu visdažādākos mērķus. Naudu varat atmaksāt 72 mēnešu laikā.

Kredīts ar ikmēneša maksājumu ļauj aizņemties lielāku naudas summu uz ilgāku termiņu. Katru mēnesi ir jāmaksā tikai neliela daļa no kopējās aizdevuma summas, turklāt tā ir fiksēta visam kredīta atmaksas termiņam.vSekojiet maksājumiem, aizdevuma atlikumam savā profilā. Tas ir ērti un droši.  

Ja vēlaties ietaupīt, Jums ir iespēja atmaksāt patēriņa kredītus pirms noteiktā termiņa bez papildus komisijas maksas.Noderīgi zināt – procentu likmes patērētāju aizdevumiem parasti ir zemākas kā ātrajiem kredītiem.

 


 

Kredītu apvienošana – noderīga iespēja situācijās, kad paņemti vairāki aizdevumi un vēlaties katru mēnesi maksāt tikai vienu rēķinu. Iespējams apvienot līdz pat 10 dažādus kredītus. Kredītu refinansēšana var būt piemērota arī reizēs, kad ir paņemts tikai viens vienīgs aizdevums un nepieciešama pārkreditācija.

Refinansējot saistības var iegūt izdevīgākus nosacījumus – zemākus procentu maksājumus un mazāku ikmēneša rēķinu.

Aizpildiet pieteikumu bez maksas internetā un saņemiet piedāvājumu savā epastā. Iepazīstieties ar līguma noteikumiem un kredītu apvienošanas izmaksām. Ja nosacījumi apmierina, ierodieties parakstīt līgumu uzņēmuma birojā.  

 

 


 

Auto kredīts un auto līzings piemērots jaunas, lietotas vai mazlietotas automašīnas iegādei ar atmaksas termiņu līdz 6 gadiem. Pieejamās summas (līdz 20000 eur) apmērs ļauj realizēt visdažādākās ieceres un tikt pie kārotā transporta līdzekļa jau tuvākajā laikā. Pērkot auto kredītā, KASKO apdrošināšana nav vajadzīga, jo automašīna būs Jūsu īpašumā jau no 1 dienas. Izvēloties auto līzingu prasības būs stingrākas un sākotnēji tiksiet reģistrēts kā auto lietotājs. Automašīna tiks pārreģistrēta uz Jūsu vārda pēc pēdējā maksājuma veikšanas. Galvenā auto līzinga priekšrocība – lielāka drošība aizdevējam, zemāki procenti Jums.Aizpildiet pieteikumu internetā bez maksas jebkurā sev izdevīgā laikā. Saņemiet aizdevumu, nokārtojiet dokumentus un sāciet braukt.

 

 


 

Kredītlīnija – elastīgs ilgtermiņa aizdevumu veids. Piesakoties pakalpojumam, Jums tiks noteikts individuāls kredītlimits no 50 eur līdz 4000 eur ar atmaksas termiņu līdz 4 gadiem. Sava limita ietvaros varat tērēt naudu, kad vēlaties. Neviens neprasīs, ko vēlaties pirkt un kādam mērķim naudu lietosiet.

Tērējiet visu uzreiz vai pa daļām, cik nepieciešams. Procentu maksājumi jāveic tikai par reāli iztērēto. Šādu priekšrocību nenodrošina neviens cits interneta aizdevumu veids. Iespējams, tieši tādēļ kredītlīnijas Latvijā kļūst aizvien populārākas un pieprasītākas.

Jaunajiem klientiem akcijas ietvaros ir pieejama arī bezmaksas kredītlīnija uz laiku līdz 30 dienām. Tas dod iespēju izmēģināt pakalpojumu un pārliecināties par tā plusiem un mīnusiem bez papildus izmaksām. Izvēloties kredītlīniju, nav jāuztraucas par slēptām izmaksām, jo visi nosacījumi ir vienkārši, skaidri un saprotami.

 


 

*Jaunums – Credit mājaslapā tagad pieejams arī SMS kredīts. Izvērtējiet iespējas atmaksāt. Aizņemieties atbildīgi.